0 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından
Eşim uyuyordu bende çocukları uyuturdum Kur'anımı okuyordum  sonra küçüğü uykudan kalktı 8aylık ağladı bende o sırada kuran okuyordum eşimi kaldrdım iki dk bak kuranımı okuyayım dedim sonra kalktı saydrdı neymişim uykusundan etmşm, çalışıyorum yorgunum beni kaldrdn diyor. Neyse kuranımı bitrdim. Sonra bana dedi al elbiselerimi ütüle dedi vende kalk kendin ütüle dedim bana doldu resmen duvara yumruk attı bundan sonra sendn bşy istemem dedi.  Moralm bozdu

5 Cevaplar

+2 oy
(501 puan) tarafından
Yani hani uyandırman yanlış geldi bana yorgunsa bir de o da sinir yapar sen zaten uyanıksın ara verip bakablrdn yani ben kıyamazdım 
-Reklam-
+1 oy
(605 puan) tarafından
Yani sen eşine saygısızlık etmişsin çocuk uyandı onu alıp ilgilen kurani sonra da okurdun acelen ne adam uyurken bu sebepten uyandirilmaz. Sekiz aylık çocuk al yanına yemeğini suyunu ver altını temizle iki oyuncak ver eline yanında oku kuran engel olmaz ki  ama eşin de ütü konusunda haksız çalışıyor diye bebekli kadınsın ne olmuş gömleğini kendi utulese
0 oy
(756 puan) tarafından
Aman bu erkekler de 
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Aman zorla iş yaptiricagima hiç yaptırmam daha iyi kalkar kendim bakardim çekemem böyle kaprisleri.
0 oy
(71 puan) tarafından
Ayy canım sanki benim kocamı anlatın (: ,oda öyle gerçekten bir şey ister yapmazam bir daha senden bir şey istersem valan der shshshsh

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 130 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,111 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 330 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 453 göst.