0 oy
49 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (52 puan) tarafından
Hanımlar 1 aylık bebeğim 1  1 haftadir pişik  zeytin yagi kulandım, hametan krem kulanıyorum  

Islak mendil leri başta  yikadim belki  içeriği pişik yapıyordur diye 2 3 gün öyle denedim olmadı  onuda bıraktım her altina yaptığında götürüp sabunla poposunu yıkıyorum kurutuyorum krem ve zeytintagini karıştırıp sürüyorum geçmiyor  ya  bugün de bezini degistim  başka ne yapmaliyim

4 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Sudocrem krem kullanıyorum iki kizimada geçiyor canım 
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Mantar olabilir mi acaba benim kızında geçmeyen pişiği vardı meğer mantarmis o, o yüzden geçiyormuş. Mantar kremi ile geçmişti 
(52 puan) tarafından
Yengemde baktı acaba mantarmi dedi
Eczaneye gitsem hemen verirler mi
Bide neden mantar oluyor
(319 puan) tarafından
Baba verdiler canım ince bir tabaka olarak mantar kremi sür, üzerine de sarı hametan sür dedi eczacı. Gerçekten iyi geldi. Nedenini bende anlamadım canim
0 oy
(849 puan) tarafından
Benimde başıma geldi, zeytinyag asit olduğu için iyi gelmez. Ne yaptıysam gecmedi, ama 2 gün kuru popoya nişasta seerptim, mucize gibi iyileşti 
(52 puan) tarafından
Bildiğiniz buğday veya mısır nisastasimi evde var bide onu deniyim
(849 puan) tarafından
Evet evet bizde çok işe yaradi
0 oy
(660 puan) tarafından
Bez ne marka kullanıyorsun canım büyük ihtimalle bezdendir diye düşündüm yeni değiştirmişsin inşallah faydası olur 
(52 puan) tarafından
Ilk pine kulandim hediye gelmisti  pişik yapmadı sonra bim MARKA  aldim 1 paket biti 2 ci paketi aldım pişik olmaya başladı
Şimdi sleppy aldim
(660 puan) tarafından
Bimin bezi bizde de pisik yaptı sleppy le duzeldi eğer kalıbı dar gelirse baby turconun dokusu da sleepy gibi kalıbı bir tık daha geniş aklında olsun
(52 puan) tarafından
Abisinde bim kulandım memnundum BUNA yaramadi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 170 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 133 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (438 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 124 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,449 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,353,025 cevap

34,824 kullanıcı