+2 oy
795 göst.
Diğer kategorisinde (362 puan) tarafından
Tokalaşıp öpmek anlamında ben gereksiz buluyorum da sizce sakıncası var mı 

47 Cevaplar

+9 oy
(110 puan) tarafından
Kaynım benden büyük elini öperim ama öptürmez tokalaşırım nolacak hemen tahrik olacak değil ya abartmamak lazım :)
(7,696 puan) tarafından
Yan gözle baktığını kim söyledi

Ben uzaktan hoşgeldin diyorum
(957 puan) tarafından
Benim kaynim yok zaten merak etme tek gelinim gerilecegim bi durum da yok
Evet erkekse uzaktan hosgeldin der geçerim ne öyle miç miç eşimde kadınlara karşı öyledir bizde öyledir tamam uzatmaya da gerek yok
(110 puan) tarafından
Biz eşimle eve gelene yapışıp öpüyoruz :) Allahım ya tokalaşmanın mıç mıç olduğunu ilk defa sizden duyuyorum çol garipsedim oysa bir görgü kuralıdır
(7,696 puan) tarafından
Görgü mörgü Allah izin veriyor mu ona bakmak lazım evet herşeyle dört dörtlük değilim ama elimden geldiğince dikkat ediyorum
(957 puan) tarafından
İyi sen kendi kurallarina göre hareket et o zamN
-Reklam-
+7 oy
(1,360 puan) tarafından
Ne bayramda ne de normal günde ne tokalaşirim ne de öperim ne münasebet 
(362 puan) tarafından
Bende sevmiyorum da eşim elti mı öpüyor ilk gelinde yasları da yakın
tarafından
Eşinle eltinin de düşünmesi lazım ne kadar saçmalık ya. Haram yani temas etmek şart mı uzaktan hayırlı bayramlar de tamam
(362 puan) tarafından
Ben bu konulara çok dikkat ederim de herkes aynı düşünmüyor ki
(1,360 puan) tarafından
Eşin mi eltini öpüyor offf en sevmediğim şeyler uzaktan kutlamak varken ne diye öpüşüyorlar anlamadım yani bırak öpmeyi ben tokalaşmam Bile el de sıkmam gerek yok bana göre
tarafından
Sen onlara değil onlar sana ayak uydursun Zehracim biliyorum ne demek istediğini anladım bizim sulalede de öyle hassasiyet yoktur ben bu konulara dikkat ettiğim için çok linçlendim zamanında onları. Kalbin teemizmis  ben fesatmisim gibi. İslam kesin hüküm koymuş daha nesine kalbim temiz guzellemesi yapıyorlar anlamıyorum hiç de temiz değil çöplük gibi kalpleri kimseyi kandirmasinlar
+4 oy
(7,696 puan) tarafından
Uzaktan uzaktan dinimizde bunu emrediyor Allah 
(362 puan) tarafından
Bende sevmiyorum canım
+3 oy
(592 puan) tarafından

Bayramını kutlar geçerim ne öpmesi sarılması eşimde yengesine aynı şekilde :sideways:

(362 puan) tarafından
Öyle olması lazım zaten
(592 puan) tarafından
Kesinlikle ☺️
+3 oy
(12,945 puan) tarafından
Uzaktan bayramlaşırız 
(362 puan) tarafından
En güzeli
(12,945 puan) tarafından
Evet eltim de öyledir eşime karşı
(362 puan) tarafından
İlk gelin ama yaşları yakın gerek yok bence
(12,945 puan) tarafından
Bende ilk gelinim karnımla aradam da 2 ay var küçük 2 ay benden
Yine de tokalaşmayız yenge der
(362 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canım mesafe her zaman iyidir
+3 oy
(1,447 puan) tarafından

Bayramını kutlarım temas olmazzz:DGerekte yok zaten temasa

(362 puan) tarafından
Aynen öyle valla hiç sevmem
(1,447 puan) tarafından
Bende sevmem ailece dikkat ederiz zaten mahreme
+2 oy
(405 puan) tarafından
Valla canım sadece altı sene önce düğünümde tokalsitik en büyükleri de ellerini öptüm şimdiye kadar hiç olmadı onun dışında eşim de aynı şekilde hiç yapmadı heo uzaktan eşini anlata bilirsin hoş şeyler değil tatlı dile olmaz mı 
(362 puan) tarafından
Soylicem zaten eskinden kanki diyip duruyordu şimdi mesafe koydurmusum ona bunu da dile getircem
(405 puan) tarafından
Bence de mesafe her zaman iyidir
+2 oy
tarafından

Kaynım yok ama kuzenler vs ben temazsızım :D

+2 oy
(7,939 puan) tarafından
Asla tokalaşma öpme olmaz yenge hayırlı bayramlar der bende hayırlı bayramlar derim  bu kdr 
(362 puan) tarafından
Olması gereken bu zaten de gel de bunu eşime anlat
+2 oy
(7,516 puan) tarafından
Tokalaşmak uzaktan hayırlı bayramlar derim o kadar ne tokalasacam kimseyle tokalasmam
(362 puan) tarafından
Olması gereken bu bence
+2 oy
(5,439 puan) tarafından
Kaynım yok ama eniştelerle uzaktan bayramlaşırım temasa gerek yok kayınpederimle bile bayramdan bayrama el öperim tokalaşırım kaldı ki kayın enişte vs 
(362 puan) tarafından
Hiç sevmem bende
(5,439 puan) tarafından
Olması gereken o bence öne öyle mic mic görümcemi bile öpmem ben bayramın mübarek olsun abla der geçerim sarılırız öyle yalandan tamam
+2 oy
(1,237 puan) tarafından
Asla tokalaşmam o bana uzaktan bayramın mübarek olsun falan der sadece doğru bulmuyorum çok samimiyeti 
(362 puan) tarafından
Bende seninle aynı düşüncedeyim hiç sevmem
(1,237 puan) tarafından
Kayınbabam eline öptürmez onu bile istemiyorum
+2 oy
(1,069 puan) tarafından

Kayınlarım benim yüzümü bilmez :Dne tokalaşmasi

(362 puan) tarafından
Çarşaflı mısın canim
(1,069 puan) tarafından
Evet canım benim :)
+2 oy
(1,299 puan) tarafından
Uzaktan abi bayramımız mübarek olsun derim :)
+2 oy
(228 puan) tarafından
Tabiki hyr eşimde istemez bende
+2 oy
(256 puan) tarafından
Valla bu karşı tarafın yapısına göre değişir 

Eşimle ilk tanıştığımız da arkadaşlarıyla hatta rsismle bile tokalasmiyordum şu yanak yanağa degdirilir ya eşimle onu bile yapmıyordum tartıştık bu yüzden demk ki dedim bunlarda normal ailesine karşıda öyle yaptım sonra eniştemle yapmana gerek yok dedi of insan milleti çok tuhaf o yüzden karsindakilerin tavrina göre değişir benim geldiğim ailede yapılmaz ayıp gereksiz günah şimdi anliyorumki eşimde entektuel ona göre normal ama aile yapısına da ters saçma saçma şeyler herkese göre kılıf değiştirmek çok ama çok saçma ama gereken bu oluyo
+2 oy
(1,110 puan) tarafından
Normalde selam dahi vermeyen ben bayramini bile kutlamam ne münasebet asla .adam gibi adam olanı olsaydı kutlardim sadece elini sikardim 
+2 oy
(3,092 puan) tarafından
Biz kaynımla aynı yaştayız hiç bir özel günde sarılma filan olmuyor selamlaşıyoruz sadece hoş geldin beş gittin o kadar 
+2 oy
(4,936 puan) tarafından
Yok cnm kaynanama gitse 6 bekarimiz var bide yaslarimiz çok yakın  hayırlı bayramlar der kaynanam  kayinavbam.ellerini öper cekilirm kenara;) .bizde öle bişey yok öpmek tokalaşmak falam
+2 oy
(1,753 puan) tarafından
4 tane kaynım var ikisi büyük onların elini öpüyorum diğerlerini bişey demiyorum annemden böyle gördüm cnm saygıdan derdi yani istemiyorum aslında ama

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,585 göst.
12 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 359 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,007 soru

11,344,834 cevap

34,808 kullanıcı

...