0 oy
290 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (165 puan) tarafından

image

Arkadaşlar bunu ilk defa 20 aylık bebeğime vereceğim ama ne kadar suya  koymalıyım nasıl vermeliyim Sizler nasıl werdiniz çok kötü kokulu ishali War Üşüttu Bugünde İshal Oldu Tawsiyeleriniz Neler Cewap İçin Teşekkürler 

20 aylık bebeğim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benimki 3 yaşında aradan bayağı zaman geçti ama sanırım ben yanlış hatırlamıyorsam kefirin içine koyup veriyordum
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Yediği ve içtiği bir şey ekleyebilirsin yarısını yoğurt olur su olur meyve suyu olur
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Bu benim kziimda istahsizliga sebep olmuştu sizin aylarda bende kullandım pişman oldum canim .tiksiniyordu herşeyden .şimdi 28 aylık olacak ancak iştahı geldi.su,kefir ,çorba ilave edebilirsin canim sulandırıp bize öyle demişlerdi.meyve suyu onermemisti 
(165 puan) tarafından
Meywe Suyunu Neden Önermedi Ki
(1,264 puan) tarafından
Hatırlamıyorum canim valla sebebini bayag zaman oldu
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Pek çok kişi meyve püresi ve yogurt icine ekleyerek veriyor dogrusuda bu sekilde.Benim kızım sade suyla kabul ettiği için ben yarım çay bardağından az suya koyup karıştırıp icirmistim 15 aylik civarında 1.5 aylik bir çamur kaka sürecimiz olmuştu.Bu arada  hala eğer probiyotik kullanmam gereken bir durum olduğunda suya ekleyip veririm 3 yaş.
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Yoğurtla veriyordum canım meyve suyuyla da veriliyor 
0 oy
(411 puan) tarafından
Yoğurdun içine koymamızi söylemişti doktora özelikle bağırsak enfeksiyonları için bu baya etkili 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Probiyotik adı farklıydı benim ben yoğurtla verdiydim canım sende öyle yapabilirsin internetten adını yaz çıkar orda 
0 oy
(10,973 puan) tarafından
Asitli olmayan herşeye ekleyebilirsin.genellikle yoğurtla veriliyor.neyle verirsen ver ama bitirdiginden emin ol canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 190 göst.
0 oy
10 cevap 180 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 235 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.

380,559 soru

11,394,318 cevap