+1 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (2,069 puan) tarafından
Yani çok uğraştım zamaninda atanamadim şimdi de bir isteksizlik var artık çalışmak ta istemiyorum sanki yani sınavlara filan hazırlanmak istemiyorum zaten genç te değilim artık umudum da kalmadı 

24 Cevaplar

+2 oy
(2,837 puan) tarafından
Aynı şekilde kaldırdım tüm herseyi rafa pes ettim ben.
-Reklam-
+2 oy
(15,658 puan) tarafından

Çocuk olduktan sonra pes edeli çok oldu ki eş parası yemek daha gizel:D

Hem çocuk hem iş hem ev yapamazdım ben yani bünyem kaldirmazdi 

+1 oy
(4,637 puan) tarafından
Hic calismak istemiyorum hemsireyim esim uzman cavus zaten o da istemiyor 
(2,069 puan) tarafından
Ben de pez ettim
+1 oy
(1,356 puan) tarafından
Ben çok asilmadim ama mezun olduktan sonra bikac sene hep bı hevesle başladım ortalarda saldım malesef o yüzden de en fazla 75 alabildim o da benim bölümde yaramıyor zaten şimdi öyle arada kitaplari görünce bı ders calisasim geliyor ama eminim başlasam en fazla bır ay sonra yine goturemicem heleki şuan dediğin gibi yaşlar daha ilerlemiş durumda evlilik çocuk falan rahat zamanlarda bile yapmadiysam şuan hiç yapmazsın diyorum ama ne azimli insanlar var özeniyorum zaman yaş farketmiyor hırsla devam ediyor hırsı kaybedince biraz sıkıntı canım zor gidiyor o süreç 
+1 oy
(7,926 puan) tarafından
Valla 25 yaşına giricem bende evde otura otura oturmayada alıştım çalışmak istemiyorum erken kalkmak çok zor geliyor yapamam galiba bu saatten sonra 
+1 oy
(2,093 puan) tarafından
Valla ben çalışmak isterdim bir an önce büyüsede çalışmaya başlasam 
+1 oy
(736 puan) tarafından
Ben çalışmak istemiyorum eşim çalışıyor çok şükür durumumuz iyi
+1 oy
(47 puan) tarafından
Mühendislik mezunuyum. Senelerdir kpss çalışmaktan yoruldum. Doğru dürüst alım yapmıyorlar.Bu sene ilk defa çalışmadım istek heves kalmadı artık. İyiki evlenmişim de en azından bu çekilmez hayatta ki tane evladım var diyorum çok şükür 
+1 oy
(29 puan) tarafından
Yani bakınca atama olmaycak falan haberlerini gördükçe ne fark eder diyorum kendime. Ama insan istemiyor değil onca yılı boşa gitmesin. Bı yandan da sanki artık mesleği yapacak enerjim yokmuş gibi hissediyorum. Ama içimde bir ukte kalacak sanırım.
+1 oy
(1,072 puan) tarafından
Biz atanırken 4 çocuklu 5 cocuklu sınıf arkadaşlarım atandı 2 çocuklu zaten çoktu ama bu sene işler iyice zorlaştı. Seçim oldu bunu bile es geçtiler geçen senenin puanıyla öğretmen alımı sayısı bile açıklanmadı sınava kaldı 4 ay başvuruları mayıs ta alıyorlar daha Bi haber yok. Her seçimde bol bol alim yaparlardı şimdi tasarrufa geçmişler. Geçen sene 45 bin aldılar bu sene 0 
(2,069 puan) tarafından
Yani o kadar çok mezun var ki artık puanlar yüksek sorular bir değişik ogle
+1 oy
(7,592 puan) tarafından
Benimde en büyük hayalim evimin hanımı olmak senelerce zoraki çalışmak zorunda kaldım ben sevmedikçe istemedikçe hayat bana bunu zorunlu kıldı inşallah mecbur kalmazsınız benim gibi çünkü bir kadın için hem iş hem ev hem çocuk büyük imtihan.
(6,228 puan) tarafından
Gorumcem de senin gibiydi mecburiyetten çalışıyordu ama hiç sevmezdi çalışmayı Rabbım bir Anda hayatını öyle bir degistirdiki biz soka girdik
Rabbimden umut kesilmez elbet bir gün evinde oturup evinin hanımı olursun Rabbım gönlüne göre versin
(7,592 puan) tarafından
Amin mübarek gün duan kabul olsun canım gerçekten bir mucizeye ihtiyacım var.
+1 oy
(2,434 puan) tarafından
Çok isterim ama çocuğum daha kreşe gitmiyor bir de hamileyim. Kreştr falan olsalar isterdim. Yaşım da genç değil. Siz kaç yaşındasınız ki genç değilim diyorsunuz? Burda bazıları 30a yaşlı diyor ondan sordum:D
(2,069 puan) tarafından
Kırk yaşındayim çok uğraştım atanmak için neredeyse bütün sınavlara girdim olmuyor
(29 puan) tarafından
29 yaşımdayım ama kendimi genç hissediyorum diyemem. :))
+1 oy
(565 puan) tarafından
Çalışmayı çok seviyorum çalışan demir paslanmaz 

Oğlumdan dolayı 2.5 senedir çalışıyorum bakacak biri olsa çalışırım  bu arada orta okula kadar okudum daha önce tekstil ve Kasiyer olarak çalıştım 
+1 oy
(800 puan) tarafından
1 haftadir çalışıyorum bilmiyorum düzene alışmaya başladım aslında ama zorlanıyorum tabi bazen 
+1 oy
(437 puan) tarafından
Kendi paranı kazanmak, ayaklarının üzerinde durmak,hiçbir erkeğe muhtaç olmamak bu hayattaki en güzel şey bence.Zamanında atanmak için öyle hırslandım ki atanacak 1 kişi varsa o da ben olacağım diye.Sonuç atandım çok şükür:))
(2,069 puan) tarafından
Tabiki öğle ama çok bıkkınlık var bende yapamıyorum
(437 puan) tarafından
Aslında çalışmamaktan oluyor ve bir zaman sonra tembellik başlıyor.
+1 oy
(4,153 puan) tarafından
Allah eşime zeval vermesin inşallah böyle iyiyim ya:)
0 oy
tarafından

Yoo istemem ben zora gelemiyorum :D

0 oy
(690 puan) tarafından
40 yaşında olup 17 yıldır çalışan ben:)) emekliliğim bile belli değil:((. Çalışmak zor hele ki bebek varsa..
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Valla calisiyorum ama bide bana sor aslında calismak güzel kendi parani kazaniyosun ama bazende aman birak ewimde otur diyorum hem iş hem ew isi ağır geliyo bazen 
0 oy
(10,333 puan) tarafından
Çalışıyorum çok mutluyum, çalışmasam yaşayamazdım ben doğama mizacıma ters

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
14 cevap 395 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 194 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mert ali (153 puan) tarafından soruldu