0 oy
178 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (570 puan) tarafından
Hangi marka model kullanıyorsunuz memnun musunuz? Kullanımları kolay mı? Cevap verenler teşekkür ederim şimdiden. 

9 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından

Gönül ister karcher alalım amma :D ihlasın çok beğeniyorlar 

(570 puan) tarafından
Markaları vs hiç bilmiyorum. Her sene bir önceki seneden daha fazla para veriyoruz halı koltuk yıkamaya makine mi alsam diye düşünüyorum da bi sizlere de sormak istedim :)
-Reklam-
0 oy
(5,867 puan) tarafından
annem de fakirin var ma bence buharlı olanlar daha iyi. 

su püskürtme işini beğenmiyorum ama iyi çekiyor sadece çok gürültülü 
(570 puan) tarafından
Markaları modelleri vs hiç bilmiyorum. Her sene bir önceki seneden daha fazla para veriyoruz halı koltuk yıkamaya makine mi alsam diye düşünüyorum da bi sizlere de sormak istedim :)
(5,867 puan) tarafından
orası öyle valla. makina 1-2 seneyi amorti eder kendini. karcherin buhar makinesi hoşuma gidiyor benim
(570 puan) tarafından
Şimdi baktım da. Parası da güzelmiş :D
(5,867 puan) tarafından
çok güzel:)
0 oy
(2,754 puan) tarafından
Bende bissell var memunun işimi goruyor hafif ama halı yıkamaz. Sadece lekeli ve pis kisimlarinda kullanılır 
(570 puan) tarafından
He ben ikisini de yıkasın istiyorum :) güle güle kullan canım
0 oy
(1,871 puan) tarafından
İhlas annemde vardı bende istedim haftaya inşallah benmde olacak :) ve çok güzel çok seviyorum ben
(887 puan) tarafından
Linklesen bizi ne hoş olur:D
(570 puan) tarafından
Kullanımı nasıl kolay mı ya da lekeleri güzel çıkartıyor mu malum cocukla evde kullanacağım. 2.5 yaşında kızım var her yer yemek kalem lekesi oluyor :)
(1,871 puan) tarafından
Valla bizimkiler çok memnn bende iki çocuklu eve alacam halılar aylık yıkamaya gidiyor valla bundan kurtulmuş olacagm birde toz ölü deri tamamen bitiriyoe ve inan o kadar güzel çekiyor temsliyorki bu zamana kadar yaptgm temizlik değilmiydi diyorsn
(570 puan) tarafından
Link atar mısın cnaım.
(1,871 puan) tarafından
Link atamıyorm canö ama Google ihlas clean Max temizlik robotu yazarsan tanıtımı kendi nasl sahip olacagn çıkıyot canm
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bıssell spotclean kullanıyorum halıyı da yıkıyorum tabiiki yıkamacıdaki gibi

Performans olmuyor ama halının kirlenmesi gecikiyor istediğin zaman pırıl pırıl . Kullanımı da kolay biraz sesi var ama rahatsız etmiyor. Araba koltuklarını da yııkıyoruz . Parasını çıkardı bile sayıyorum 6 ayda 
(1,165 puan) tarafından
https://ty.gl/3bhdwzlr7w Bu modeli kullanıyorum ama kasım da aldım sanırım 5 bin küsürdü bayağı artmış
(525 puan) tarafından
Ay baktimda cok iyimis kizz benimde oglum duvarlari koltuklari halilari mahvediyo hali ortusude durmuyo halina bitekde 6 aylik var daha oda yapcak benimde almam lazimmmm
(1,165 puan) tarafından
Ben aylık temizlikte açıyorum hemen , kullanması da çok pratik yerde kaplamıyor . Kardeşim karcher aldı o bayağı yer kaplıyor. Kendime yaptığım en büyük iyiliklerden biri halı yıkama diğeri de kurutma makinası diyorum
(570 puan) tarafından
Halı koltuk yıkıyor mu? İkisinde de iyi mi acaba. Tşk ederim bu arada link için
(1,165 puan) tarafından
Halıda koltukta yıkıyorum 6 M2 halıya 2 defa su dolduruyorum. Yatakları da yıkadım beyaz koltuklarımı da çok güzel yıkadı.
0 oy
(15,149 puan) tarafından
https://ty.gl/hukv9vtrnr 

Ben kiwi bin kullanıyorum. Linkini paylaştım. Memnunum. İyi ki almışım diyorum 
(1,920 puan) tarafından
Yok ben beceremedim oğlum halıya meyve suyu döktü ama baya büyük bir alan yarısı halinin beceremedim eğil eğil belim ağrıdı verdim yikamaciya ama koltukları çok rahat yıkıyorum beyaz olduğu için ayda bir koltuk yıkıyorum nerdeyse, zaten koltuk için aldığım için çok memnunum bende  halı zor geldi bana kısacası
(15,149 puan) tarafından
Zor aynen. Bunun halı başlığı olan da çıktı yeni
(1,920 puan) tarafından
Acaba bizim makineye de uyarmi ki dur bakayım girişleri ayni ise sadece başlık satın alırız :)
(15,149 puan) tarafından
Oo sen bı bak olursa bana da haber et ya ☺️ iyi düşündün bunu
(839 puan) tarafından
Bende haber bekleyim şuracıkta, başlık alan olursa lütfen post açar mısınız faydalanqlim :)
0 oy
(226 puan) tarafından
Ben de hep şunu merak etmişimdir halı koltuk yıkama makinesi alıyoruz yıkıyoruz halılarda mesela üstten Temizlik mi yapıyor Nasıl oluyor Bir daha yani yıkamacıya vermemiz gerekiyor mu bilmediğimden soruyorum size
(570 puan) tarafından
Bende bilmiyorum :) ama yine makineyi kullanmadığınız gibi senede 1 2 sefer değilde daha uzun sürede veririz diye düşünüyorum.
(226 puan) tarafından
Lekeler çıkıyorsa gerisi önemli değil bir seneden bir seneye verirsin
0 oy
(839 puan) tarafından
Kiwi iyi hoş iş görüyor a koltuk vr yatak için iyi.  Hali icin kucuk kalır başı. Leke filan çıkarmada etkili ama.
0 oy
(3,465 puan) tarafından
Ben fantom aldim çok iyi temizliyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 34 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Funda6363 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
18 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,668 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
22 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Caglakaratekinn (5,008 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
5 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu

379,082 soru

11,347,125 cevap

34,813 kullanıcı

...