+1 oy
588 göst.
Aile kategorisinde (680 puan) tarafından
Sizce bir erkeğin evine bakıyor ve sadık olması karısını sevdigi anlamina mi geliyor temas,hoş sohbet, ilgi ,sevgi, guzel söz yok ama isten eve evden işe karısı onunla kavga cikarmadikca kendisinin de sorun cikarmamasi veya edilen kavgaların sonunda gönül almadan bi sure sonra hic bisey yok gibi konusmaya başlaması arada gezmeye götürmesi falan yani soru biraz karışık oldu sanırım ama anlaşıldığını düşünüyorum sizce böyle davranan bi adam karısını seviyor mudur yani sevgi bu mu sizce sadeve sadık ve evine bakıyor olmasi yeter mi sevdiğini anlamak icin

21 Cevaplar

+2 oy
(73 puan) tarafından
Benim esimde oyle
-Reklam-
+1 oy
(5,867 puan) tarafından
yani hem evet hem hayır. dediğin şey sorumluluk ama insan sevdiğine karşı sorumlu hisseder kendini. yani seviyordur. 

onun dışında ilgi gösterme, gönül alma da ilişkiyi taze tutar, sevginin saygının daha uzun sürmesini sağlar. 
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Senin dediğin sorumluluklarını bilincide ama sevmeyen eş kategorisine giriyor 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Evet seviyor demektir 
0 oy
(474 puan) tarafından
Tabiki de sevgidigi gösterir ama bazen insan duymak ister seni seviyorum cümlesini eşimde öyledir bazen kütüğüne zaman hiç bir şey yokmuş gibi gelir karım der bakar sürat 5 karış noldu şimdi tavuk götüñe çevirdin yüzünü der haliyle ben gülerim konu kapanır ama gerçekten insan duymak istiyor 
0 oy
(4,147 puan) tarafından

yani klasik normal monoton :)bir ev erkegi olmus oluyir. kimi insan icten sever kimisi agzindadir hareketlerindedir sarpir sapir oper ellesmeden durmaz. kimisi gece uyandikca ustun acilmissa ustunu orter bence bu bile sevgi gostergesi. yada kendisi disarda yemege cikinca mesela esim bi tatli alir gelir bana ordan:) bence beni dusunmesi bile sevgi gostergesi. ille sapir sapir oynasmasina. sevgi ask serenatlari instaya koydigumus fotoya dize dize dortluk dörtluk maniler dizip daglara taslara askini haykirmasina gerek yok bnce

0 oy
(983 puan) tarafından
Bence bu sevgi değil zorunluluk gibi ,yapması gereken görevleri yerine getiriyor sadece 
0 oy
(924 puan) tarafından
:DD neden olmasın benim eşim eve kızımıza ilgisini eksik etmiyor arada bi fanfinifinfon yani daha nolsun :DD burada ne hayatlar okudum dayaktan tut neler neler ama insanı bu tatmin etmiyor bazen bazı çiftleri yaşam şartlarını görünce ister istemez kıskanıyor ama amaaan öleceğiz zaten deyip:D kahvemi yapar içerim ayol
0 oy
(5,445 puan) tarafından
Çoğu erkek böyle canım sevgisini belli etmeyi bilmiyor çünkü sevgisiz büyümüştür sevgi nasıl gösterilir bilmiyorlar onlara göre bu hareket sevgi göstergesi benim eşimde öyleydi ben 7 senede daha yeni yeni seni seviyorum demeyi öğrettim onu olsun de diye 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Tam olarak sorumluluklarını yerine getiriyor demek yukarıdaki yazdıklarınız.
0 oy
(7,533 puan) tarafından
Karnını doyurmak bi yana Ruhunuda doyurmasi lazım ruh doymadimi ne yaparsa yapsın nafile
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Sevgi gösterilen bişeydir canım biz göstermeyi bırakınca karsımızdakı de bırakıyor bence. Eşimde aşagı yukarı aynı ama sevmediğini düşünmüyorum 
0 oy
(79 puan) tarafından
Aslında sevgi göstergesi ama sözle değil davranışla 5.yila girdik Allahını izniyle  daha ilk defa geçen dedi.onuda tatlı dile anlata anlata ancak böyle insanlar anne babadan görmüyor sen anlatıyor öğretmeye çalışıyorsun.
0 oy
(6,295 puan) tarafından
Aynı benim kocam..

Bir problemimiz yok yani sanırım ben uysal olduğum için 
0 oy
(962 puan) tarafından
Böyle bi erkek bence kendi anne ve babası birbirine sevgi gmstermemiş doğal olarak çocuk da eşe sevgi nasıl gösterilir sevgi nedir kadına değer nasıl verilir kadınlar ne ister bilmiyo ailesinde kendi anne babasında nasıl gördüyse onu devam ettiriyo
0 oy
(1,588 puan) tarafından

Her erkek sevgisini belli edemez cnm bu seni sevmiyor anlamına gelmiyor inan sevmese daha farklı olurdu çevremde karısını hediye yağmuruna tutup sürekli sevdiğini söyleyen ama başka karılar da kocası gezen çok tanıdığım var benimkide sürekli seviyorum demez ilk evlendigimizde ben bunun için kavga cikarirdim baktim adamın yapisi bu sevgiliykende söylemezdi biraz odunlar sadece 

0 oy
tarafından
Ay bazıları sevmiyor demiş ne fenalar. Bence gayette seviyor. Çünkü insan içinde sevgi bağı duygusal bağ olan insana fedakarlık yapar sorumlu hisseder. Erkekler düz varlıklar kardeşim çok bişey beklememek lazım. Tabi kadınlar olarak illa ki duymak istiyoruz ama şuna karar verdim artık mesela eşin seni seviyorum demiyor olabilir ama ne bileyim sen seviyorsun diye şunu aldım der ya da kendine dikkat et der o yokken aklı sende olur seni kimseye muhtaç etmez birsuru örneği var iki kelimeye sığmaz bence sevgi denen şey. Davranış biçimi yani kaba mi yoksa seni kırmaktan korkuyor mu ona bak , sorumluluk bilinci, fedakarlık da görebilirsin bunlar da sevgiden. 

Bir küsmeyip olayı sürdürmemesi de çok güzel. 
0 oy
(3,828 puan) tarafından
Sevgi değil ama huzur için yeterli bence 
0 oy
(967 puan) tarafından
Bence erkekler ilk zaman canım cicim yapıyor sonrasında eve bakma işi görev haline geliyor genelde erkekler böyle ilk zamanlar cıvıl cıvıl ilgi alaka havada uçuyor çocuk olunca yıllar geçince düzen oturuyor artık eve bakma gecim derdi oluyor evin yuvanın evliligin bi ağırlığı bi görevi oluyor
0 oy
(749 puan) tarafından
Ay resmen kendi eşimi gördüm bizi yazmışsın. Yıllardır bunun kavgasını veriyorm ama anlamıyor bende bıraktım artık. Ne hali varsa görsün 
(680 puan) tarafından
Bende oyle 4 yildir evliyiz ve sürekli tek kavgamiz bu bende bıraktım artık umursamiyorum çoğu zaman ama bazen canıma tak ediyor
(749 puan) tarafından
Benim de tak ediyor ama artık yoruldum inatla düşüncesi degismiyorsa

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,089 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 563 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 590 göst.
0 oy