0 oy
282 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (745 puan) tarafından
Sağolsun babam hediye alacağıni söyledi 5 kardeşiz hepimize de istediğimizi alicak airfry hamur yoğurma makinasi midi fırın bunlar var aklımda kardeşlerimle konuştuk en fazla 5 binlik alalım dedik çünkü onun da ona gir gideri var zorlamak istemedik başka ne olabilir varmı aklınızda bişey yada hangisi iyi olur airfry mı hamur yoğurma makinası gibi şeyler mi kahve makinası da olabilir

10 Cevaplar

0 oy
(4,475 puan) tarafından
Airfry yada kahve makinası  olabilir hamur yoğurma bana gereksiz geliyor 
-Reklam-
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Fırının yoksa fırın canım 
(745 puan) tarafından
Fırın var aslında yeni çıkan küçük bir fırın gördüm çok tatlı ama olan şeyi almak da gereksiz gibi geliyor bilemedim ki airfry desen çoğu kişi memnun değilmiş
(3,097 puan) tarafından
Valla arifeye gereksiz bende var bir patates bir de kanat kızartıyorum kızartma filan çok yapıyorsan alabilirsin yoksa evet bence de gereksiz. Filtre kahve espresso filan seviyorsan öyle bir kahve makinesi de alabilirsin ama türk kahvesi için olan makine de bana gereksiz geliyor cezvede daha iyi oluyor çünkü
(745 puan) tarafından
Öyle cidden ben kahveyi cezvede ocakta yapıyorum hiç birşey onun yerini tutmuyor mis gibi
(3,097 puan) tarafından
Bunlara ihtiyacın yoksa çeyrek ya da gram alsın canım durur kenarda illa ev aleti mi alman lazım
0 oy
(7,601 puan) tarafından
Bizim babamızda her bayram ikramiye parasını biz çocuklarına paylaştırıp dağıtır sağolsun iyi ki varlar.
(745 puan) tarafından
Allah onlardan eksikligini göstermesin arkamızda olduğunu bilmek bile ayrı bir his
(2,148 puan) tarafından
Haram parayı ben yemeyim siz yeyin diyo sizinki :D
(7,601 puan) tarafından
Niye haram olsun bu devlet emeklisine az bile veriyor bayramdan bayrama verdiği üç kuruş senin gibilerin nazarında haramsa almazsınız geri iade edebilirsiniz devlete .
(2,148 puan) tarafından
He almıyoz zaten benim gibiler almaz :D
(2,148 puan) tarafından
Kız ikramiyeyle promosyonu karıştırmışım kusura bakma :)))
0 oy
(13,035 puan) tarafından
Hangisine ihtiyacın varsa 
(745 puan) tarafından
Aslında hiç birine ihtiyacım yok Airfry almayı hiç düşünmedim şimdiye kadar yoğurma makinasıda gereksiz görüyorum o beğenin dediği için karasız kaldım
(13,035 puan) tarafından
Bence öylesi daha güzel işe yarayacağını düşündüğün ama kendin para verip almayacağın bir şey seçebilirsin
0 oy
(918 puan) tarafından
Babam da maaşını dagitmisti bbizecanim babam ❤️ airfry alabilirsin canım yoksa kahve makinesi 
(745 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(916 puan) tarafından
Dikey süpürgeniz yoksa üstüne de biraz koyma imkanınız varsa dikey süpürge de olabilir bence
0 oy
(1,185 puan) tarafından
İhtiyacın yoksa çeyrek falan iste bence 
(745 puan) tarafından
O da çok mantıklı aslında ama o eşya şeklinde hediye almamızı istedi bakınca aklınıza geleyim diye
(1,185 puan) tarafından
Elektronik ihtiyacın yoksa yemek takımı , kahvaltı takımı gibi bir şey de olabilir . Direkt elektronik alcam dersen de Arçelik çok amaçlı pişirici var bir de ona bak istersen . Benim aklım onda :) airfrayden daha kullanışlı bence
(745 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bakacağım
0 oy
(1,557 puan) tarafından
Airfaey bebeğin varsa çok kullanışlı oluyor canım mesela balık et tavuk patates hemen atıyorsun kokusuz mis gibi ama küçük alma gerekirse tamamla üstünü büyük aldır xl yani ben ufak aldım herşeyi ikinjez atiyirum gereksiz yere bilememisim alırken 
0 oy
(3,064 puan) tarafından
Tabiki hamur yoğurma makinası 
0 oy
(119,310 puan) tarafından
5 kardese 5 aylik maasinumi vercek aay airfry diyosun hamur yogurma makinasi diyosun bunlar ortalama 1 aylik maas demek ☹️ paranin hic degeri yok ben olsam okka minio gibi dusuk butceli bisi isterdim cunku kardes sayisi fazlaymis
(745 puan) tarafından
Evet maalesef öyle ama tazminat parasından alacak o yüzden öyle olmasa bende istemem o kadar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 397 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde kediterbiyecisi (1,501 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 3,482 göst.
5 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...