0 oy
106 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (675 puan) tarafından

Makyaj yapmayı pek sevmiyorum da beceremiyorum da 

Rimel kullanıyorum yüzüm çok lekeli güneşte hemen leke oluyor 

Kuzenlerim ben gibi esmer nasıl yapiyorlar ne sürüyorlar söylemiyorlar da pürüzsüz oluyor normal halleri ni biliyorum çünkü

Yaglı cildim var ama fondöten ayrı emanet gibi duruyor yüzümde :'(

Sorum şu ki Kapatıcılıgı güzel uzun gösteren rimel önerisi istiyorum  Bayramda kullanmak istiyorum 

Not namaz kılıyorum:D

5 Cevaplar

+1 oy
(507 puan) tarafından

Kapatıcılığı güzel rimel ne kız :D 

image

Bak ben bunu kullanıyorum çok memnunum. Fondöten olarak da kamera efekti gibi bir yüz istiyorsan Farmasi vfx pro fondöten diyorum diğerleri kapatıcılığı iyi değil bu süper ötesi ama gğnlğk makyajda kullanılmaz sadece özel günlerde
(7,500 puan) tarafından
Fondotende maskarada bunu kullanıyorum aşırı iyi
(675 puan) tarafından
İkisi için öneri istemiştim çocuk tepemde olunca ancak bu kadar Türkçe oluyor teşekkür ederim
Sarması BB kullanıyordum çok kapatmıyor sanki
(507 puan) tarafından
Bb krem zaten öyle çok kspstıcılığı yok sen iyi bişey istiyorsan bu sana göre  normalde bende çok makyaj yapmam. Bi çarşıya falan giderken Farmasinin bb kremini yada L'Oreal parisin bb kremini kullanırım. Onun dışında düğün bayram gibi özel günlerde vfx pro dan balka kullanmam her markayı modeli denemişliğim var. Birde Dr Tayyar Öz'ün bi bb kremi vardı oda süper kapatıcığı da çok iyi
(7,500 puan) tarafından
Sen benim bı arkadasima çok benziyorsun Beyza die 2. İsmide betül aslında ay
(507 puan) tarafından
Yaaaa :D merak ettim
-Reklam-
0 oy
(847 puan) tarafından

Bugun bunu aldm cnm soktan cok gzl vaatleri var bklmm

image

(675 puan) tarafından
Kullandınız mı
(847 puan) tarafından
Yok cnm ama kullanan kasiyer cok ovdu
0 oy
(297 puan) tarafından
Yüzünü ilk önce temizleme jeliyle yıka ardından tonik uygula gül suyu da olur sonra nemlendir su bazlı nemlendirici ile biraz emsin krem . Sonra fondöten sur ustune pudra geç . Ben Flormar rimel aldım Max factor fondöten aldım . O zaman topaklanma olmaz güzel durur makyajın . Hatta peling yaparsan haftada bir yüzündeki ölü deriler gider kaymak gibi durur makyajın . Sen her halinle güzelsin bebek 
(675 puan) tarafından
Öncelikle teşekkür ederim
Esmer tenliyim ne yapsam aydınlık olmuyor yüzüm
(297 puan) tarafından
Fondoteni doğru seç yüzüne uygun olan rengi bulmaya çalış . Gratisteki çalışanlardan yardım işte . Birde güneş kremi sur esmer tenliysen de fondotenle rengi esitlersin daha aydınlık verici fondöten ler var . C vitamini serum al sur mesela o da çok etkili ama sonra mutlaka güneş kremini ihmal etme
0 oy
(119,204 puan) tarafından
hic bilgin yojsa you tube merve  ozkaynak videolari izle
(675 puan) tarafından
Teşekkürler ❤
0 oy
(241 puan) tarafından
Bende durayım şurda 
(675 puan) tarafından
Duralım bakalım ☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 154 göst.
0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
9 cevap 102 göst.
15 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrv37 (3,229 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu

378,830 soru

11,339,303 cevap

34,803 kullanıcı

...