0 oy
1,012 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Evim 2 senedir ayrı bilmem ki kaynanam bir kez yemek yapıp çağırmıştır gideriz kusura bakmayın yemek edemedm der yalandan numara eder yemeğinde değilim hoşgeldin bile demezler bana 

Ama eşimi operler montunu alırlar vs bni dislarlar çok da tinnn ya kendilerince bişi ediyolar
Geçen oraya gttik yine bişi etmedi ne de hoşgeldin dediler hemen Yusuf'u alcakri vermedim çekil bı dedim haketti 
Şimdi aradı kaynanam yarın gelcz haticeye de iyi yemek etsin bize ??
Eşim de dedi ki Hatice yarın evde deil arkadasina gidecek 
Gitmesin evde olsun dedi
Ama ben gidecem otircm akşama kdr onlarla gircem eve yemekte edemem çay koycm okkali hiç de hoşgeldin demicem 
Hakediyolar babasina ben çay kapı gelme dedim zile basma deidm inadına yaptılar 
Bu kez trip attılar bize 
Markete gelip bişi birakiyo ariyo in al yahu ben sana gelme demedim ki ara deidm gelince neyin tribu bu üstelik market asagda alt katta bilerek gelmiyo bu da umrumda deil
Ben hamile iken blki de 20 kez agirladim lohusa halimle o bana yemek edecene ben ettim 
İstemedim de yap diye kendim yapiyordm çok şükür şimdi de bu olaylar dan sonra bende boyle olcmm eşime de dedim güzelce goruyosn zaten dememe gerek yok
Bni pok yerine koymayani bende adamdan saymam dedim bizi az daha icralık ediyodu o peder 
O konu AP ayrı 
Ama bundan sonra böyle gelin görecekler ben iyi oldukça tepeme çıkıldı bişi demedm ama bundan sonra başlasın maraton

22 Cevaplar

0 oy
(2,102 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Zaten bu devirde onlar gibi olmak var. En iyisini yapıyorsun. 

Bende şimdi kısasa kısas yapma modundayim. 

Iyilik yaranmiyor kimseye. 40 gün sırtında taşı 1 gün indir bizden kötüsü yok. 
tarafından
Aynen öyle şuan öyle sinirliyim ki anlatamam ya
(2,102 puan) tarafından
Boşver ya başkası için değmez. Git yarın gez toz gel evine bir çay ver. Sorarlarsa yemek yapamadım de onlar gibi
tarafından
Senaryo hazir kafamda :)
-Reklam-
0 oy
(119,318 puan) tarafından
Yooo iyilik yaramiyo bacim sakin iyilik yapma snr tepene s.ç....lar 
tarafından
Biliyorm ben ama yeter artık yeter 3 senedir nedir bu ya 1 sene beraber oturduk o zaman çok iyiydim ayrı etti kocam diye böyle.oldi cokkk daha iyiii ohhhhg
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hahahaha benim gibisin  sende o biraz zor biz biraz zor beceririz  fena olmayı  

Esin arkandaysa   birşey diyemem  de benim eşim arkamda değil maalesef 
tarafından
Eşim yanimda o da biliyo haksizlar ama karismiyo bana da laf da derim arkamdan Hatice doğru diyo zaten der yani
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Haticee sonuna kadar destekliyorum seni kiz, harbiden hak etmişler. İnsan kendisine yapılmasını istemediğini karşındakinede yapmayacak. Oldu sen b*k gibi davran ama saygı bekle yok öyle bir dünya..
tarafından
Aynen öyle bundan sonra görürler ama kapı orda sapı da derim yalla
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Agizlari alismis yemek yemeye sen oraya gidincede yapsin yiyelim diyolar heralde. Yapma kiz yapma bosver evde yesin gelsinler mecbur degilsin. Bende yemek yapip cagiriyorum ama bi tabagida kaldirip yerine koymuyo sofrayi elime veriyo nolur yani kalksan bi yardim etsen. Biz onlara gidincede ac ac oturuyoruz en sonunda yaparim biseyler yeriz cocuk uykusu gelir aglar eve gidecez ama ben bulasik yikarim demezki kizim birak sen cocugunu aglatma diye. Uyku saatlerini bilirler yinede gelirler uyutma dursun derler getir ben uyuturum der 
tarafından
Hay ağzın bal yesin valla öyle bjr de sipariş veriyo bana beee
(2,172 puan) tarafından
Lokanta sanki senin ev
tarafından
Öyle diyo zaten sen yapiyosn ben edemiyorm ula peder çok sever tatlıyı diye ben her yaptığım zaman yollarım sarma sarsrdim onlara da sarardım bnm aptalll yaa ben bunlara iyilik etmicem
0 oy
tarafından
Nabza göre şerbet kimse kusura bakmasın
tarafından
Yani aynen öyle haketti bn hakedene yaparım
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Ne diyimki kaynanami birak kendi sulalemden iyilik gormemis biri olarak Allaha havale et diyorum caylarini koy icip gitsinler kimse duvar susu degil herkesin bi kalbi var anlayin artik cahil kaynanalar :getlost:

tarafından
Allah yardımcın olsun güzelim bunlar bana az cektirmedi iyi oldum
(2,613 puan) tarafından
Amin cnm hepimizin yardimcisi olsun yoksa insan cileden cikiyo
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Demekki iyilik yaramıyor cnm yapma git gez toz arkadaştaydım de zaten sınır olurlar
tarafından
Gidicm zaten eşim goturcek uzak biraz eve de geç gelck yemek ye yok ohhh çay demlerim.giferler
(2,564 puan) tarafından
Aynen  öyle yap cnm bos ver iyi bari benim eşim olsa hemen der gitme annemler gelecek der
0 oy
tarafından
hakeden hakettigi gibi davranacaksin canim utanmadan bide sipariş veriyorlar 
tarafından
Hiç sorma şeytan diyo akşam ki çayı yap
tarafından
babannem icirirdi dedeme aksamki çayı kahvaltıda:))
benimde kaynanam bugun bendeydi bende aksam yemegi hazirlamadim valla kocamda ac kaldi haketti oda :)
tarafından
Yemek yaparım ben bu zamana kdr da öyle çayla göndermedim ama ben düşündüm ki neden bize yaomiyo bnden bekliyo hazır devlet bankası deilim bn
Düşün ya sigarası olmaz bizi arar donu yırtılır bizi arar hep duygu sömürüsü be ikbal kocamın işi var diye somuruyolar kendileri bizi hiç bişi etmeid düğün bile ben neyin prenses iyi modeli oynuyorm ki kötü olcm bundan sora
tarafından
etkiye tepki yap canim haklisin iyi olunca kiymetli olmuyorsun
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Allah sabır versin hakketmişler valla elinden geleni yapmışsın hep haketmemisler.

Yaptıkların görünmez yapmadiklarin görünür hep 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim bn sni çok iyi anladim bnm ki de snn ki gibi fazlası var eksiği yok.bn iyi olana iyi gitmeyi çok iyi bilirim ama bna kötü geldiği halde bir iyi git iki üç dört beş .....yani baktım anlayan yok bnde aynı snn gibi karar aldım .. örneğin hamileyim sanci ha geldi ha gelicek 39.haftam altüst oturuyorz kaynana ile.bn kendi kendime yemeği zor yapiyrm bna gelmiş eşimin yanında diyo ki konu komşu diyrmus ki gelin yemeğini çayını hazırlıyodur heralde diyolar hea yapıyo diyrm diyo yapsan ne var utanıyorum dio bnde kendimize yapamyrm sana nasil yapicam dedim aman bn isimi yaparım ele muhtac degilim diyo.yapsam el olmayacaktm.bu güne kaDr hamile halimle yapmisim bn parmağını bile oynatmaz kalkip çayını bile koymaz yedirdim icirdim daha son günlerim gelmiş nasilsn demedi yemek diyo.yav bir kere ya bir kere de sn yp bn yiyim insan utanir demeye.Bir de hafta 39 daha sna çok var diyip duruyor yav ne çok var 37 de doğuran var sancim var yaptım mi Hayır halim yok cunku ama kötü gelin oldum tüm yaptığımı unutuldu vesselâm. 
tarafından
Valla aynı kuzum aynı bnde yaşadım beterini kaynanam en son bana tokat attı o kdr edepsiz bunlsr bundan sonra bitke
(6,825 puan) tarafından
Ooo cnm sn o tokatin üstüne yemek mi yemeye gelcem diyosun .yavrum git aksama kadar gez akşam da bi kuru çay ver de görsün siparis vermek nasıl oluyoms hayret bir şey sinr oldm .ne demk tokat ya sn kimsin de el kaldiriyosun.tavrını koy korkut biraz gözünü haddini bilsin
tarafından
İki sene oldu bu olay ben yine büyüklük bende kalsın dedim düşün o kdr nankör çok nankör
(6,825 puan) tarafından
Ne kadar zmn geçse de bn unutamam yine iyisin kzum kalbin temiz ama millet kötü .napalım snde ona göre davran
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Sen sustukça tepene binerler emin ol. Herkese yerini bildirmek cidden iyi oluyor. Kimse o sınırından çıkamıyo ve kusura bakma ama cidden yaptıkları çok ayıp. Hele ki gitmesin evde olsun o zaman demesi. Ben olsam direk söylerim yemek istiyorsun sen bi kere yaptın mı da değer bekliyorsun diye. Eşimin ailesi olabilir ama değer vermeyen kimseye fazla değer vermem 
tarafından
Aynen bende etmicem işte kuzum belli de edcm bundan Somra eşim uzulmeisn diye bişi demedm
0 oy
(1,348 puan) tarafından
İyilik yaramaz kimseye kuzum cidden bu dünyada kimseye iyilik yapmıcaksın nankör oluyorlar hep 
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hak ediyolarr walla 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Senin bu zamana kadar yemek yapıp önlerine koyman geldiklerinde hata olmuş. Birde iyi yemek yapsın diyor yüzsüz gibi .Aynen arkadaşımdaydım yemek yok de köy peynir zeytin oh tamam çok bile. 
tarafından
Dünden kalma çayı koyardım da neyse çay koycm sadece bu kdr yüzsüz işte hepsi cnim
(5,938 puan) tarafından
Aynen kzuum yüzsüzlük ne kadarlık gelinisin insan davetsiz gelen misafirine bile ne yapacağını şaşırır. Onlar görmemiş işte
tarafından
Görmemiş ki kim gelse aynilar hiç yapmaz kaynanam hazır söyler bazen
0 oy
tarafından
Kuzuum bu devirde s. Yaranıyor.  

Kotu olan herkes değerli oluyor ama iyi olanlar hep iyiligiyle kalıyor 
tarafından
Aynen öyle bn edecemk ettim bu zamana kdr sibos
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Püüüüü

Kotu gelin hatceee :DdDdD
tarafından
Varsın kotu ilan edileyim Allah goruyo
(2,484 puan) tarafından
Şaka yapiyom kiz
tarafından
Biliyorm güzel gözlüm
0 oy
tarafından

hiç de kötü gelin değilsin onlar iyiydi de sen mi kötülük ettin sanki

hemen hemen aynı moddalar benimkiler de seninkilerle hoş geldin demez insan yerine koymaz bana zirtpirt gelince yemeginden meyvesinden tatlisina çayına kadar bi dk oturtmaz 

şimdi ben de takmiyorum istemiyorum da cagirmiyorum da eşim de biliyor ona göre gelmek istediklerinde bi bahane buluyor 

iyi oldular da biz mi kışkışladik sanki herkese hakettigii gibii;)

tarafından
ahahhaa sesli güldüm manda himayesi iyimis =D
ben de bundan sonra oyle dicem de cahiller anlamaz benimkiler =D
tarafından
Hahaha anlamazlar en güzeli böyle tarihi şeyleri ne bilsinler kapitilist devletlet
tarafından
kiz Allah seni senin tarih baya iyimis hee =D
bizimkiler müttefik olmuş kaynana k.peder gorumcekler tek basima cumhuriyetim onlara karşı =D
tarafından
Vayy bu da iyiymiş :))) tarihim iyidir :) sen Venedik Cumhuriyeti onlar Kutsal Roma imparatorluğu :)))
Ama büyük bir Lozan kurcam senide yanıma baş komutan alcm :)
tarafından
su an cok pis gaza geldim cekip vurasim var onları =D en son da 15 kisiye saldırdım vurdum vurdum saymadım diye haykirasim var ahahaha =D
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ay birde sipariş veriyor iyi yemek etsin.ben okurken sinir oldum seni düşünemiyorum bile canım. Allah kolaylık sabır versin sana kuzum
tarafından
Amin :)) kötü gelin olcm hahah
0 oy
(174 puan) tarafından
Valla bizimkiler bize 1,saat uzaktalar 6 yildir evliyiz evime toplsan 3 yada 5 gelmislrdir. Ne hal sorarlar ne iyi gunde kotu gunde gelirler.. Ama surekli saygi ilgi alaka bekliyorlar.. 2 evladim var bir tane dusuk yaptim gelip cocuguma bakmafilar 1 hafta hastanede yattim.. Onun ustune o bebek dogmadi gomulmez ad verilmez diye ottu kayinbaba sonra ogluma hamile kalinca oglan oldgunu ogrenince adimi koyun adimi koysunlar diye araya kaynnami soktu bana diyemediler tabi.. 9 ay iyimisin ihtoyacin varmi eksignz varmi demediler annemlerde kaldm riskli oldugundan bikre hastaneye giturmedi esim uzaktaydi dogum yaptim gelmediler bile bende isim koymadm.Tek oglan olunca bide cok zoruna gitmistr elalem ne dermiste oldu.. Iyikide koymamisim yuz vermeyw gelmiyor hep bekliorlar valla
tarafından
İyibki de koymadin kuzum yoksa çok iyi olcaktin koymadin diye oluyosn işte varsın olalım aman ya
Cagirmiyorm ki ben yüzsüz işte zorla gelelim diyo sırf kaynimi çok severim bir tane o
Ondan kirilmasin diye bişi demedim
(174 puan) tarafından
Koysamda bise degismezdi canimm .. Seninkiler alismis emrivakiye cat kapi gelmeye

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 412 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Pakize333 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
+11 oy
13 cevap 268 göst.
28 Ekim 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Fkolgun (3,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.

379,814 soru

11,369,616 cevap

34,852 kullanıcı

...