+1 oy
208 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (867 puan) tarafından
Geceleri beni uykumdan uyandırıyor. Normalde önceleri yani bir ay öncesine kadar kötüydümm ama artık daha iyi gibiyim en azından kontrol edebiliyorum. Ama bu sefer de beni tatlı uykumdan uyandırıyor resmen kalbim o kadar hızlı atıyor ki sonra da başım şiddetli bir şekilde geriliyor ve zonkluyor

10 Cevaplar

+1 oy
(79 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Namaz kuran dua zikir birde hacamat izzet güllü yse dinle söylediklerini uygulamaya calis zaman ver kendine hemen geçmesini bekleme.

Bunu her insan hayatind bir kere yasiyor bazilari daha yogun yasiyor. duygularını  ben Allaha mektup yazar bütün içimdekileri söylerdim rahatladım sonrada o kağıdı yok ederdim.
(867 puan) tarafından
Yaaaaaa ne güzel yazmışsın . Deneyeceğim bunları
-Reklam-
+1 oy
(1,001 puan) tarafından
O anlamsız şey ablamda da var ve azalmak yerine artıyor öyle öyle şuan gece uyuyamıyor ilaç veriyorlar uyku için oda sarhoş ediyor bilmiyorum sonu ne olacak
(1,001 puan) tarafından
İnşAllah inşAllah aktardan kuru papatya da öneririm market biraz acımsı oluyor ve doktor çikolata yasaklamıştı ablama ekstra gece kahve tüketimi
(867 puan) tarafından
Ah ben çikolata yedim de uyudum bugün acaba ondan mı carpintim basladiii
(1,001 puan) tarafından
Kafein çarpıntı yapar canım bende yiyip yatsam oluyo çikolata kahve gibi şeyler yasak ablama şuan iyi çarpıntı tutmuyor korku üzüntü vs olmasa
(867 puan) tarafından
Anladım çok çok teşekkür ederim. Ablana da bana da ve bu durumda olan herkese Rabbim en acilinden şifa versin
(1,001 puan) tarafından
Amin inşAllah
+1 oy
(1,234 puan) tarafından
Terapi almayı denedin mi? Ve düzenli hacamat yaptır 
(867 puan) tarafından
Hacamat ise yarar değil mii
(233 puan) tarafından
Yaramıyor
(1,234 puan) tarafından
Düzenli yaptirinca yarıyor. Panik atak bölgeleri var oralara yaptırman gerekiyor.
+1 oy
(1,880 puan) tarafından
Anksiyete krizi de olabilir. Uzmandan yardım almak gerekiyor
+1 oy
(1,551 puan) tarafından
Ay ne çektim ben ne çektim acillerden geri gelemiyorum doktorlar tanıyordu beni artık o derece çok şükür artık yok ilaç vs kullandım sonra azaltarak bıraktım kontrol edebiliyorum bazen çok abartılı geliyor kiriz o zamanda düşünmemeye çalışıyorum 
(867 puan) tarafından
Ben geçen ay psikiyatriye randevu aldım gittim dinledi hiçbir şey demeden ilaç yazdı ilacı reddettim tamam dedi o zaman git bir ay sonra yine gelirsin dedi
+1 oy
(868 puan) tarafından
Allah şifa versin. Rabbim kimseye o sıkıntıyi vermesin. Kayinbabam rahmetli oldu onceside kendi ailemle sıkıntılarım vardı megersem biriktirmisim içimde ,kafamda .. ölüm haberini de duyunca gidip birde görünce üstüne günlerce uykusuzluk, yorgunluk hali olunca yaşadım bende panik atak...çok kötü gün ve geceler geçirdim. Allah'a Hamdu senalar olsun şimdi iyiyim atlattım.  Bir seans destek aldım iyi geldi. Bide namaz,dua ve zikirleri mi attırdım.. 
(867 puan) tarafından
Nasıl atlattın kendiliğinden mi geçti nasıl oldu
(868 puan) tarafından
Dediğim gibi seans gördüm bir defa ondan öncede sonrada yoğunluk verdim zikir ve dualara . Kötü düşünmemeye olumsuz düşünmemeye çalıştm. Yoksa çok kötüydüm vesvese oluyordu bende ölüm ile alakalı. Şuan Elhamdülillah iyiyim bişey yok. Allah'a sığın uyumadan önce dua et zikir çek Allah'ım şifa versin sanada.. Bunları yaşamamak senin elinde kötü düşünmeyeceksin, olumsuz durumlardan uzak duracaksın.
(867 puan) tarafından
Pekii bu seans dediğiniz nasıl bir şey
+1 oy
(1,011 puan) tarafından
Onu önceki sene yaşadım bir süre seninle kalıyor ama kendini sakin tutman lazım ölecek gibi hissediyosun ama ölmüyorsun geçiyor birkaç saat sonra o bende çok oluyordu ve ölmediğim için bir süre sonra geçti panikliyor elin ayağın titriyormu nefes nefese kalıyor nefesin içinde kalıyorsa panik atak boynunda terleme varmı uykusuzluk gibi durumların
(1,011 puan) tarafından
Anksiyetende var bunların hepsi zamanla düzelicek sadece kafanı seni oyalayacak şeylere ver özellikle temizlik
(867 puan) tarafından
Yani aşırı çarpıntı bir iki dakika sonra başıma feci bir gerginlik hissi zonk zonk ama o çarpıntı var ya o çarpıntı oofff
(1,011 puan) tarafından
Canım ikisi bir arada gidiyor sende migren gibi baş ağrıları oluyor hepsini yasadım psikolojik tedavide işe bende yaramadı malesef akışına bırakmak zorundaydım hergün bitmeyecek diye düşünüyordum kafama herşeyi takmak ve önceki travmalarım çocuğum doğduktan sonra uykusuzlukla yorgunlukla beraber oluştu ve senin yaşadıklarını yaşadım hayatını rutin hale sokamazdanda kendine vakit ayır yorma uykunu iyi al zinde kalk ara ara dışarı çık dertleşevek biri sana çok iyi gelicektir emin ol ailenin yanına git
(867 puan) tarafından
Ailem çoooooook uzaklarda. Ama burda bir arkadaş papatya çayı dedi. Bugün eşime onu aldirttim Melisa çayı da almış ise yarar insaAllah. Bı de carpintidan sonra başıma giren o gerginlik hissi bu sefer de bana acaba beynimde bir problem mi var dedirttiyor. Mesela kalp çarpıntısı için kardiyolojiye gittim o kadar korku kaplıyor içimi işte  :(
+1 oy
(233 puan) tarafından
Bebde6 de var en üst seviyelere psikiyatr ilaç verdi 100 mg lik kullanıyor dum  1 hafta uyku yaptı sonra kendi duzenime dondum malesef şimdide hamileyim diye içemiyorum 
+1 oy
(375 puan) tarafından
Panik ataktan kurtulmak için kaygısız bı kocaya sahip olmalısın uzun olucak ama ben iki yıl önce durduk emzirmeyi birakmstm göğsüme taktım göğsümde bişi var diye nefes alamıyorm diye iki üç kere acile gittim şehir dışından babamı getrrdim kalp krizi gecryom diye eşim karantina sisteminde calisiodu 15 gün yoktu beni biraz yalnızlık tetikledi nefes alamadım kalbim carpiyo durduk yere ama nefes darlığı için göğüse gittim bişi çıkmadı meme kanseri diye düşündüm genel ceraha gittim ultrasin cektrfim eve geldim eşime dedim sonucu almadm daha ya kansersm dedim eee nabalim dedi anam bana bı rahatlama geldi o anda sonuca bakmadım iki yıl ama aklımın bı tarafinda hep bu vardı en son geçenlerde baktım bişi yokmuş geçenlerde yine tuttu krizim carpnti nefes darlığı eşim işten gelince akşamları oluodu eşim dedi eve geldiğimde şöyle taş gibi sapasağlam tepemde dolancak avrat dedgn dedi  buda ikinci kez toprlanmama neden oldu:) şimdi iyim şükür ara ara ugruo ama eşim geri gonderyo sağolsn adam panik atağı bile alt edio:)
(6,219 puan) tarafından
Tepemde taş gibi avrat kahkaha attım kız sabah sabah :)
(375 puan) tarafından
Hastalık hiç sevmez kız eşim kendi hasta olsa bile sıram ağrıo demez dolaysyla bendende duymaktan hoslanmio:D
(867 puan) tarafından
Aslında çok iyi bir şey. Bende de bir şey yoktu geçen aralık ayında hastalandım bir acile gittim sarı serum verdiler vermeden önce de söyledim ilk defa alıyorum diye. Meğer alerjim varmış ölümden döndüm resmen ve o günden sonra bende panik atak başladı ilaç görmeye dayanamiyorum. Bir parol bile içemiyorum hemen çarpıntı başlıyor nefes alamıyorum ölüm korkusu o an öleyim de bitsin bu diyorum. Bu son zamanlarda da işte uykumdan uyandırıyor beni
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Destek alman gerekli canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 71 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
5 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 110 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (814 puan) tarafından soruldu

379,211 soru

11,351,545 cevap

34,822 kullanıcı

...