+1 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (1,436 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
........................

24 Cevaplar

+2 oy
(3,400 puan) tarafından
Benim eşim bilir bazen işin varidi içinden cikamdigim bişey olursa senin şu site vardı ya oraya bir sor baklm der 
(847 puan) tarafından
Hahshshsh
(1,436 puan) tarafından
Hahahahah ne guzel yaa
-Reklam-
+1 oy
(269 puan) tarafından
Ay ay aman aman bir kere telefonumu karıştırırken görmüş ama bılmıyor ya detaylı sadece son sorduğum soru açık kalmış ekranda rezıl oldum jdjdjdjs bende artık özel sekmeden giriyorum 
(5,347 puan) tarafından
Özel sekme ne
(269 puan) tarafından
Gizli sekme işte tarayıcıda gecmıs kaydolmuyor
(1,436 puan) tarafından
Ne sormuştunki kız nasıl kurtuldun peki
+1 oy
(7,722 puan) tarafından
Benim eşim bazen bakıyor sadece başlıklara bakıyor tabi. Çok da önemli aman amanlık bir durum yok
+1 oy
(645 puan) tarafından
Biliyor seslenmez zaten karışmaz 
+1 oy
(13,030 puan) tarafından

Eşim buraya girdiğimi ilk günden  biliyor :) 

Bazen diyor yine ne anlatıyorlar :D

(1,436 puan) tarafından
Ne meraklymis benimki bilse heralde seni burda dolduruyolar der
(13,030 puan) tarafından
Merakında değil basen okurken dalıyorum anlık galiba o zaman öyle diyor :)
+1 oy
(1,024 puan) tarafından
Benimki karışma sen derdi :))

Yada başıma kalkar demek öyle gibisinden
+1 oy
(795 puan) tarafından
Biliyor zaten elhamdülillah dert etmiyor
0 oy
(526 puan) tarafından
Oradaki şeyler yalandır falan dedi . Aldatma şeysi denk geldi okumuştum. Erkek bunu yazan Bi bayan bunu yazmaz dedi . Çocukla alakalı birsey olduğunda kadınlar grubuna sorsana diyor bilgisi olan vardır diyor . İnanıp inanmamak arasında.  

He yazdıklarımı da yüzüne karşı da söylediğim için öyle Bi korkum yok . Aman görmesin aman duymasın değil.  Ondan gizli dert edindiğim birsey de yok . Derdimin sebebi kendisi zaten :)
(7,869 puan) tarafından
Derdimin sebebi kendisi harika yaa sjsjss
(1,436 puan) tarafından
Hahahaha cok iyi yaa ne güzel
0 oy
(980 puan) tarafından
Oyy günlerce kavga dövüş ederdik:))
(1,436 puan) tarafından
Yaaa ahhahahaah
0 oy
(649 puan) tarafından
Benim  eşim kullandığımı biliyor ama öyle hiç girmez merak etmez, çünkü ona kadınlarla sohbet muhabbet olduğunu zaten söylemiştim.
0 oy
(340 puan) tarafından
Girdiğimi biliyor ama bişey paylastigimi bilmiyor ki zaten biseyde paylasmiyorum ilk kızımda indirmistim 5 yıl önce o zamanda biliyordu hiç ses etmedi şimdide aynı sekilde hiç ses etmiyor bana güvenir eşim nerde ne yapacağıni biliyorum der karışmaz 
0 oy
(129 puan) tarafından

Valla belki inanmıcaksin ama ben yüzüne diyorum çoğunu ama ailesi de kendisi de arsızlar.. 

Ama gorse belki burdakilerden utanır dicem ama ondan da çok umudum yok.. 
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Biliyor bişey demiyor yıllardır burdayım oda alıştı :D zaten hayatımıda buraya döken biri değilim
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Eşim biliyor da burayı tam olarak bilmiyor karıştırmıyor
0 oy
(7,945 puan) tarafından

Benimki biliyor bazen yine ne yaziyosun kime laf yetiştiriyorsun der :D

0 oy
(12,655 puan) tarafından

Evli olmak her şeye karişmak hukukunu vermiyor :)

Biliyor burayı kullandiğimi

0 oy
(1,351 puan) tarafından
Bilmiyor bilmesinde gerek yok ben onun herşeyine karışmıyorum oda karışamaz açık ve net 
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Bizimki biliyor forum gibi kadın sayfası kullaniyorum diye ,sorduğum sorulara baksada sorun olmaz gizli birşey konuşmuyorum sonuçta 
0 oy
(847 puan) tarafından
Benim eşim geçen gün bir şey aratmış goguldan eşyayla ilgili bir soru burası çıkmış girip okumuş kdndkdndk geçmişinde gördüm kullandıgımı biliyor ben yıllar önce yükledim ama hiç bir şey demedi bir ara girip okumuştu kendisiyle  ılgılı yazdıgım sorunları bir şey dememişti
0 oy
(459 puan) tarafından
Benimki bakıyor biliyor ama anlamıyor:)ne olduğunu 
(1,436 puan) tarafından
Hahhaajahahajanananan nasıl bakiyo kiz başının uzerindeminduruyo ben bebekle hamilelikle ilgili form diyorum ahahah
(459 puan) tarafından
Yok be arada oturuyorum yanıma geliyor napion sen die bakıyor bakıyor gidiyor:))

İlgili bir soru bulunamadı

380,150 soru

11,380,327 cevap

34,869 kullanıcı

...