0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (498 puan) tarafından
İnsan diyet yapıp çok güzel kilo veriyor ama bir süre sonra verdiği kiloları geri alıyor ama yeme alışkanlığını değiştirdi mi hem kendiliğinden kilolar gidiyor hemde sağlıklı besleniyor. Sizce hangisi daha mantıklı aramızda yeme alışkanlığını değiştirip kilo veren varmi

6 Cevaplar

0 oy
(1,972 puan) tarafından
Diyete başlarsan zaten yeme içme düzenin değişiyor. Yediklerine daha çok dikkat ediyorsun. Uygun şekikde porsiyonlamaya alışıyorsun. Yemen gerektiği kadar yiyiyorsun yani bu seçtiklerin de sağlıklı şeyler olursa ohh ne âlâ. Zaten diyete başladıktan bir süre sonra kilo veriyorsun daha sonra kilo korumaya geçiyorsun. O zamana kadar da yeme alışkanlığın çoktannnn değişmiş oluyor.
(498 puan) tarafından
Güzel özetlemişsin tşk ederim
(1,972 puan) tarafından
Rica ederim ne demek
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Kesinlikle kalıcı bir beslenme biçimi değişikliği.Ben de çok kilo verdim 
(498 puan) tarafından
Neler yaptın anlatabilirmisin
(1,707 puan) tarafından
Ben de bekliyorum
0 oy
(524 puan) tarafından
Evet canım hamile olduğum halde Karatay usulü beslenme ile kilo verdim ve verdiğim kiloda kaldım çok şükür. Tek sıkıntı hamile kaldığım için aşermelerim çok oldu ve o yüzden ekmek yemeye geri başladım. O da Rahatsız ediyor ister istemez. Doğumdan sonra Karatay usulü beslenmeye devam etmek istiyorum inşallah. 
0 oy
(982 puan) tarafından
Yeme alışkanlığını değiştirmeyene kadar bu alıp verme döngüsü devam eder. Malesef ben 10 kilo verdim geri aldım üstüne hamile kaldım inşallah doğumdan sonra veririm tekrardan. Çok vermiştim. Biraz elim yüzüm toplu dursun dedim. Ama ayarı kaçırdım. Neyse sağlık olsun
0 oy
(12,674 puan) tarafından

Yeme biçimini değiştirip kilo alan var:Dvejeteryandım ben ilk hamileliğimi öğrendiğimde mecburen ete başladım tam da başladım da denemez yağsız kızartma ya da mangalda köfteyi de anca kendim yaparsam yiyorum tavuk pek yemem

Aynı zamanda hamur işi ve tatlıya başladım 2 hamileliğimde emziriyorum hala yiyorum ve kilo almaya devam 

0 oy
(186 puan) tarafından
Ben değiştirdim. Normalde abur cubur ve içecek çok severdim. Aklıma koydum sağlıklı yaşamı onları çıkardım hayatımdan. Arada yiyorum sadece ama içecek hiç içmiyorum artık. Şuan 4 5 kilo arası verdim yaklaşık bir ay olacak 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (204 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 100 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Antikor (84 puan) tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,981 cevap

34,887 kullanıcı

...