+1 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (1,026 puan) tarafından
Muhabbet olsun diye sorayım bı soru:) bir bayanın temiz olduğu nerden anlaşılır kzlar evinden mi ? Çocuğundan mi? Kocasindna mi? Yemeğinden mi?temiz giyinmesi den mi Neye göre bu bayan temiz dersiniz belki uzun zamandır tanıdığınız biri belki ilk defa gördüğünüz. Çoğumuz ön yargılı yaklaşıyoruz ilk defa tanıdığımız inslaara biraz muhbbet olsun istedim.. elimden geldikçe cvp yazicam yorumlarınıza kızlar 

24 Cevaplar

0 oy
(13,367 puan) tarafından
Evimi görmek lazım ama benim için kendi kişisel temizliği önemli elleri tırnakları dişleri 
(1,026 puan) tarafından
Aynen canm
-Reklam-
0 oy
(991 puan) tarafından
Evine misafir olarak gittiğimde öncelikle düzenli tertipli evinden, yemek yaptığı mutfağın temiz olmasından, bana geldiğinde ise üstü başı temiz olan çocuğundan ve kendi üstü başının tertipliğinden anlarım. Özellikle bi yakinimiz var evine gidiyorum çok kötü kokuyor. Bana geliyor üstü başı pis kokuyor çocukları desen saç baş birbirine girmiş çok tiksiniyorum. Bi bardak çayı bile zor içiyorum 
(1,026 puan) tarafından
Evi temzi kokmali insnain bazen çok havasız kokuyor yan komşu kapi açık bırakıyor valla kendimi eve zor atiyorim
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Aman banane milletin temizliğinden pisliğinden hiç dikkat etmem.
(1,026 puan) tarafından
Bazen göze çarpıyor kız :))
(7,269 puan) tarafından
Yani tabi ama napayım pis olanda kendine temiz olanda ☺️
0 oy
(177 puan) tarafından
Kesinlikle eşinden anlaşılmaz benim annem tertemiz insandir babamı ütülü temiz kıyafet giydirir,babam ise pasaklı, tuttuğu elinde kalan dikkatsiz insandır adam ne kadr dikkat etsene kesin bir halt olur maf eder. Beyaz gömlek giyer tükenmez kalem akar, pantolonu yeni giyer başka araba su sıçratir. Dikkatsizdir de ama bunda annemin suçu ne simdi
(1,026 puan) tarafından
Aynı eşim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 355 göst.
1 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 653 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 238 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Ben (352 puan) tarafından soruldu