0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (2,312 puan) tarafından

image

ya izlediğim her on videodan dokuzu bu şekerler akıma uyupda alan var mı :D o değilde sütüm de çekti ve migross yok ya :D okadar övdülerki

22 Cevaplar

+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Ozmo boykot degilmi ya :angel: almadım almam

(1,146 puan) tarafından
Galiba şölenin şekeri
(767 puan) tarafından
Türk üretim diye biliyorm canm
(3,279 puan) tarafından
Değil canım şölen in ürünü Türk malı
-Reklam-
0 oy
(1,242 puan) tarafından

Kapitalizmin kölesi olmuşuz. Bi ara peynir dolgulu jalapeno biber turşusu vardı onu denediğimden beri başka hiçbir akıma güvenmiyorum almadım o yüzden:D

(568 puan) tarafından
Olabilir valla arada aşırı acılar çıkıyor ama o kadar pahalı geliyor ki o parayı verdiğim için ağlaya ağlaya yedim birkaç tane :) onlar dışında gerçekten öyle aci  çıkmadı şansıma :)
(1,242 puan) tarafından
Doğru haklısın aşırı pahalı ve haketmiyor ya. Bakıyorlar satılıyor arttırdıkça arttırdılar fiyatını
(568 puan) tarafından
Aynen öyle canım işte sirf  bu yüzden bir kendim deneyeyim dedim hayırlısı artık nasip olir inşallah
(1,242 puan) tarafından
İnşallah canım
(4,145 puan) tarafından
Annem yapmıştı biraz acısı vardı ama aşırı değil ve cok guzel. Soyleyım de banada yapsın :))
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Bulan yazsın kız banada 
(2,312 puan) tarafından
Migrosta varmista bizde migros yok ya :)
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Bende çok merak ediyorum 
(2,312 puan) tarafından
Ay valla bende merak ettim ya :)
(2,787 puan) tarafından
Onlinedede yok ;)
0 oy
(375 puan) tarafından

Biz evde olmuoz köye gidiyoruz oğlumda orda birsuru topluo:D eve gelince onları yiyoz  köy küçük ama bebeler sabah öğle akşam bayram bitene kadar dolaniyolar düşünün bı kilo dan fazla topluyo:D inşallah köylülerimiz güzel şeker almıştır:))

(2,312 puan) tarafından
Bu ben :) küçükken güzel şeker alana iki kez giderdik bide para verene :)
(375 puan) tarafından
Haha benim oglumda öyle bide en küçük ama şeker konusunda uyanık bu sene kardeşide varki şimdiden dio kardeşime de Alicam şekeri iki kilo beklentim var bu seneden:D
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Keşfetimin yarısı bu çikolatadan, yemeden tiksindim resmen. Bi fenomen almış, diğerleri de peşinden gidiyor.
(2,312 puan) tarafından
Yeminle benmde öyle ya
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Ben de hep görüyorum nerde var bunlardan ben de almak istiyorum çocuklar çok sever 
(2,677 puan) tarafından
Migrosta satılıyormuş tabii kaldıysa
(2,312 puan) tarafından
Migros kuzumda oda bizde yok :)
(3,102 puan) tarafından
Bugün gittim ama görmedim ya hiç yarın bir tekrar bakayım o zaman :)
(981 puan) tarafından
Abur cubur reyonuna da bak. Ozmo dino mini eggs .
(3,102 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum bugün bakıcam
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Bı deli kuyuya taş attı bizim milletde peşine düştü hemen herşeyi abartiyolar bir ara da kinderjoyu abarttilsr şimdi buna geldi sıra ben hiç merak etmiyorum gidipde buna 50-100 TL vermemde 
(2,312 puan) tarafından
Kız canım cekdi ya :) emzikliyim ben okadar izledimki yoksa eminim abartildigi kadar yoktur
(7,924 puan) tarafından
Cnim normal çikolatadan bir farki yoktur emin ol sadece içinde krema dolgusumu ne var o yani. Emzirdigin için çekmiş büyük ihtimal ben hiç ozenmedim ne biliyim
0 oy
(790 puan) tarafından

Eşim Migros’ta çalışıyor daha gelmemiş ama gelince alacak :D 

(2,312 puan) tarafından
Vay şanslı seni :)
0 oy
(3,631 puan) tarafından

Çok iyimiş ya. Görürsem alırım, ben bu bayram bu minik Halley lerden ikram edeceğim

image

(2,312 puan) tarafından
O lavivanin caramio şekerleri de çok güzel duruyor ya :) onlardan almadın mi
(3,631 puan) tarafından
Almadım çünkü tek böbrekle yaşayamam :) herşey ateş pahası yav
0 oy
(568 puan) tarafından
Almadım ama tadını tahmin edebiliyorum:)
(2,312 puan) tarafından
Bende edebiliyom da işte canım cekdi :)
(1,921 puan) tarafından
Tadı çok sütlü kızlar şekerli baya bayici kucuklerini oğlum alıyor ordan biliyorum görürsem evin karşısı migros bende alacağım
0 oy
(13,666 puan) tarafından

Aaa ilk kez gördüm nerde satiliyormus migrosta mi cok tatlılar :)

(2,312 puan) tarafından
İnstegramdaki 10 videodan 9 u bu şekerler kız :) migrosta ama bulmak mesele hemen bitiyor
(13,666 puan) tarafından
Kullanmiorm ki kuzum ondan denk gelmemiştir bana çok sevimli ama :)
(1,706 puan) tarafından
Üç gündür arıyorum yok yavrumm:)))
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Öyle bir hale gelindiki artık sosyal medya sayesinde ne çıksa abartılıyo ve durumu iyi olanlar hemen alıyo geriye kalanlar da benim yok diyip içinde kalıyo tabiki bundan bahsetmiyorum genel ev aletleri
0 oy
(942 puan) tarafından
Okadar ahım vahım değil gülüm :D boşa çekmesin sütün gıı
0 oy
(7,704 puan) tarafından
Yumurta şeklinde bimden aldım ama onun paketi böyle değildi tesadüf eseri aldım akım olduğunu bilmiyordum tadını da beğenmedim 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Ay bizde aradık bunu şu sebebten oğlum normalde aliyor bunu daha küçük paketlerini seviyordu yemesini alalım çocuğa sürpriz olur diye aradık yok bizde bulamadık genelde migrosta küçük paketleri oluyor böyle büyüğü nerde satiliyor bilmiyorum canım bizde alsak oğlum sevinirdi :) yumurta çikolata almışsınız diye :) normalde yukardaki paketletde satılıyor canım görürsen sütun için al :)

0 oy
(981 puan) tarafından

Burda migros hariç baska marketlerde de oluyor.  Abur cubur reyonuna bak ozmo dinazor yumurtasi :D  ben bunu üç dört ay önce de alıyordum.bayram diye böyle acık mı satmaya baslamislar.

image

0 oy
(7,588 puan) tarafından
Bu yumurta şeklinde olanlar dimi evet viral oldu bunlar bu ara ama ben tadını çok sevmiyorum bunların ya kahve dünyası gofrik aldım birde şölen fındıklı aldım bir paket.
(2,312 puan) tarafından
Yedi paket aldım ben ayrı ayrida şeker deyince çok seviyom ya kahve yanına falan stokluyom
0 oy
(3,279 puan) tarafından

Bundan almadım aramadımda doğrusu benim ikramlık çikileta şekerler bunlar ☺☺☺

image

(2,312 puan) tarafından
Aynısı bendede var 7 ayrı paket aldım 7 de beni durduran eşimin maaşının bitmesi oldu :) şekerler çok pahalı ya ama şu Ülker'in cokolin olan çok güzel be :)
(3,279 puan) tarafından
Ben şu sarı lacivert ve kırmızı olanları çok sevdim valla ☺☺ markete girince istemsiz alıyorum
0 oy
(1,706 puan) tarafından

3 gündür arıyorum bulamadım:D  bulan alan bana kargo yapsın parasını atacam :angel:

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 572 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
9 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 261 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde &Feriha Sarrafoglu& (2,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 279 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu

379,174 soru

11,350,208 cevap

34,818 kullanıcı

...