0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Oruç ayı çok güzel geçerdi benim . 

Böyle içim kıpır kıpır olurdu açlık susuzluk çok güzel gelirdi bana şimdi ise ne biri çağırıyor iftara ne de benim cagirabilecek bı akrabam var. Hepsi birbirinden uzak yabancı düşman bilmiyorum çok kötü geçiyor benim bu sefer. Ailem de uzakta olduğu için bikac gün sonra gidecem anca 

8 Cevaplar

0 oy
(416 puan) tarafından
Bitmek üzere hala kimseye gitmedim kimseyi de almadım ama hiç sizin gibi düşünmüyorum sizde tek başınıza iyiyim mutluyum derseniz her anınız güzel geçer bence takılmayın
(260 puan) tarafından
Evet haklısınız ama ne bilim bari bu ay olmasaydı böyle keşke
(416 puan) tarafından
Olsun evet kalabalık güzel olur ama olmuyorsa mutsuz olmanında anlamı yok demekki böylesi kısmetmiş demek lazım
(260 puan) tarafından
Aynen :)
-Reklam-
0 oy
(3,603 puan) tarafından
Benimde oyle 

Her gecen ramazan daha az lezzetli geliyor
(260 puan) tarafından
Keşke olmasaydı ama işte
0 oy
(804 puan) tarafından
 ailemin yanindayken bizde ilk on beş günü herkesi cagirirdik sonraki 15 günde onlar bizi cagirirdi bazen zaman olmazdı iki üç aileyi bir cagirirlardi ama şimdi kaynanamla sadece aynı sehirdeyiz o bizi cagirmadi bende onu çağırmak istemiyorum
(804 puan) tarafından
Aynen her zaman yapiyolar gidip bir hafta bile kalsak ne yiyecek alsalar eşimden de ortak aliyolar parasını yedi aydır gitmiyordum eşim için gittim yine ama kendileri bize gelse varya herşeyi isterler ama biz onlar gibi sizde o zaman parayı verin demiyoruz
(260 puan) tarafından
Valla geçen aylarda bile kayınpederim o kadar zengin olmasına rağmen eşimden her ay 3000 alıyordu. O 3000 onun işine yaramaz ama bize çok lazım ihtiyacimzi karsiliyorduk büyük kavga çıkardım amcalar halalar 7 sülale duydu ve şuan vermiyor artık. Vallahi durumu düşük olsaydı ben derdim verelim ama ayıp ya
(804 puan) tarafından
Çıkarcı işte bunlarda böyle bir lira nasıl kopartirim acaba onun pesindeler ama kendileri bir kuruş verince eşimin üstüne yaziyolar cocuklarima eve gelince kek bide süt alınca onun parasını bile eşimden istiyor düşün ya
(260 puan) tarafından
Allah bizden uzak eylesin canım. ♥️
(804 puan) tarafından
Amin canm❤️
0 oy
(437 puan) tarafından
30 ramazanda ailecek açarız iftarimizi sakin sakin ne biri alırım nede birine giderim en güzeli böyle ve çok ta mutluyum çok güzel geçiyor ramazanim
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ramazan diye kimse kimseye gitmek yada davet etmek zorunda değil ki ramazan ayı ibadet etme dini görevini yerine getirmektir , , ( bnm misafir çağıracak maddi dururum yok , 1 kilo et kıymayla ayı.tamamlarim misafir cagirsam etli güzel bol.bol yemek yapmak zorundayız geçim zor insan anca kendini evini çekip cevirebiliyor 
(13,007 puan) tarafından
Yok ya öyle düşünme niye etli zorunda olalım ki kuru fasulye pilav bile lezzetli gelir insanlar sevdikleriyle olmak istiyor
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Ne tesadüf bende hiç bı yere gitmedim çocuklarım küçük kimseyi de çağırmadım :)
(260 puan) tarafından
Ramazan eski ramazan değil maalesef
0 oy
(580 puan) tarafından
Ben 8 aylık hamile olmama rağmen misafir davet ettim. Gerçekten bende dediğiniz gibi düşünüyorum. Ramazan kalabalık güzel geçiyor. Evimizi süsledik çocuğumuz ramazanın hissiyatını bilsin, güzelliklerini öğrensin diye. Ama çağırdığımız kişilerden çağrılmayacağımızı bile bile çağırdık. Kiminin küçük bebeği vardı. Kimide çok pimpirikli davet etmeyen kişi. İnsan bekliyor bu güzel günlerde birlikte iftar açmayı 
(260 puan) tarafından
Siz görevinizi çokta güzel yapmışsınız. İşte keşke karşı tarafta biraz anlayışlı çıksa
(580 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(917 puan) tarafından
Canım benim üzülme. Ben de eşimle aynı durumdayım gurbetteyim 1 2 kere misafirim oldu ama iftardan sonra oturmaya geldiler ve dillerimiz ayrı oruc bilmiyorlar. Sadece eşimin bir arkadaşı burada salı gününe iftara çağırdık evimizde iftar verilsin diye. Geçen sene evimiz dolu dolu olurdu genelde annemlerd3 iftar açardık bu sene eşimle tekiz ama şükür her günümüze ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
29 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Gonulhuri (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 157 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
+26 oy
34 cevap 3,013 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde admin (133,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Burcu21 (299 puan) tarafından soruldu

379,689 soru

11,366,027 cevap

34,846 kullanıcı