0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (3,446 puan) tarafından

image

kizlar bu şaha nin odası.annemler şaha dogmadan onun için almıştı.oda diyorum ama hiç uyumadi yatakta, bir tek dolabıni kullanıyorum..

Meva da 13 aylık oldu..

Sorum şu ?

Yatak odasında bizimle uyuyorlar gelin olmadan odalarina alışsın istiyorum artık :D..ama yatağı değiştirmek istiyorum.yavrulu yatak,beşik tarafı da sallamali.ikisi içinde uygun olabilcek şey olsun sepet beşik vardı kaldırdım o yüzden meva beşikte uyusun seçeneği yok..zaten artık sığmıyordu.

Yatağın beşik tarafı da sallamali..o yüzden de meva orda şaha yavru yatakta da yatamaz..

Odalarınız varsa atabilir misiniz? Yada fikir alabilir miyim ? Çok kafam karışık ama en kısa zamanda bu oda işini halletmek istiyorum..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
cok tatli bir oda :))) tam benlik pembis :)
tarafından
biz ayri yatiyoruz genelde canim :)))
(3,446 puan) tarafından
Ela için mi ? Neden ki
tarafından
evet canim onun için adam yanimiza gelsede gecenin bi vakti kovuluyo :) ela babasinin oldugunu gorunce sirtina tırmanıyor uykusunu dağıtıyor :) esimde gitmek zorunda kaliyo:)
(3,446 puan) tarafından
Beni örnek al yapma öyle kocana sahip çık :dfsfsfs
tarafından
adam sabah ise gidiyo bizim cadi oyun derdinde onada yazik kuzum :) ayri odasi yokki park yatagi zaten bazanin yaninda :)
-Reklam-
0 oy
(15,751 puan) tarafından

Oda.çok tatlı ya :D

(3,446 puan) tarafından
Bacım ben 43 aydır yatağımda kocamla ualniz uyumamisim :P
Ve bu çok acı :dgsgagag
(15,751 puan) tarafından
Benimde oğlum koca yatağı duruyor sırf onun için yerde uyuyoruz yatagimiz kapalı 3 4 aydır belim ağrıyor
(3,446 puan) tarafından
Yok hiç kapatmadı k hep yatakta uyuduk ta en son eşim yerde yatmaya başladı çünkü yatağın adı çift kişilik biz 4 kişi yatmaya başlamıştk :sfafafa
0 oy
tarafından

image

bizim kız parkyatakta yatıyor  2 yasına kadar kullanır . sonra montesorri yatak var aklımda
(3,446 puan) tarafından
Ya Montessori düşünüyorum ama istediğim modeller yaşlarına pek uymaz galiba .sade düz modeller şu an uygun olabilir meva daha 13 aylık çünkü ,o düz olanlardan bı iki model  düşündüm model gönderdim bakalım geri dönüş yapacaklar da içime sinmiyor yine
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Cok seker bi yatak niye yatmazlar ki bu odada benim yatasim geldi :)) kizima oda yapmadim yazin yapcam bende kopya cekeyim surda bari :))
(3,446 puan) tarafından
Ya şaha buyudu 3.5 yaşında yikari yatak için uygun değil yavru yatak da çok hareket edip uykuda yer değiştirdiği için uygun olmaz kenarlık yok ya o yüzden uygun değil
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kızın odası da böyle ben 8 aydır odasıni ayırdım ayrı yatıyoruz valla ne demek istediğin pek anlamadım bunda yatsın 
(3,446 puan) tarafından
Ya yatak degistirexem kızlar iki tane biri 3.5 yaisnda diğeri 13 aylık hiç yatmadı büyük yatağında, üstteki beşikli yatak ta sallamali küçük sallamaya alismamis yatamaz orda büyük te çok dolanan biri uykuda o yüzden yavrulu yatak var altta o da yatamaz orda yatağın değişmesi lazım ve bunun için fikir istedim , yatak modeli olarak
(12,777 puan) tarafından
O zaman ben olsam montessore mi ne deniyo ondan alırım bunu satarım kucugede park besik alırım 13 aylık büyümüş durmaz kalkar montessore daha iyi
0 oy
(119,533 puan) tarafından
Cok sirin yaa benim o besikte yatasim geldi ☺️
(3,446 puan) tarafından
Gönderem sana :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Ayyy çok tatlı oda :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu