0 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde (526 puan) tarafından

image

Allah'ın laneti üzerlerine olsun!! Hastaneler de alınan plesantaları bu şekilde kullanıyorlar işte.  Seda Sayan da sünnet penisi ucundan yüzüne enjekte yaptırdığını söylemişti.. Halimiz ne olacak? Allah bizi helak olanlardan eylemesin, şeytandan uzak eylesin.

15 Cevaplar

+13 oy
(3,585 puan) tarafından
Kiyamet çocuklara tecavüz edilirken hayvanlara tecavüz edilirken kadını vahşice öldürüp çöp varilinde yakarken kopmadiysa bundan hiç kopmaz
(3,585 puan) tarafından
Not yapılanı destekleniyor um destekledigim için değil ama buna gelene kadar o kadar çok şey var ki
(526 puan) tarafından
Her şeye gelene kadar çok şey var. Başka şeyler var diye bunlar da göz ardı edilmemeli yaaa. Zaten şu an her şey vahşice
-Reklam-
+1 oy
(7,674 puan) tarafından

Ogghhhhhghhg:sick:

Zaten çarpilmis gibiler  ya

(526 puan) tarafından
Ondan demekki :)
0 oy
(645 puan) tarafından
kim.kulllanacaksa haram zıkkım olsun inşallah 

Hiç bişey demiyorum yeni doğum yaptım iki evladımın kinide Allah kulllanani iki yakasını bir araya getirmesin 
(526 puan) tarafından
Amin aminnn benim evladıminda. Ben doğum anında gördüm çıtçıtlı poşete koyup götürdüler
(645 puan) tarafından
Ben bebeğe odaklandım dikkat edemedim malesef ona
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ay bende noldu diyorum Allah seni
(526 puan) tarafından
Görünce sinirlendim yaaa
(17,796 puan) tarafından
Sinir bozucu haklısın
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bu senelerdir yapılıyor ama bunun daha korkunç versiyonu var umarım o olmuyordur 
(3,416 puan) tarafından
Su düşuk ya da ölü dogum olan bebekleri kullanmalari demi bir ulkede yiyorlardi onlari
(3,097 puan) tarafından
Yok canım o da değil o da iğrenç ama hani bir odaya kapatıp çocukları çığlık çığlığa korkutup sonra kanını alıp gençlik için kullanıyorlarmış bir ara çok gündem olmuştu ondan bahsediyorum
(526 puan) tarafından
Ayyy ne diosunnn yaaa
(541 puan) tarafından
korkutup kan almak ne yaa ne alaka dahamı faydalı oluyormuş töbe estağfirullah
0 oy
(3,010 puan) tarafından

Vel asr. İnnel insane le fi husr. İllellezıne amenu ve amilus salihati ve tevasav bil hakkı ve tevasav bis sabr. ( Asr suresi)

Andolsun zamana ki, insan gerçekten ziyan içindedir. Ancak, iman edip de sâlih ameller işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye edenler, birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka (Onlar ziyanda değillerdir).

(526 puan) tarafından
Allah ziyanda olanlardan uzak etsin bizleri
(3,010 puan) tarafından
Amin.Gün geçmiyor ki bi habere şaşırmayalım hergun başka bisey hergun başka bi sapkınlık içinde
(526 puan) tarafından
Neler bekliyor daha bizleri
0 oy
(214 puan) tarafından
Gece görsem korkarım kıyamet kopacak yakındır 
(526 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(109 puan) tarafından
Yapılanı desteklemiyorum ama mübarek Ramazan ayında tepkin biraz abartı geldi bana lanetler kahırlar yanlış söylemler bunlar 
(526 puan) tarafından
Hayır canım. Bu sekilde yapılan şeylere kahır yapmanın bir günahı yok
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Zaten rabbim herkesi ne güzel yaratmış. Yaşlanacağım diye akılları gidiyor. 
(526 puan) tarafından
Hhaahhah evet :)))
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Satalım bari Bi faydası olur bizee
(526 puan) tarafından
Malesef ki devlet hastaneleri bildiğim kadarı ile vermiyorlar. Verselerdi zaten ben alıp toprağa gömecektim. Çünkü insana ait her şeyin toprağa gömülmesi lazım.
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Gerçekten sünnet derisi olduğuna eminmiyiz 

Çocuklardan adrenalin sıvısı alıp enjekte ediyor olmasinlar
(625 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Bazı yorumlara posttan daha çok midem kalktı. 
0 oy
(2,450 puan) tarafından
Cogu seyde degerlendirme oluyo bizim bildigimiz veya bilmedigimiz. Plesanta bile kullaniyolar. Yani bunu istemeyen aileler cikan herseyi alip topraga gomecek yapcak bisey yok. Yapaninda kendi tercihi. Ben onaylamiyorum ama kiyametlik kadar anormal bi durum gormuyorum. Sonucta bebegi oldurup kordonu almiyolar.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 195 göst.
0 oy
9 cevap 319 göst.
0 oy
2 cevap 190 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 447 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,400 puan) tarafından soruldu

380,097 soru

11,378,747 cevap

34,864 kullanıcı

...