0 oy
314 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Hayatim çok garip 2 sene önce ameliyat oldum ve anestezi ile uyandırmaya çalışırken annem öldü die hastaneyi ayağı kaldırmışim aradan 3 hafta geçti ve annem çok sağlıklı iken anı ölüm yaşadık vefat etti sonra babam evlendi aradan zaman geçti ve ben de evlendim babam evlendi die küstüm onunla sonra hamile.kadim sezaryandam sonra anestezi ile kocam beni aldatıyor die ağlayıp yine ayağı kaldırmışsiim herkesi ve sonradan eşimin beni aldattığını öğrendim babminevine gittim babamla barıştık sonra eşim pişman oldu vs derken şimdi de aklımda kayinpederim var ölucek die sürekli aklımda gece gündüz kim bana ne dese önceden rüyamda görüyorum hep ve olaylar aynen cikiyir gözüm attığı zaman kesinlikle çok büyük bir olay oluyor rüyalarım aynen cikiyor hayatım okadar garip ki bir keresinde çok önceden bir kadın bana fal bakabilcegimi gözümün açık olduğunu söylemişti ama ben ywltenmedim bile günah ve korkarım açıkçası yaşlı insanlar ve bebekler uzun süre gözlerime bakar hatta yaşlılar sende bisi var gözünde bir farklılık bisi var derler 

16 Cevaplar

+2 oy
(7,560 puan) tarafından

Sen bidaha uyuma bacım uykusuz kal alimallah nolacagi belli olmuyor:D

(69 puan) tarafından
Hahaha çok güldüm canım ama böyle hayatım çok garip ve bu beni yoruyor
(7,560 puan) tarafından
Bu postuda terk ediyorum beni falan görmedin bilmiorsun:)
(9,205 puan) tarafından
Ahahahah :Dkdj bence ameliyat fln da olmasın anestezi almasın :D
(7,560 puan) tarafından
Piskolojik bor destek alsan canım hani benimde sezgilerim çok kuvvetlidir hepte doğru çıkar bazen tesadüf oluyor ama çok takilmam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Psikolojini neye yorarsan o olur canım,ne düşünürsen evrene mesaj gönderiyorsun.
+1 oy
(569 puan) tarafından
İnsan böyle böyle yoldan çıkıyor 
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Tamamen piskolojik sakın yanilipda bu işlere girme gaybi Allah bilir ve çok büyük günah bu dünyada iki üç şey yorumlayacagim diye öbür dünyanı yakma güzel şeyler yaşamamışsin kafani böyle sylere yoruyorsun ama gerçeklik payı yok tesadüf de geç eğer derine inersen çıkamazsin 
(69 puan) tarafından
Asla inmiyorum dediğim gibi korkarım zaten
(2,314 puan) tarafından
Sakin biri için bişey bakma biri için bişey görme günaha girme boşuna canım piskolojik bir durum muhtemelen
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Pskolojin ne alemde
(69 puan) tarafından
Annem öldükten sonra bisi kalmadı bndde
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Ben inanırım böyle şeylere benimde manevi bir ablam var oda öyle yalvarırım beni görürsen anlatma bana diye malum oluyo bazılarına resmen 
(69 puan) tarafından
Bilmiyorum temiz kalpli olduğumu düşünüyorum kimsenin kötülüğünü istemme asla belkide ondan önüme cikyir
(1,873 puan) tarafından
Böyle insanlar nazara fln da çok gelir sende de oluyo mu
(69 puan) tarafından
Evet aşırı nazar var bnde bana okuyanlar bahanem halam vs ağlayarak okurlar gözyaşları durmaz ve çok esnerler
(1,873 puan) tarafından
Oda öyledir çünkü. Sezgileriniz çok güçlü ama böyle rüya gördün mü asla anlatma neye yorarsan ona çıkar derler
0 oy
(604 puan) tarafından
bu tür bi. özelliğin varsa bile öyle anlatılmaz her yerde ki 
(69 puan) tarafından
Dertleşmek istedim sadece bu bir özellik mi bilmiyorum ki sadece önceden hissediyorum.
(604 puan) tarafından
Allah bazı insanlara bazı şeyler nasip eder ama sağda solda anlatırsan senden alır haberin olsun.sırla olur böyle şeyler ayrıca yinede geleceği Allah bilir de sen şirke girme
0 oy
(5,168 puan) tarafından
Korkutucu bir durum ya :)
(69 puan) tarafından
Evet şimdi kayinpedeirm hep aklımda alalım korusun
0 oy
(343 puan) tarafından
Öyle biseyn varsa bizim için de yat bari bakalım ne goruceksin canım 
(69 puan) tarafından
Ben böyle bisi için yatmıyorum ki sadece büyük bisi ölçeği zaman aynen rüyasını görüyorum hissediyorum
(343 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,288 puan) tarafından
Kiz sence ben memur olurmuyum icine ne doğuyor allah askina
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Annen için üzuldum Allah rahmet eylesin :(
0 oy
(990 puan) tarafından
Felaket tellalı gibisin kız 
0 oy
(13,668 puan) tarafından

Bakarsan fal Ataym sana yeni kapattım :D

0 oy
(5,457 puan) tarafından
Kız hiç mi iyi birşey olmuyo hep kötüleri mi görüyorsun birde bana bak bari beni neler bekliyor :D 

Allah yardımcın olsun sabır versin zor bir durum 
0 oy
(79 puan) tarafından
Bunu başkaları için yaparsan Allaha şirk koşmuş olursun çok büyük günahtır.Kimseyedw bireyler anlatma bu durumla ilgili 
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Bende önceden ogleydim sebebini açıklamak istemiyorum uyumazken otururken birden bu olucak su zaman şöyle diye kadere mudehale olmasın diye söylemezdim ve bir kaza oldu ben beklemiştim arasinlarsa söylesinler diye neden saat kaçta olduğunu nasıl olduğunu sormuyorsun dediler ve bende saati nasıl olduğunu soylemistim baktimki insanlar korkuyor söylemedim hiçbir şekilde ama sonra ben iyileşince geçti azaldı bu durum şuan kendimi kapattım tamamen bilmek iyi brsey değil Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Vidividi (1,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Asena.ekinci (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 401 göst.
24 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Qeniyevler_2412 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 531 göst.