0 oy
610 göst.
Aile kategorisinde (584 puan) tarafından
İki yıldır evliyiz kaynanamn bacısı 100metre otemizde oturuyor küslerdi evlendim doğurdum hiç gelmedi kaynanamda adını duydumu delirirdi ne ölüme ne dirime bu eve adım atamaz birdaha derdi öğlen yemekte oturuyoz birden içeri girdi bacısı ben şok eşim niye geldin dedi gelinime geldim dedi geldi sarıldı bana öptü hayırlı olsun dedi eşim çıktı gitti kaynanam hemen bayıldı bacısı su getir kolonya getir diyo bilimsel olarak bayılma 3saniye sürer diye biliyorum bacısı bunu uyandırmaya çalışıyor ben yerimden kalkmadim kalk diyo şimdi oğlun kızar bana kovar dedi hemen kalktı ağlamaya çalışıyor agliyamiyor bacım nerdesin nerelerdeydin diyo hem gülesim geliyo hem ayip olmasın diye kendimi tutuyorum bı saat içinde iki senede ne olmuş ne bitmiş anlattılar birbirlerine madem bu kadar seviyorsunuz birbirinizi neyin kusluguydu bu niye kustuklerini hala bilmiyorum birbirlerinden ayrilmazlar artk

15 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından

İnsan en çok sevdiğine küsermiş :D

(584 puan) tarafından
Bayilircasina sevip iki sene küs kalmak
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Ayyy inanmıyorum yaaaaa kaynananla benimkiler bacı olmasın hahaha haha benimki de öyle arkasından ana avrat gider ğzğen gelince ben seni şöyle severdim böyle severdim de küsken kahroldum da buna bende dahil bana da yapar yapar arkamdan yüzüme öyle. Anam bide bayılır en ufak seyde bayılıyor ya
(584 puan) tarafından
Yakında kötü biz oluruz cnm hepsi aynı
(60 puan) tarafından
Ben. Görüşmeyi kestim tamamen kafam rahat
0 oy
(21 puan) tarafından
Kaynanalarin ne düşmanlığına guvenin ne dostluguna kizlar :Dd kaynana kaynanadir anne yerine de koymayın tavsiyeee
(584 puan) tarafından
Kaynanam birdi iki oldu diyo eşim gayri çıkmaz bizden contalari sıkmam lazim
(21 puan) tarafından
Surat yap be geldiklerinde istemedigini belli et bazen de acik acik soyle haftasonu mu geliyolar haftasonlarimi cekirdek aile olarak gecirmek istiyorum birbirimize zaman ayirmamiz lazim anne kusura bakma de yallah
(21 puan) tarafından
Ziyaret etmeleri gidip gelmeleri iyi tabi ama bizden cikmazlar diyosun. Müsade etme sakın akil sagligin bozulur
(584 puan) tarafından
Kız kaynanamla zaten akıl sağlığımı zor koruyorum eşim diyo teyzem ondan daha fena bugün kovmamam için gelinime geldim diye sarildigina bakma çok sürmez gerçek yüzünü görmen dedi dedim hoşuma gitmeyen birşey olursa kapıyı göstermeyi bilirim
(21 puan) tarafından
Sen kötü olursun gene yeğeni kardeşi iyi olur
0 oy
(190 puan) tarafından

Belliki ruyalarinda beyaz işigi görmüşler :D:D iki madalya yapta ver ikisini 

(584 puan) tarafından
Az daha dursaydi cenazesine gelirdi degermi iki sene küs kalıp hiç bişi olmamış gibi can ciğer olmaya
0 oy
(609 puan) tarafından
Bence kaynanan beklemiyordu anı geldiği için şoka girdi Hayri bu duygulu anın böyle konuşup içine etme bence seni ilgilendiren bir durum da yok
(419 puan) tarafından
Bu kadin o ailenin içinde ve onuda ilgilendirir. Gayette ilgilendirir
(584 puan) tarafından
İki yıldır onları barıştırma ya çalışan benim bu ailenin bireyiyim sen kendini eşinin ailesinden gormuyorsan başkasına yorum yapma
(609 puan) tarafından
Oskarlik oyuncu kelimesi kötü bir şey bence yalancilikla itham etmeye girer
(584 puan) tarafından
Zaten yalanciktan bayıldı oyunculuğuna şaşırdım
(419 puan) tarafından
İyide yalan ki ztn :))) ananem babanem hep aynı numaralar türk yaşlılara bahsedilmiş en iyi performans.
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Kaynanan senelerdir bu anı bekliyordu herhalde :D

(584 puan) tarafından
İki yıldır bu anı bekliyormusta diyemiyormus
0 oy
(419 puan) tarafından
Okurken gözümün önünde canlandı kahkaha attım hiç güleceğim yoktu. Ya bu tür şeyler Türklere doğuştan falan mı veriliyor arkadaş. Şimdi onlar iyi olur senin kocan kötü olur :)) değişmez kuraldir bu. 
(584 puan) tarafından
Valla doğuştan verilmiş gibi mübarek
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Kanal 7 ye bi sor yüzde yüz olumlu dönüş yaparlar nfjfjfjf
(584 puan) tarafından
Valla eşime dedim annen sürünüyor buralarda
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Valla kahkaha attım sen çok yaşa ☺ 
(584 puan) tarafından
Gülecem dikisten gulemiyorum bayılma ağlama öksürme sarılma ne desen var alla alla dedim düne kadar adını ağzıma alsam bacindir dedimmi tepesini gavur siksin öyle bacinin derdi ne ölüme ne dirime bianda ahiretlik oldular
(2,727 puan) tarafından
Çok komikler bea ☺ bizimde kaynanamla teyze küsmüstu nisanliydim esimle kaynim izin vermiyodu konussunlar ikisi ayri masada ağlamışlardi o aklima geldi
0 oy
(687 puan) tarafından
Kardeş böyle bir şey işte. Döversin söversin ama bir sarılırsın her şey geçer :) kaynanan da iyi şov yapmış :D 
(584 puan) tarafından
Sorma sorma sabahtandir eşimle gülüyoruz iyi malzeme çıktı
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kız Allah affetsin ne güldüm ☺
(584 puan) tarafından
Kız guldukce dikisim ağrıyor arada anne bı bayilsana eşimde görsün diyorum böyle yeteneklerin vardida niye demiyosun diyorum
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Şaşırmadım ya çevrem de o kadar böyle insan var ki. Küsüp birbirlerine sayıp sovuyorlar sonra yağ bal oluyorlar 
(584 puan) tarafından
Düne kadar tepesini gavur siksin o soykanin diyodu hediye getiremedim dedi sen kendin hediyesin zaten dedi vallaha pes dedim
0 oy
(526 puan) tarafından
Çok güldüm gece gece Allah razı olsun sizden.  Aklıma da benim Bi anım geldi . Kaynanamla tartışıyorduk. Eşim de var . Eşim sinirlendi gitti mutfağa beni dinlemiyorsun diye . Kaynanam da güya çok üzüldü ağlıyor.  Bi bakim dedim cidden ağlıyor mu .. eline tükürdü gözüne sürdü.  İnsan yalandan da ağlayamıyormus demekki :) 
(584 puan) tarafından
Ahahaha alem kadinya guldukce dikisim sızlıyor lohusa eğlencesi oldu bugün madem bu kadar seviyodunuz birbirinizi 2yildir bu küslük niye eşim yandın sen diyo gayri teyzem çıkmaz bizden kaynanan birdi iki oldu diyo
(526 puan) tarafından
O konuda esiniz haklı şimdi yılın birikmiş dedikodusu vardır. Canı sıkıldıkça soluğu sizde alır:)
(584 puan) tarafından
Kaynanam çok fena bacısı ondan fena diyo bakma ben kovmim diye gelinim diye saana sarildigina
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Flaş tv oyunculuğu sjsjsjs :D gözümde canlandı bi an iyi gülmeden durmuşsun

(584 puan) tarafından
Gülemiyom kız dikislerim ağrıyor içim içimi yedi kendimi tutmak için hele bacısı uyan bacım şimdi oğlun geldin annem kötüleşti der kovar beni der demez açıldı gözleri annen burda sürünüyor dedim acilen ajansa yazdirmamiz lazım
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Harbiden bayıldı mı kız ay yarıldm ya :Dkdd

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 117 göst.
20 Mayıs 2022 Moda kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 681 göst.
12 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 354 göst.