0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (686 puan) tarafından
Çok kalabalık olacak eşimin tarafi benim taraf en az 30 kişi olur diye tahmin ediyorum bu kadar kişiye tek başıma iftar hazirlayamam. 

Esimin bu haftaki izni cumartesiye denk geliyor vardiyalı olduğu için bir daha haftasonuna denk gelmesi çok zor ayda yılda bir denk gelir

Cumartesi yapalım diyoruz da iftardan sonra yapsak olur mu ya çokta geç oluyor napacagimi şaşırdım. Hadi iftar vereyim desem evim çok küçük o kadar insanı yemekle ağırlayacak alanımda yok

9 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kızıminda geçen cumartesi günüydü iftardan sonra esim ben ve kızım kutladık kimseyi cagirmadik 
(686 puan) tarafından
Onu bende düşündüm ablam dogumgununu biliyor geçtiğimiz gün iftara diğer ablama gittik orda çocuğun dogumgununu ne zaman yapacaksınız dedi diyemedim biz bize yapicaz diye
(246 puan) tarafından
Bak bence bir pasta alın cafeye gidin orada kutlayın söyleyenlere de oruçta çok yorulacaktim yaparım falan de
-Reklam-
+1 oy
(1,253 puan) tarafından
Bence bayramdan sonra yapın. Aperatif şeyler hazırlarsınız. Sizin için daha kolay olur. 
(686 puan) tarafından
Onu bende düşündüm aslında 20 güne yakin geçmiş oluyor olur mu ki
(1,253 puan) tarafından
Olur neden olmasın 20 günden sonra  ilk yaşı bitmiş olmuyor neticede :)
0 oy
(195 puan) tarafından
Benim oğlumunda 22 martti iftardan sonra kendi ailemin arasnda kutladık cok fazla kalabalığa gerek yok bence bende evli abimi evli diğer erkek kardeşim kendi ailem ve dayımı cagirdim kendi aramızda yapdik çoksa güzel oldu 
0 oy
(592 puan) tarafından
Oruç bitince yapın ne olacak sanki
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ramazanın bitmesine bişiymkalmadı canım az sabretsen bayramdan sonra rahat rahat yapsan daha iyi değil mi
(686 puan) tarafından
Fikrimi değiştirdim bende o yüzden bayramdan sonra yapicam artık eşimin izni haftasonuna denk gelmezse de haftaici akşam 8 den sonra yaparız diye düşündüm
(1,908 puan) tarafından
Rahat rahat daha iyi olur mutlu yılları olsun miniğin ☺️
(686 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim :)
0 oy
(737 puan) tarafından
Kendi aranızda kutlayın fotoğraf falan çekin anı kalsın o güne bayramdan sonra da ailenle yap hizmetten kalabalıktan doğru düzgün fotoğrafın olmuyo çünkü:)
(686 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım dogumgununde biz kendi aramızda yaparız yine hem günü de anlam kazanmış olur teşekkür ederim
(737 puan) tarafından
Rica ederim hayırlı yaşları olsun bebeğinin♥️
(686 puan) tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim :)
0 oy
(11 puan) tarafından
Benim oğlumun da ilk yaş günü 2 gün sonra.bayramdan sonraya bıraktım bende, gelmek isteyenler var çünkü.
(686 puan) tarafından
Benimki de 4 nisan da doğdu kız bende öyle yapacağım sanırım mutlu yılları olsun minnagin :)
(11 puan) tarafından
Benimkide 3nisan doğumlu diger oğlumda 18 Nisan ikisini birlikte te kutlayabiliriz biz ((:
Sağlıklı ömürleri olsun inşallah senin bebisininde.
(686 puan) tarafından
Çok mantıklı ben olsam bende öyle yapardım muhtemelen amin canım teşekkür ederim
0 oy
(5,505 puan) tarafından
Bence ilk yaş için o kadar kalabalığa gerek yok canım çocuk anlamıyor zaten kendini boşuna yoracaksın tabi kendin bilirsin çok kutlamak istiyorsan annenler kaynananlar yeter bence 
(686 puan) tarafından
Bende çok kalabalık olmasini istemiyorum aslında hem bebegimde ürküyor öyle ortamlardan ama biz 5 kardeşiz ablalarimda evli eşleri de gelir esimde 5 kardeş onlarda eşleriyle gelir bir tarafı çağırıp diger tarafı cagirmamakta olmaz o yüzden
(5,505 puan) tarafından
O zaman en iyisi ramazan sonrasina bırakmak canım eşinle beraber bı pasta kesin
(686 puan) tarafından
Öyle yapicam canım teşekkür ederim
0 oy
(524 puan) tarafından

Canım pide filan yaptırsanız daha pratik olur bence. Allah hayırlı uzun ömürler versin paşaya<3

(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım olabilir aslında ama işte yemek masam çok küçük 6 kişilik diğerleri oturduğu yerden sehpadan falan zorlanirlar o şekilde plastik tabakla aperatif tarzı biseyler düşünmüştüm o yuzden

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 336 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 170 göst.
9 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Zelal...Swdn... (11,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 193 göst.
8 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,233 cevap

34,888 kullanıcı

...