0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından
Merhaba hanımlar uzun zamandır sanki boğazımda birsey kalmış gitmiyor gibi oluyor dilimi oynatınca bazen çok net bazen çok az hissediyorum neden olabilirki KKB randevu bulursam gidicem 

3 Cevaplar

0 oy
(2,019 puan) tarafından
Boğazda yumru şeklinde mi? Onun tıpta adı globus sendromuymuş. O kadr araştırdım ki. Geçen benim de aynısı oldu sanki boğazımda bir şey var yutkunsam geçecek gibi. Mide ile alakalı olabilirmiş. Boğazda dolgunluk diye yazarsanız çıkıyor 
(121 puan) tarafından
Aaaa oylemi yumru şeklindede değil sanki Ay bilemedim mide olabilir sanırım ya çünkü gastrit var zaten bnde
(386 puan) tarafından
mide kurdu olabilir
(121 puan) tarafından
Mide kurdu mu :(( artık hayırlısı bakalım ne çıkacak bende merak ediyorum
(386 puan) tarafından
ben dr un yaninda calisiyordum asistan olarak bi kadin gelmisti bogazimda bi sey takiluyor geri gidiyor geliyor falan demisti yutkununca gidiyor vs demisti dr ona mide kurdu demisti ordan hatirliyorum.kadin anlatirken cok korkmustum ama :))
(2,019 puan) tarafından
Kız benim de aynıydı yutkunuyorum gidiyor gibi ama tekrar oluyordu. Doluluk hissi gibi o dediğimmiş işte. Sonra mideme çok yüklenmedim. Rahatlatacak şeyler yedim içtim çok şükür geçti gibi
-Reklam-
0 oy
(563 puan) tarafından
KBB bisey bilmiyo alerji fln deyip yolluyolar esimde oyleydi baya cekti Trakyadayiz hac hastame kac bolum gittik hepsi alerji fln dedi yolladi esimde kusmada vardı ozellikle sogan salca aci vs yediginde hemen kusuyodu Elaziga izne gittik orda yaşlı bi Genel cerrah vardi ona gittik endoskopi yaptı birsuru sey cikti ilac verdi kullandi gecti cok sukur 
(121 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sizede bende kusma yok ama bakalım ne çıkacak bendede:((
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Ne zamandan beri var bu bide öksürüyor musun
(121 puan) tarafından
3 aydır falan var öksürük yok yani hastalandigim zaman olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allesok (219 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...