0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında oğlum var ne zamn duş alırsam aldırdım gecesi çok terliyor  üstünü  değişiyorum hemen sanki üstünü suyla ıslatmış  birisi o kadar terliyor yani normal mi eskiden böyle değildi son 6-7 aydır böyle Ondan sonra sabah da hırıltı başlıyor bugün hırıltısı iyice arttı tabii evimiz doğalgazlı sıcak yani biz soğuk evde büyüdük böyle bir şey görmedim ama bu sıcak evde böyle olması normal mi horlamasıda  başladı şimdi 

2 Cevaplar

0 oy
(1,480 puan) tarafından
Geniz eti vea burun eti vardır belki bi kbb götür
(233 puan) tarafından
Kulak burun boğaza götürdüm ama yaşı küçük diye bakılmadi canım 3 yaşını doldurmuş olmalı dedi doktor yeniden götürsem iyi olacak gerçekten canım
-Reklam-
0 oy
(2,761 puan) tarafından
Asıl doğalgazlı evlerde büyüyen çocuklarda sıkıntı var :D benim ev de sadece bir odayı açıyorum. Aynı sobalı ev gibi odadan çıktıkları zaman şöyle bir kendilerine gelip dinclesiyorlar. Hastalığa maruz kalmıyorlar. Simdikiler her yer sıcak haşlanmış tavuğa döndüler. Herkesin çocuğu kendisi hasta. Ufacık soğuktan hasta oluyorlar. Sağlık için soğuk serin yer şart. 

Ki terlemesi iyi bişey. Vücudundaki ne kadar toksin bakteri pislik varsa ter yoluyla atiliyordur. Böyle zamanlarda çocuğu sabah kalkinca duş aldırıp güne başlat. Terleyince muhtemelen teri de üstünde soğuyunca üşüdü. Hiriltisi da ondandır. Yattığı odayı serin tut. Terleme de azalacak emin ol :)
(233 puan) tarafından
Öyle öyle bacım biz sokaklarda büyüyen çocuklar Vallahi evimiz buz gibiydi Eskiden doğalgaz yoktu ama hastalık fazla olmazdık ama şimdi çocuklar Hep hasta hep hasta doktoruma götürmüştüm Doktorum dedi karbonatlı tuzlu su sıktırdı burnunu sıktım Neyse bu sefer balgam geri geri gitti ya bu sefer çocuğun midesini bulandırdı çocuk balgamını geri çıkarttı bir avuç dolusu balgam çıkarttı anlamadım gitti yani niye bu çocuk böyle oldu ilk defa böyle bir avuç dolusu balgam ilaç da kullanmaya başladık İnşallah geçer

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
30 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Minikcikiletaaa (70 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,904 cevap

34,988 kullanıcı

...