0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
5 yıllık kırmızı egeamı satıcam bugün resmi işlemler olacak. Aslında mala bağlanan biri değilimdir ama niyeyse üzgünüm ama insanın bekarken ilk maaşıyla aldığı aracı bi farklı yeri bi ayrı oluyormuş onu anladım sanki böyle evcil hayvanımı kaybetmişim gibi değişik bir his var içimde huzursuzum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Dur kız aglatican beni sabah sabah :'(

(343 puan) tarafından
O daha kötüdür :((
tarafından
Hemde nasıll insanın içi aciyo gerçekten ya rüyamda bile görüyorum
(4,145 puan) tarafından
Birde gelın geldiğin dogum yaptığın bayramları yaşadığın guzel günlerinin anılarının depremde yıkılması cok daha acı. Yıkıldığı yer bomboş koca bina yok ordan geçerken o tarafa bile bakamıyorum. Cocuklarım bahçede oynardı komşularla otururdu kamelyada cay içerdik ah ahh
(343 puan) tarafından
Allah size sabır versin çok geçmiş olsun
(4,145 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Öyle oluyor bunun mal duskungu ile alakası asla yok bende öyle olmuştum 2 yıl önce arabamızı satarken çok üzüldüm sanki oda sanki aileden biri imiş gibi oluyor 
(343 puan) tarafından
Evet ya aynen öyle tarif edemediğim duygu bu galiba. Aileden biri gibi geliyor
(343 puan) tarafından
Peki sonra nasıl geçti
(337 puan) tarafından
Valla araba alana kadar uzgunlugum geçmedi çünkü 2 yıl arbasiz kaldık ve sattığımız araç üstüne 3 4 katı koydu pişmanlık yaşadık tabiki eşimle çok üzüldük ama şükür geri daha iyisini aldık sabır herşeyin başı sonunda daha güzeli oluyor
(343 puan) tarafından
Hayırlısı olsun boşuna dememişler mülkün sahibi tek Allah'tır diye. Her şeyde var bir hayır
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım Allah ne derse o olur
0 oy
(2,753 puan) tarafından
Bizde geçende Astra sattık acayip kötü olduk aynı gün diğer arabamizi aldık nasıl keyifler yerindeydi anlatamam :D her şey yenisi gelene kadar 
(343 puan) tarafından
Hayırlı olsun yerine ne aldınız?
(2,753 puan) tarafından
Kadjar aldık canım Allah razı olsun
0 oy
(2,769 puan) tarafından

İlk arabalar, hele ki kendi emeğinle almışsan çok değerli oluyor. Ben de ilk arabamı sattığımda üzülmüştüm, şuan kat be kat üst modelini kullanmama rağmen hala ford fiestalara ayrı bir düşkünlüğüm var :) 

(1,922 puan) tarafından
Ay bizimde ilk arabamız Ford Fiesta idi 2012 model satınca nerdeyse bizde ağlayacak gibi olduk içime birşey oturdu seviyordum bende onu  ve hala fiestalari bende seviyorum minnakti sürmesi kolay geliyordu şimdi ona göre biraz büyük araba aldık Fiesta kadar hakim olamıyorum sürerken korkuyorum birde otamatik yani ama benimde Ford Fiesta düşkünlüğüm var ailemiz büyümese arabayı değiştirmezdik sigamaz olmuştuk ya fiestaya
(343 puan) tarafından
Evet kendi emeğim ilk atandığımda maaşımla almıştım evlenince de kullandık ama artık başka modele geçmek istedik yine de yeri çok ayrıydı
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Ay bizde öyle olmustuk birde seni başkaları bıraksın saga sola araba gittiğini iyice anlıyorsun , daha çok koyuyor canım yenisini almak için mi satiyorsun yoksa ihtiyaç içinmi 
(343 puan) tarafından
Evet aynı dediğiniz gibi oldu aracı sattım noterden çıktım otobüsle eve döndüm. Dediğiniz gibi hissettim. Yeni almak için canım clio alıcaz yerine
(1,922 puan) tarafından
Bizde captur aldık canım :) otamatik eşim benim için değiştirdi aslında ,bende kullanayım diye, o zaman yenisini alınca bir mutluluk geliyor :) en kısa zamanda yenisini alırsınız inşallah :)
0 oy
(3,352 puan) tarafından
Kaça sattınız cnm bende kendime araba alacam  da fiyatlari çok pahalı 
(343 puan) tarafından
Ben bayiye sattım takas olarak verdim başka alıcam 570e gitti

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
0 oy
8 cevap 326 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,472 puan) tarafından soruldu
0 oy