0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
2 hafta oluyor kullanmaya başlayalı ne zaman işe yaramaya başlar acaba? Bir de dojtorb3 hafta sonra mutlaka gel dedi ama bayram haftasına denk geliyor 1 hafta daha yazdığı dozda kullanıp gidiyim demi 

4 Cevaplar

0 oy
(1,973 puan) tarafından
Ne için kullanıyorsunuz?
(335 puan) tarafından
Doğumdan itibaren geçmeyen aglamalarim için gittiğimde psikiyatri doktorum verdi
(1,973 puan) tarafından
Anladım bacım ben de selectra kullanmıştım işe yarar gibi oldu. Ama psikolog desteği almayı düşünüyorum ben de
(335 puan) tarafından
Psikolog ücretleri çok geldiği için psikiyatriye gittim canım. Çok iyi bir doktor denk geldi çok güzel dinledi anladı
(1,973 puan) tarafından
Allah öyle doktorların sayısını arttırsın bacım. Kimi sadece ilaç yazıp yolluyor
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
1 yada 1 buçuk ay sonra tam etkisini göstermeye başlıyo zaten şimdi 50 kullanıyosundur onu 100 yapar 1 hafta daha kullanabilirsin bişey olmaz yükletmek için çağırmıştır o
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Ancak beynin uyusup hissizleseceksin o ilaçların başka bir etkisi yok. 3 hafta sonra gel demesinin sebebi eğer uyuşmamş ve hissizlesmemissen dozunu yükseltecek. O ilaçlardan medet umma gidip bi kafa hacamati yaptir mutlaka. Aklı melaikelerin kendine gelecektir 
0 oy
(85 puan) tarafından
İlaçlar sadece uyuşturur bir ton yan etkiside cabasi o yüzden çok çok ciddi durumun yoksa kullnmamalisin.kadinlarin en stresli olduğu dönemlerinden Birtane si doğum sonrası çocuklar oturup ağlaman çok normal ve iyi bir nevi rahatlarsın o ilaç insanı ağlatmaz bile 
(335 puan) tarafından
Uyustursun valla canım ağlamayı geçtim çok sinirliyim eşimle git gide kötüye gidiyoruz her şeye söylenen sinirlenen birisine döndüm. Bebeğimde büyüyor anlıyor yavrum bakıyor bana sinirlenince. Aslında kızıma hiç kızmam ama genede üzülüyor.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 367 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 546 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Meriim1 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,309 göst.