0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Hanımlar iftara misafirim var küçük çocuğum olduğu için zamandan kazanmak için patlıcanları şimdiden kizartsam olurmu bı şey olmaz degilmi

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır hiçbir şey olmaz canim
(35 puan) tarafından
Şimdi kizarttim dolaptami bekleteyim nasıl yapayım patlicanlaricanim yazarsan sevinirim
-Reklam-
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Tekrar fırına girecek bişey olmaz bence 
(35 puan) tarafından
Çok sağol canım şimdi ben kizarttim teodiye fizdimde içini doldurladim daha o şekil dolabami koyayım..
(1,244 puan) tarafından
Evet bence içini doldur dolaba koy telrar fırına atacagın zaman çıkarırsın dışarda kalırsa kötü olabilir
0 oy
(3,621 puan) tarafından
Olmaz canım      
(35 puan) tarafından
Tesekur canım dolaba atayim mi kizartip ifyar saatine yakın doldurayim
(3,621 puan) tarafından
Atmasan da olur canım akşama kadar birşey olacağını sanmıyorum
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Olur neden olmasın 
(35 puan) tarafından
Tesekur canım bozulur sa falan diye korktum.dolaptami bekleteyim
(7,706 puan) tarafından
Havalar serin olduğu için bı sıkıntı olmaz ama yinede istersen dolaba koy
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Olur olur bir şeycik olmaz. Hatta her şeyini yapıp at dolaba akşama çıkar sosunu koy pişir bir şeycik olmaz
0 oy
tarafından
Hiç bir şey olmaz canım önceden hazır olsa soğur doldurması da kolay olur sonuçta fırına giricek bende öyle yaparım daha kolay oluyor:)
0 oy
(1,498 puan) tarafından
Kızart içini doldur ağzına bisey bırak at dolaba iftara yakın sosunu dok at firina dün aynısı yaptım genelde öyle yaparim
(35 puan) tarafından
Çok sağol canim
(1,498 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm
(35 puan) tarafından
Sağol kuzum ..
0 oy
(9,204 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz. Bende geçen gun karnıyarık yaptım akşamdan kızartıp koydum patlıcanları hiç de bişey olmadı
(35 puan) tarafından
Çok sağol kuzum öyle yapım bende
0 oy
(240 puan) tarafından
Ben bir gece önceden patlıcanları kızartıyorum, içini hazırlayıp dolduruyorum. Soğuduktan sonra streç film kapatıp buzdolabına kaldırıyorum. Ertesi günü akşam sosunu yapıp fırınlıyorum. Yani sen de içini falan hazırlayabilirsin.
(35 puan) tarafından
İyi canım tesekurler ayne dediniz gibi yapayım.ya küçük bebem var hazır fırsat aradan kizartip çıkarayım dedim bende.bu kezde ya bozulursa diye teredute girdim.
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ben kızartıp buzluğa atarım zamanı gelincede çözdürüb işmi yaparım hiçbisey olmuyo kaç ay kalsada buzlukda
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Bir gün önceden yapıyorum ben içini doldurup buzdolabına koyuyorum ertesi güne pişiriyorum karnıyarık çok güzel oluyor herkes beğeniyor daha içini çekmiş oluyor lezzetleri karışıyor birbirine
0 oy
(258 puan) tarafından
İçini doldurup koy hemen pişirirken pratik olur 
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Kızartmakla uğraşma fırçayla yağla fırına at kızarmış gibi oluyor hem daha temiz
(35 puan) tarafından
Tm canım çok tesekur ederim ederim dediğin gibi yapayım artık kizartinca aşırı yağlı oluyor..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 394 göst.
0 oy
4 cevap 88 göst.
1 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 244 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 247 göst.

379,360 soru