0 oy
487 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bana 125 tl gelmiş hergün evdeyim normalde 110 tl gelmis ama uzerine kdv koymuşlar sizdeki fatura durumları ne 

21 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

58 TL geldi bize az geliyor çok şükür 

tarafından
Yokki fırınım bitek çamaşır makinesi var
(2,704 puan) tarafından
Allah Allah, o zaman bu kadar çok gelmemesi lazım canım
tarafından
Bende anlamadım kombi yakarmıki okadar acaba
(2,704 puan) tarafından
Olabilir çünkü kombinin derecesini ne kadar yükseltirsen o kadar çok gelir diye biliyorum
tarafından
55 de yanıyo kazan gibi olması gereken ev resmen morg :(
-Reklam-
0 oy
(12,263 puan) tarafından

211 tl tam tamintamına :woot: görünce ben sok:blink:

tarafından
Yaa birde ben bak bi tv çalışıyo ara sıra çamaşır makinesi çalışıyo kombi ketil buzdolabı okadar yinede çok gelmiş diyorum
(12,263 puan) tarafından
Bizde herşey çalışıyor  günde  2 defa
tarafından
Kızz ozaman iyi genee bizim binada oturana 400 gelmiş dedim kendi kendime ne çalışdıriyo bu insan evde kliması varmış evde onun yüzünden öyle çok geliyomuş
0 oy
(15,890 puan) tarafından
Daha gelmemiş bakalım önümüzdeki ay gelir 
tarafından
Yinede gelmez 100 den aşağı bana hiç denk gelmedide 100 den aşağı fatura
(15,890 puan) tarafından
Aynen bişey de kullanmıyorum ben geçen ay 100 geldi
tarafından
Benimde bi çamaşır makinesi var kız birde tv açık oluyo işde
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Valla sadece akşamları evde olmamıza rağmen 100 tl den aşağı gelmiyor nedense anlamadım gitti
(2,593 puan) tarafından
evde olsam o kadar gelse içim gam yemicek ama nasıl oluyor hiç anlamıyorum kullanmadıklarımı çıkartıyorum bulaşık makinesi çok çalışmaz evde yemek yemediğimiz için
tarafından
Evde olmadığın zamanların acısını mı çıkarıyolar acaba senden
(2,593 puan) tarafından
galiba öyle yapıyorlar kayınvalidem sürekli evde karşılıklı dairelerde oturuyoruz aramızda 15 20 lira fark oluyor şaka gibi
tarafından
Yazıklar olsun azcık bile yaksan dünya fatura
(2,593 puan) tarafından
sorma ya en sonunda şarteli indirip gidicem artık kullanmadığım halde dünya para ödüyorum
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Bize 85 lira gelmişti 
tarafından
Bi 80 leri göremedim bu eve taşınalı
0 oy
tarafından
Bizim de 100gelmis bı bukasik makinem calisiyo iki güne bir zaten odun sobası sıcak suyum falan orda hazır hep Ketil kullanmiyorum kış ayında. Bide TV .   Anlamadım ki niye bukdar KDV koyarlar bilmem. .. fazlasını aliyolarsa haram zehir zıkkım olsun. Ha bide şu elektrik su odemeyenlere de haram zehir zıkkım olsun
tarafından
Zaten hiç vermediler sanki zam ya daha da veriyorlar. Amaya gelince aliyolar vermeye gelince hic
tarafından
Hani azcık asgari ücret verdilerya o bile az da hani onun yarısını geri almasını bilirler bizi düşünen yok kki
tarafından
Of yaaa o nasıl zam harca harca bitmez:))))
tarafından
Kendine villa al :)))
tarafından
:))))))))))))))))
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Ben istanbulda annmlerdeyim 190 tl gelmis firin en fazla 5 kere calismistr onun disinda da ekstra bsy yok ama fatuaya bakilirsa mini bi atolye calismis gibi ;) 3 kisiyiz sadece

tarafından
Ben tekim öyle düşün sadece çamaşır makinesi o bile 2 gün belkide 3 günde bir yıkanır çamaşırlar tv var kombi çalışıyo zaten durmadan işletme sanki mübarek
(1,422 puan) tarafından
Camasir makinesi bizimde oyle canim ama cayci varsa o cok yakarmis kullanmadigin an geciktrmedn kapat bide kombiden sanirim ne olcak halimiz boyle yilbasindan sonra da kesn zam gelir yine
tarafından
O zaten garanti zam olayı azcık para veriyolarya asgari onun acısını fitil fitil getirmezlerse bişey bilmiyorum ben ben normal demlikde yapiyorum kızz sadece ketıl var
(1,422 puan) tarafından
Oyle canm daha soylenck cok sey varda siyaset oluyo diye uyari aliriz simdi ketil da cok yakiyo iste ama mecbur kalip kullaniyoruz
0 oy
(434 puan) tarafından
83 TL gelmıs 
tarafından
Az gelmiş yine zam gelir ocak dan sonra
0 oy
(28 puan) tarafından
83 tl gelmiş sadece tv ampul ve çamaşır makinası var 
tarafından
Ben anlamadım bu işi gerçi 15 tl kdv alıyolar
(28 puan) tarafından
nofmade daha fazla geliyordu doğalgaz yapıldı ketil sofben yok ondan ucuzladı azıcık
tarafından
Allah sonumuzu hayreylesin
(28 puan) tarafından
aminnn inşallah
0 oy
tarafından
Bama 270 anneme 480 kendi evimde 10 gun kaldim sadece aksamlari amnemde 20 gun biz elektirikle isinioruz tamam ama

Bune beeee bune gozunuz doysun be benzin olmus 8 lora 100 lirayla 2.5 gun gidebiliyorum 

1500 lira benzin sadece ben aliorum 2.500 kahretsin
tarafından
Ayyy cok zorr 8 tl oldu demek yuhh
0 oy
(120,149 puan) tarafından
Kiz burda sistem b.k gibi yaz kis dogalgaz elektrik su kesiyolar maas mesela her ay 100 elektrik 100 gaz 100 su kesiyolar yil sonu topluyolar fazla kullandiysan ek odeme istiyolar az kullandiysan bizden aldigini geri veriyolar
tarafından
Çok saçma valla ülkenin hali çok zor
0 oy
(3,180 puan) tarafından

199 saka gibi ya :D

tarafından
200 değil amaa :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
245 :/ Pikachu besliyoruz evde heralde:)))
tarafından
Vış aneyyyyy
(2,575 puan) tarafından
Sobada yapıyorum herşeyimi kız çayımı yemeğimi ya deli oluyorum 200 den aşağıyi görmüyorum. Eşim fatura geldi mi diyor evet diyorum 200 kaç diyor direk kusurati merak ediyor. 2 senede 1kere 180 geldi:))
tarafından
Normalde ben de kullanmıyorum öyle çok çok
0 oy
(642 puan) tarafından
175 gelmiş sık oldum. Elektrikli ısıtıcı falan da kullanmıyoruz buarada 
tarafından
Ben de kullanmıyorum Sadece doğalgaz açık TV çamaşır makinesi iki ya da üç günde bir çalışıyor kettle çay yaptığım zaman açıyorum bir de buzdolabı çalışıyor hepsi bu
(642 puan) tarafından
Sonumuz hayir olsun... Çok pahalı her sey :/
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Bizde 2 ayda bi kesiyolar ve bana 284 TL 40 krş gelmiş vergi ve fon olarakta 55 tl kesmişler 
tarafından
2 ayda geldiği için bu şekilde yapıyorlardır ama bana her ay geliyor Üstelik 15 TL alıyor
(1,816 puan) tarafından
Kız bana normalde 150.180 gelirdi bu ay doğum yaptım ya klimayı fazla çalıştırdım
0 oy
tarafından
190:( eşimde bıraz tuhaf oldu bende klıma açtık dıye dedım sustu
tarafından
Klima aşırı fatura getiriyor bizim binada ki birine 400 gelmiş
tarafından
Evet soba kurduk şimdi ama arada yıne açıyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
170 tlcik canım
tarafından
Benim de zaten inmiyor hiç Seksenler 70 leri görmedim
(3,458 puan) tarafından
Tedaşa bu kadar fatura gelmiyordur
tarafından
Nasıl zengin oluyolar ama
0 oy
tarafından
200 tl gelmişti.
tarafından
Fazla katma değer vergisi de alıyorlar Ona da bak bakalım ne kadar gelmiş
tarafından
Bakmadm hiç canm fatura yok şuan ödedik zaten bu ayın başında gelmişti yeni fatura gelmedi sanırım haberim yok henuz. Ama bizim fatura normalde 70 geliyordu en fazla biranda boyle geldi şok yaşadım evde. Kira desen 1.750 elektrk geliyor 200 doğalgazı hiç bilmiyorum ondan haberim yok su geliyor 70 fln Allah yardımcımız olsun yetisemiorz artk.
tarafından
2 kişi çalışsa zor görür evi
tarafından
Aynennnn... İki çocuk bı de bezler de çok pahalı evde bez kampanyası takip etmekten canım çıkıyor. Allah'tan kayınvalidem bez parası verdi de altı yedi paket aldik. Smdilik ona güveniyorum.
0 oy
(20 puan) tarafından
200 geldi bzede ama 
tarafından
ben hiç zaten 100'ün altına inemedim ki genelde 100/130 160 bakalım bu kış ne olacak
(20 puan) tarafından
Bu sene geçen seneki gibi değil geçen sene daha soğuktu sanki
tarafından
Bayağı soğuk olcak diyolarda bakalım nasıl olcak
0 oy
(395 puan) tarafından
Evde iki kişiyiz 160 TL gelmiş ya geçen ayda 150 gelmişti benim faturalar hep böyle
tarafından
Benimkiler de öyle belki görürüm bir ara seksenler'i falan Nedense hep 100/160 o civarda geliyor
(395 puan) tarafından
Birde çok gelmesin diye dikkat ediyorum ben 10 dan sonra çamaşır bulaşık makinesi açıyorum ketıl kullanmıyorum acil birşey olmadıkça dikkat etmesem bana 200 250 gelir
tarafından
Bende ketıl bitek cay demlerken birde yemek yaparken
(395 puan) tarafından
Bende oda yok

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 435 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Birerkekannesiii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,314 göst.
+1 oy
49 cevap 707 göst.