0 oy
249 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,073 puan) tarafından
Kızlar sözde diyetteyim ama 2 gündür sabah kahvaltıda rahat 1.5 ekmek yiyorum sizler nasıl kendinizi motive ediyorsunuz nasıl diyeti devam ettiriyorsunuz 

19 Cevaplar

+1 oy
(568 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Birilerinin arkamdan konuşması yeterli olur herhalde ama kilo konusunda da hiç laf duymadım anasını satiiimm :) görümcem ben nişanlıyken arkamdan konuşmuş kardeşim üniversite mezunu ama gelin lise mezunu denk değiller ya neyse falan demiş hem sinir oldum hem hırs yaptım evlenir evlenmez sınava girdim ve kısa zamanda da mezun oldum. :D  

Yıllar önce ehliyet almıştım ama o dönemler kaza geçirince korkudan bir daha suremedim 9 yıldır öyle boş boş duruyordu yazın dedem arkamdan konusmus. Ehliyeti var araç sürmez süs niyetine yanında taşır vs vs demiş ***** falan da demiş ben bunu duydum özel ders aldıgim gibi trafiğe yeniden çıktım 5 aydır falan aktif kullanıyorum hatta Konya'ya gidip geldim o kadar yani :)  her neyse sonuç olarak birileri arkamdan olumsuz konuşunca ben sinirlenip hırs yapıyorum inat ediyorum o kişilerinin karşına çıkmak için aslında kötü bir huy ama ben de işe yarıyor be :))) 

(2,073 puan) tarafından
Yoo bence çok güzel bi huy keşke bendede öyle olsa bu arada geçmiş olsun kaza yaptım yasmışssın bi sorun yok değilmi sağlığınla ilgili❤️❤️ görümcende ne fenaymış benim eşimde üniversite mezunu ben lise mezunuyum görümcem öyle deseydi onun haddini bildirirdim
(568 puan) tarafından
Yok canım sukur öyle küçük bir şeydi geldi geçti ama ben o dönem hamile olduğum için etkilendim bebeğime zarar gelecek diye bundan dolayı direksiyon başına geçememiştim.  Sağolasın düşündüğün için :)
Görümcem öyle tuhaf valla ben yıllardır çözemiyorum onu. Kendisi ilkokul mezunu orta okul bile okumamış ama kendini görmez başkasına karışır işte..
(2,073 puan) tarafından
Sende cevabını verseydin keşke ilkokuk mezunusun diye neyseki en güzel cevabı sınava girerek vermişssin zaten.... Rica ederim ❤️görümceler tuhaf zaten hayır sayılı olarak bizemi denk geliyolar anlamadım gitti  :) :)
-Reklam-
+2 oy
(7,560 puan) tarafından

1 buçuk ekmek yiyerek:)

(2,073 puan) tarafından
Heeeee:) :) :)
+2 oy
(135 puan) tarafından
Kepek ekmek ye cnm bide fazla yion cnm eegi ben 69 70 varım eşim kızıyor zayıfla diye bı ramaazanda doğru dürüst ekmek hiç yemedim
(2,073 puan) tarafından
Benimkide diyet yapmama kızıyor 200 grmcık aslında fasla değil ekmeğin gramı :) :) sadece  2 gündür böyleyim patates diueti yağıuprdum 18 kilo verdim yine fazlam var keşke benim eşimde kızsa o zamn hırslanırdım
+2 oy
(2,753 puan) tarafından
Çok yersem iki gun aç bırakıyorum kendimi. Aç kalma korkusuyla baya motive oluyorum :D
(2,073 puan) tarafından
Bende öyleyim :) :) ceza veriyorum kendime
+2 oy
(3,102 puan) tarafından
Ramazandan beri 3 kilo aldım diyet niyet gitti Allahım ya çok pişmanım ama bugün regl oldum büyük ihtimalle bayrama kadar sürer beraber yapabiliriz 
(2,073 puan) tarafından
Hadi yapak :) :) güncel kilon ne
+2 oy
(1,071 puan) tarafından
Uygun zamanı kollamak lazim tam motive tam adapte olacağın zaman olur o iş. Bebeğin küçük biraz daha erteleyebilirsin. Ben de çok kilo aldım işe döneceğim diye vermek isterim ama ek gıdaya geçsin öyle başlarım diyorum şu an zar zor süt oluyor zaten 
(2,073 puan) tarafından
Bebek küçükte emzirmiyorum zqten mama veriyorum düğün var erteleyemiyorum
+2 oy
(2,067 puan) tarafından
Dogumdan önceki aldığım eteğe girince yemiyorum hergun bir eteğimi deniyorum ramazan bitince sporda yapacağım inşallah 
(2,073 puan) tarafından
İnşallah verirsin bol eksiler diliyorum
(2,067 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+2 oy
(696 puan) tarafından
Bimde satılan tam buğday ekmeğinden al cnm. Her öğünde 1 dilim koy alışır vucut
(2,073 puan) tarafından
Denicem
+2 oy
(12,589 puan) tarafından
Senin bebe emiyor mu ?

Efe ek gıdaya başlayınca diyete başlayacağım ben ne görsem gömüyorum şimdi

Defne'de dördüncü ayda kilo almadı mama takviyesi istendi o yüzden bu sefer boşverdım
(2,073 puan) tarafından
Yok emzirmiyorum 17. gün kesildi
(12,589 puan) tarafından
Kim tutar seni az tut boğazini hemen verirsin canım
+2 oy
(6,306 puan) tarafından
1 buçuk ekmek mi kız benim 4 günlük yediğim ekmek o . Bu şekilde nasıl zaydlican ki. Şöyle hayal et yaz gelmiş güzel bir elbise gitmişsin got göbek yok ne giysem yakışıyor falan. 
(2,073 puan) tarafından
:) :) :) ekmeği çok seviyorum.... zaten düğünde var bir sürü elbidem var hiçbiri neredeyse olmuyor detoks içeceği sipariş verdim o yarın gelir o zaman kesin bırakmıcam diyeti, sende biraz gaz ver bana ben gazla çalışıyorum acayip gaza geliyorum :) :) ❤️
(6,306 puan) tarafından
Valla canım kilolu insanlar büyük gösteriyor. Hareketleri ağır oluyor. Sağlıksız oluyor. Giydiği yakışmıyor vs. Bunlar gaza gelmen için yeterli sebepler.
+2 oy
(60 puan) tarafından

Ben eşimle iddiaya girdim eğer kilo verirsem benim istediğim olucaktı eğer veremezsemde ikinci bebişi yapıcaktım . Kendimi baya motive ettim sırf ikinci bebiş olmasın diye ,1ayda 6 kilo verdim hem diyetle hemde sporla   ama bil bakalım diyetimi ve sporumu kim durdurdu :)tabikide  ikinci bebeğim resmen sürpriz oldu hamileliğim . Ben ikinci çocuk olmasın diye kilo verdim ama olmadı nasibi varmış demekki

(2,073 puan) tarafından
Allah bi kul yaratmak istemiş sana denk gelmiş demekki:) :) hayırlısı olsun rabbim sağlıkla huzurla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah❤️❤️ 1 ayda nasıl kilo verdin nasıl bi diyet yaptın? Güzel vermişssin
(60 puan) tarafından
Sağol canım
Ekmek ve şekeri hayatımdan çıkardım . Ağır Yemekleri çok az yiyordum . YouTube den leslie diye bı video var günde 45 dk onu yapıyordum . Ek olarak da egzersiz programı indirmiştim telefona onu da yapıyordum ve bol su ve yürüyüş yaptım . İnanki hiç zorlanmadım hatta kilo verdikçe daha da hevesim arttı
+1 oy
(2,073 puan) tarafından
İştah kesici şeyler kullancam güncel kilom 82.50 
+1 oy
(2,073 puan) tarafından
Görüyorsunuz cevap vermiyorsunuz aşk olsun❤️
+1 oy
(2,814 puan) tarafından
Oruç tut desem tutamazsınız çocuk emziriyorum dersin diyete gelince emzirdigini unutuyosun
(2,814 puan) tarafından
Yargilamadim diyet yapan oruç tutabilir tutmadığını da sabah kahvaltısı yapıyorum dediğinden anladim
(2,073 puan) tarafından
Sahur sabah olmuyormu bide sahurda kahvaltı yapılmıuormu neyse ya sağol yinede
(2,814 puan) tarafından
Birimizi kandırmayalım o zaman kahvaltı değil Sahur derdin neyse rica ederim
(2,073 puan) tarafından
Tutarım tutmam sevabıda günahıda bana kandırmıyorum oruç tutuyorum veya tutmuyorum demedim yaptığım ibadeti buraya yazmak zorunda değilim :) ama haklısın deyip geççem tartışmak istemiyorum
(2,814 puan) tarafından
Bende tut tutma demedim fikrimi söyledim uzatıyorsun
+1 oy
(2,073 puan) tarafından

Benden başka kimse diyet yapmıyor herhalde :D

(2,073 puan) tarafından
Evette diyet yapanlarda oluyor ya ramazan ayındada olsa ❤️
(1,873 puan) tarafından
Ramazanda dikkat edebilirsin en fazla diyet sevabını götürür ki
(2,073 puan) tarafından
Oruç allah rızası için tutuluyor diyet için değil biliyorum zayıflamaya bir yandanda vesile oluyor tabiki teşekkür ederim
(1,873 puan) tarafından
Kız ben tam tersi ramazanda kilo alanlardanım ☺️
(2,073 puan) tarafından
Ben  veriyorum bizim genetik oruç tutan veriyor ama 3 kilo falan vermiştim
+1 oy
(1,303 puan) tarafından
Emziriyorum benimde vermem lazım ya 
(2,073 puan) tarafından
Ben emzirmiyorum da emzirdiğim zaman çok kilo verdim 18 kilo
(1,303 puan) tarafından
Nasıl verdin
(2,073 puan) tarafından
Bebeğim küvözdeydi yemek yiyemedim önceden süt sağıyodum gönderiyordum hastaneye süt sağıncada çok su içiyordum ödem falanda vardı onlar gitti bişey yiyemeyincede 2 haftada 18 kilo gitti doğumda 7 kilo gitti
(1,303 puan) tarafından
Anladım benimde vermem gerekiyor bakıyorum öyle diyet felan ama hiç uygun birşey bulamadım kendime göre
(2,073 puan) tarafından
Patates diyeti var çok iyi gwldi bana zorda değil tok kalıyorsun
+1 oy
(125 puan) tarafından
Bu şekilde olmaz ki canım , iki kilo verip dört alırsın , kararli ol ben asla ekmek yemiyorum çok nadir en son ne zaman yedim bilmiyorum, abur cubur yemem , günde bir defa yemek yerim onum dişin da çok acıkınca bir şeyler ağzıma atarım çünkü açlık hissi çok olan biri değilim senelerdir böyleyim ben meyve sebze yada kilo yapan şeyler yesem bile çok canım isterse tadımlık yerim azıcık, mesela bir buçuk ekmek çok fazla çok istersem bir dilim yerim umarım istediğiniz gibi olur 
(2,073 puan) tarafından
İnşallah olur ama benim bünyede seninki gibi değil maalesef benimde yemeği az ekmeği fazla yiyorum açlok hisside bende fazla oluyor
+1 oy
(163 puan) tarafından

Bak bizde bugün bunu konuştuk bu çayla etrafımdaki iki  kişi kilo verdi halam. 106 dan 3 ayda 80 düştü arkadaşım 82 den 75 bir ayda yanlız düzenli kullanın ve limonlu olanı almayın. İki çeşitli var bunun

image

(2,073 puan) tarafından
Yaaa çok iyiymiş bende narcisa aserolla aldım bilseydim bunu alırdım neyse bu işe yaramazsa srnin dediğini denerim güzel kilolar vermişler
+1 oy
(17,720 puan) tarafından
Ben ekmeği bıraktm annem ve eşim kilo verdin diyolar babam için bu savaşı kazanıcam

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 647 göst.
+1 oy
22 cevap 595 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde mehal (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
+5 oy
30 cevap 441 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Alaska (767 puan) tarafından soruldu

379,212 soru