0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
Arkadaşlar adet bir gün gecikmisti tabi ben hemen test yaptım dün  iki tane ikisindede silik çizgi çıktı baya silik ama gözle görülür bı silik çizgi bugün adet oldum yani inşallah adettir yerleşme kanaması falan değildir umarım kızımda adet tarihimden önce yerleşme kanaması olmuştu hamile degilimdir heralde dimi kızım 5 yaşında ama ben şuan çocuk düşünmüyorum Allah gerçekten isteyenlere verir sağlıkla inşallah 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fotoğraf yok
(515 puan) tarafından
Fotoğraf yuklemedim
-Reklam-
0 oy
(604 puan) tarafından
Yerleşme knaması zaten birkaç damla olur öyle adette ki gibi çok çok gelmez.bir gün gecikmeden de hiçbir ley olmaz evham yapma.regl olduysan zaten o iş bitmiştir 
(515 puan) tarafından
Tamamdır o zaman çok şükür
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Cnm benim de yerleşme kanaması oldu ama 1 damla sadece sonda kahverengi leke gibi gördüm ama çok az 1 gun sürdü daha da gelmedi gelmeyince şüphelendim adetten 1 gün önce test yaptım bariz pozitif çıkmıştı. Ama benim adetten 5 gün önce geldi bu yerleşme kanaması denilen şey. Ne diyeyim Allah gönlüne göre versin ☺️
(515 puan) tarafından
Oh adetten önce gelen bişey o zaman aradan 5 yıl geçince unuttum bunları ben :D o zaman değilim çok şükür ama niye silik cikti öyle o korkuttu beni

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 163 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevdanur basaran (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.