0 oy
215 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (847 puan) tarafından

Kizlar selamm A101 de bu utuleri gordum kiyafet askidayken hemen utuluyorsun fakat normal utu yapip bunuda tasimak mantiksiz gibi geldi bana siz bu utuden alip diger utuyude kullaniyormusunuz bu utuden alan var mi yada 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(8,936 puan) tarafından
Bu genelde acil durumlar için yada ütü yapmaya vakti olmayan kişiler için idealdir aşırı kırışık kiyafetleri tam ütülemez normal kiyafetleri ütü gibi dümdüz yapmıyor ama acil durumlar için kurtaricidir 
(847 puan) tarafından
Ayyy sagol cicegim almiyicam o zaman evde kazanli utum var kazansiz var bu o zaman acayip sacma olur bana
-Reklam-
0 oy
(5,353 puan) tarafından
Ne kadarmış fiyatı seyahatte tatilde işe yarar
(847 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sormadm cnm ama 2 marka vardi
0 oy
(3,862 puan) tarafından
bazen tek parca utulemek gerekiyor o zamanlat icin kolaylik oluyor ya da tatilde falan 
(847 puan) tarafından
Alsam fuzuli masraf degil digmi cnm bu ihtitac
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Ben buna benzer almıştım tatile giderken alıyorum yanıma. Evde de esarpin kat izinde kullanıyorum. Hiç utulenmemiş kıyafeti açmıyor ama kat izlerini açıyor. Benim işime yarıyor sabah evden çıkarken acil kullanıyorum 
(847 puan) tarafından
Ya sagol cnm 500 falansa alicamm
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Bunun diğer ütüler kadar kaliteli olduğunu sanmıyorum ben olsam almam hadi diyelim aldım bununla mesela utuledigim elbisem salim hafif kirismisti ona tutarım tamam mesela pantolon utulenmez jilet gibi bi ütü olmaz bunda anca hafif kırışıklıkları açar 
(847 puan) tarafından
Bu bence evli olmayan erkekler icin :)) almdm cnm
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Genel olarak alanlar seyahat için kullanıyor bende de var seyahat dışında duruyor dolapta
0 oy
(685 puan) tarafından
Abidelerde saten ya da şifon gibi büzgülü kiyafetlerde kullanışlı oluyor 

İlgili bir soru bulunamadı

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...