0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde (4,758 puan) tarafından
Canlar kızım 5 buçuk aylık diş yeri şişmiş alttan beyazlamış diş çıkaracak sanırım on günden fazladır hergün ishal can bebe bez kullanıyorum şimdiye kadar memnundum şimdi kaka yaptığı gibi beline kadar atıyor bezden mi ishal den mi anlamdım bezi değiştirip hangisini kullansam acaba siz hansini kullanıyorsunuz memnun musunuz ben slepy almak istiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Iyi aksamlarr canimm sagukmu almis acaba ondan da ishal olur
(4,758 puan) tarafından
Yok canım sanmam dişten büyük ihtimalle canım
-Reklam-
0 oy
(2,603 puan) tarafından
Bi numara buyugunu al cnm bezden digil benimde bebegim ishal oldugunda beline cikiyo 
(5,519 puan) tarafından
Yok canim iyi oluyor kilosuda gayet iyi yani
(4,758 puan) tarafından
Kaç kilo şuan canım
tarafından
Kiz sen nasll 2 numara kullanionn ben bile 1 bucuk aylk bebegime 3 aldimm :D 1den 3e atladim direk
(5,519 puan) tarafından
Ben normal değilim ya çocuğum şu an en son gittiğimde 4 aylıkken 6 kiloydu Kızlar siz de kiloya göre bez Almıyor musunuz
tarafından
Kiloya gore aliom canimda benmki iri biraz uzun boyuda 6 olmustr suan 2 hafta once 5bucuktu. 4 dogdu zateb
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Deroşum ben sleepy natural kullaniyorum tavsiye ederim. Istersen bir paket al dene kuzum belki taşırmaz. Geçmiş olsun balım Allah'ım kolaylık versin ❤❤❤⚘⚘⚘
(4,758 puan) tarafından
Büşom berat kaç kilo şuan kaç numara kullanıyorsun benim kız blr ay önce 7 kiloydu 4 numara kullanıyorum şuan zayıflamış ama canım
(6,710 puan) tarafından
Kuzum benimm ya :( diş in zorlukları işte benim kide kaç gündür huysuz uyutmuyor beni. Berat'ı en son 1 ay önce tartmıştık balım 8.200 dü bezi de 4 numara kullanıyorum bu paketler bitsin 5 e geçeceğim bitanem. Bu ay gitmedim sağlık ocağına balım. Ishal olunca yediğinide cikartiyordur asminim.
(4,758 puan) tarafından
Evet aynen öyle tatlım zaten 6 aylık aşısı var yakında da maşallah paşaya kuzum benim yerim ben onu ya maşallah süphanallah Rabbim nazardan korusun kuzumu
(6,710 puan) tarafından
Aminn teyzesi Allah razı olsun rabbim bütün yavrularımızı korusun.❤❤Asmin im erkenci çıkmış hemen çıkartacak dişi derosum☺☺❤
(4,758 puan) tarafından
İnşallah canım amin amin amin tatlım
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Sleepy cirtli bez diyorum bn
(4,758 puan) tarafından
O nasıl kuzum
(15,531 puan) tarafından
Kilot bez değil yani natural bez
(4,758 puan) tarafından
Hım anladım tatlım bende natural kullanıyorum
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Deryammm iyi akşamlar kuzum, Asena'da aynı şekilde diş çıkaracak galiba. Sleepy kullanıyordum sızdırdı molfix geçtim çok memnunum kuzum ❤❤❤
(4,758 puan) tarafından
Tek paket ne kadar peki kuzum Vala kızım mafoldu bu ishal den çok zayıfladı bir taraftan ishal blr taraftan kusuyor iştahı yok herşey üst üste geldi
(10,047 puan) tarafından
Tek paket 26.95 kuzum kıyamam kuzuma çok geçmiş olsun bizdede kusma yok ama ishal diş sıkıntısı var balimmm
(4,758 puan) tarafından
Aynen canım benim öyle vallahi inşallah çabuk atlatırız bu süreci çokta huysuz salyası akıyor her dk
(10,047 puan) tarafından
Aminn kuzumm inşallah evet yaa çok huysuz bir de kıyamıyorum:(
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnn kuzum aminnn tatlım insan kıyamaz ki öyle masumlar ki melekler öyle bize muhtaçlar ki Rabbim bağışlasın acısını göstermesin inşallah herkesin de aminnnnnnn ❤️
0 oy
tarafından
disin ishali o kadar uzun sürmez canim

bezddn bende cok cektim hepsini denedim her kakada cikiyodu ne yazikki
(4,758 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun dişten değil mi yani canım
tarafından
doktora götür istersen
(4,758 puan) tarafından
Bakayım devam ederse götüreceğim canım
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Sleepy azicik olsa bile disina cikartiyo ama cok guzel bi bez pisik yapmiyo iz yapmiyo cisini cikartmiyo sadece kakasini cikartiyo belinden . bimin kendi bezini oneriyolar onu deniycem ben bi onu dene istersen hem fiyatida daha uygun 
(4,758 puan) tarafından
Adı ne kuzum
tarafından
biminki kötü naylon bildigin cis dışa cikiyo cok yapinca bezden
(4,758 puan) tarafından
He anladım tatlım onu almam zaten
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Prima kullanıyordum ama 2 hafta önce k.validem sleepy natural yollamıştı ve süper hic sızdırma yok canım kesinlikle öneririm 
(4,758 puan) tarafından
Bim de de slepy natural var mı bimde veya 101 de canım
(5,938 puan) tarafından
A101 de vardı canım
(4,758 puan) tarafından
Teşekkürler bebeğim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 992 göst.
0 oy
8 cevap 600 göst.
18 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 699 göst.
15 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...