0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Robot süpürge almaya karar verdim. Dyson V12 aldım ama tabi evde yokken bana evde ki tozu kırı azaltacak robota ihtiyaç duyuyorum. Yaz geliyor çocuklarımı bol bol parklara çıkarmak istiyorum bu yıl aşırı derecede sıkıldık evde fakat ben temizlikten bir bakıyorum gün bitmiş. Evet dyson çok çok iyi bir makina ama her gün her gün de açılmıyor detaylı temizlikte aşırı kullanışlı. Ben bu iki robot süpürge arasında kaldım. Şuana kadar 20 günde 4 bin civarı para biriktirdim. Roboroc 16 bin İxiomi 11.700 tl eğer İxiomi alırsam nisan sonu roboroc alırsam ancak mayısın sonuna doğru alırım. Bu ikisinden birini kullanıp memnun kalan var mı 16 bin az bir para değil ixiomi eir freyini kullanıyorum memnunum robotu nasıl 

10 Cevaplar

0 oy
(209 puan) tarafından
Xiaomi mop pro kullanıyorum 2 aydır filan şuanlık menmunum, turbo modunda süpürüyor evi bana yeterli geldi ortalığın tozunu pisliğini alıyor
(163 puan) tarafından
Galiba bende onu alcam 4.500 TL fark var arada
-Reklam-
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Xiomi vacum mop pro var 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum 
(163 puan) tarafından
3 yıl gidiyor mu
0 oy
(2,675 puan) tarafından

Başlıktan uygulamaya yine yabancılar dadandı sandım ya :D 

(163 puan) tarafından
Kız yok ben türkiş dbdbdgvbe
0 oy
(8,330 puan) tarafından
Xıomı vacuum mop pro 2 kullanıyorum bir yıla yaklasacak. Memnunum. Ben sadece süpürmesini kullanıyorum ama roborockta guzel ikisini de alsan pişman olmazsın.
(163 puan) tarafından
İkiside aynı markaydı sonradan ayrıldılar aslında pekte bir fark yok sadece birisi 3000 pah emiş gücü diğeri 4000 bin pah
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Xiaomi mop 2 pro kullanıyor annem cok memnun. Arkadaşım roboroc kullanıyor pek memnun değil bende xiaomi alıcam bı kac aya 
(163 puan) tarafından
Arada az bir farkta yok aslında herkes roboroc beğeniyor kararsızım
0 oy
(235 puan) tarafından
Xiaomi yi bilmiyorum ama ben roborock Q7 Max kullanıyorum memnunum silme modu çok iyi değil bence ama süpürme kısmı çok iyi benim için süpürme kısmı daha önemli o yüzden sorun etmiyorum 
(163 puan) tarafından
Emiş gücü aşırı yüksek onun bende o yüzden istedim
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Ben Xiaomi kullanıyorum çokta memnunum
(163 puan) tarafından
Bende onu alcam aman 4.500 az mı başka bir şey alırım ikiside robot sonuçta
(1,558 puan) tarafından
Yani sonuçta aynı islemi goruyo cnm
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Tabiki roboroc , karşılaştırma bile yanlış :)

(163 puan) tarafından
Ay öyle deme senin yorumuna gelene kadar ixiomi alacaktım dnjedbbebd
(1,389 puan) tarafından
Herkes o markayı kullandığı için yazmış ama her iki cihazı al gör farkı tabiki Roborock Q7 asla kaliteden vazgeçmeyeceksin
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Ben kendi kullandığımı söyleyeyim arçelik toz istasyonlu. 2 hafta olacak ve elim ayağım oldu resmen. Tozunu kendisi boşaltmasıda ayrı bi avantaj

Postuma bakabilirsin

Sabah halımı kaldırdım mopunu taktım sil süpür yaptı. Normalde mopunu kullanmam şuan temizlik yapıyorum yerler temiz kalsın diye kullandım ama gayet beğendim
0 oy
(580 puan) tarafından
Xioami kullanan biri olarak memnun değilim. Servisi çok sıkıntı. Servise yollasan bile para alıyorlar. Xioami nin kendi türkiye servisi yok. Roborock Q7 Max annem ile ablam kullanıyor aşırı memnunlar ve bende biraz daha kullanıp ondan almayı düşünüyorum. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
6 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pakize333 (1,059 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Citipiti (2,527 puan) tarafından soruldu

380,397 soru

11,389,716 cevap

34,896 kullanıcı

...