0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Yok yapmıyor götürüp oturtuyorum lazimliga 4 t saat oturup yapmıyor ne büyük ne küçük hiç yapmadı delirmeme ramak kaldı resmen tutuyor saatlerce oturuyor ama yapmıyor yapmak istemiyorum diyor kızım çabuk bıraktı bezi oğlum birakmiyor gidiyor bezi çıkarıp kendi kendine yarım yamalak takıp oyuna kaldığı yerden devam ediyor ben küçüğüm diyor çişimi beze yapcam diyor 

8 Cevaplar

0 oy
(997 puan) tarafından
Bence çok geç bir yaş defil canim, her çocuk farklıdır. Zorlamamalisin, biraz zaman ver oda uapar
(163 puan) tarafından
Hepsini söylüyor kaka yaptım diyor çiş yaptım diyor ama bunu beze yapınca söylüyor
-Reklam-
0 oy
(2,109 puan) tarafından
Bence çok zorlama kızınla oğlun bir olamaz. Tabi gönlün istrr o da bıraksın alışsın ama sen üzerine gittikçe o daha da çok ters teper. Eğlenceli hale getirip sevdirmeye bak korkuyor da olabilir 
(163 puan) tarafından
Hayır korkumuyor kızım korkuyordu ama bunda korku Yok genelde inat bir çocuk
(2,109 puan) tarafından
Eğlenceli bir hale getirmeye bakcan kuzum o zaman. Sakin kalmaya çalış güxel bi anda konuş huyuma git bakalım ne olacak Allah yardımcın olsun.
(163 puan) tarafından
En sevdiği şey jelibon hadi yap diyorum sana jelibon vercem paketi gösteriyorum yapmıyor. Kakamiz tuvalette çişimiz tuvalette diyorum sıra sıra giriyoruz tuvalete yapıyoruz o giriyor çıkmıyor dbebdbrbrb
0 oy
(452 puan) tarafından
Hiç zorlama. Zamanı değil demek ki
(163 puan) tarafından
İstemiyor ve kendini açıkça ifade ediyor
0 oy
(680 puan) tarafından
Çok geç değil yazmışlar şaka gibi 4 yaşına Çok az kalmış. Canım lazimliğa alıştırma direk tuvalete alıştır diyelim çişini yapti Çok mutlu olduğunu ona göster yavaş yavaş alıştır 

Herkes zaten biden aliştıramaz bu bir seneyide bulur bir ayida bulabilir o alışma sürecinde acele etme 

Ama üzgünüm yaş konusunda biraz acele davransaydin keşke 2 ,2bucuk,  3 yaş, aralığında başlasaydın
(163 puan) tarafından
Denedim o zaman da istemedi hala da istemiyor ara ara sürekli deniyoruz böyle 2 senedir bir kurtulsa bende rahat edicem
(9,661 puan) tarafından
Katılıyorum 3.5 yaş çok geç kızımla yaşıt kızımın beze yaptığını düşünemiyorum. Üstüne düşseydiniz keşke tam yaşı 2. İka 2.5 arası 3e kaldı mı zorluyor kim ne derse desin
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Bnmde 1 ay oldu 3.5 yaşında  kendi beze yapıp çıkarıp atiyodu öylede eve yapıyordu bende bezlemedim bazen tuvalete gidiyor ama iki gündür eve isiyor bilerek 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Demek ki kendini hazır hissetmiyor görümcemin oğlu da bu şekildeydi 4,5 yaşından anca öğrendi sen yine de pes etme bu şekil yapmaya devam et
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Sticer alsan her yapfiginda yapistirsan tuvalet kitabi varmis cirtli ondan alsan oyuna cevirsen gene alismaz mi ki
0 oy
(7,836 puan) tarafından
4 yaşında geceleri bezliyorum sadece gündüz gidip yapıyor temizliyor kendini wcyide ama gece yapıyor napcam bilmiorum bende bezden tamamen kurtulmak isdiorum aslında 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 164 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
20 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 273 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (657 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...