0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık olacak bu ara enfeksiyon dan ateşlendi vs bir aydır kafa sallama çıktı ortaya ateslendigi dönem çok salliodu bugün biraz azaldı ama halen sallaması geçmedi neden sallarlar kafalarını sağa sola hızlı hızlı doktora götürdüm enfeksiyondan dolayı olabilir antibiyotiklerini kullan tedavi bitince devam ederse video çek getir dedi başına gelen varmı nolur yardım edin gelişimi iyi göz teması var seslenince bakior abla anne baba mama gibi şeyleri diyor hatta ak et deyince ak ak diye elini elime de vuruo yani otizm değil eminim ama ne bilemiyorum korkmakta inşallah haksizimdir Allahm bütün cocuklarimizi korusun inşallah rabbim sinamasin evladimizla 

6 Cevaplar

0 oy
(1,051 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya bizde ateşle ugrasiyoz geceden beri 
(1 puan) tarafından
Allah şifasını versin canm çocuklar hasta olmasın vallahi ömrümden ömür gitti bu hastalığı atlatalim derken kafa sallaması benim içimi parçaladı inşallah geçici bir süreçtir boşa evham yapiyorumdur
(1,051 puan) tarafından
İnşallah boşa kuruntudur Allah kimseyi kaldıramayacağı yük yüklemez sabret bakalım
-Reklam-
0 oy
(163 puan) tarafından
Diş döneminde yaptı oğlum çıkınca bırakmıştı dişten olabilir mi? Ateş enfeksiyondan da olabilir Dr dediği için takipte kal devam ederse götürürsün. Bence kulağı ağrıdığı için yapıyordur. Kötü düşünme  
(1 puan) tarafından
Canm valla öyle güzel yorum yapmışsın ki hem dis hemde kulak iltihabı vücudunda enfeksiyon var inşallah ondandır çok teşekkür ederm yorumun icin
(163 puan) tarafından
Rica ederim ne demek :) Kulağına dokunmuyor mu? ordan da ağrısını anlarsın böyle durumlarda? Oğlum Kulağıyla çok oynardı bide emerken vuruyordu kulak ve kulak üstüne doğru. Hep kötüsü geliyo aklımıza hemen tedbir almak için . Merak etme geçince bırakır . Rabbim kötü günlerini göstermesin sağlıkla büyüsünler
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Kulakla ilgili problem kesinlikle. 
(1 puan) tarafından
Evet kulakta iltihap varmış öyle dedi doktor inşallah ondandır ya
0 oy
(419 puan) tarafından
9 aylık bizimkide 10 gündür kafa sallıyor ama uykusu geldiğinde 
0 oy
(4 puan) tarafından
Bu postu okurken bile yapyor şuan bende sormuştm doktor video cek öyle bakalim demisti bizde de gelişimi falan iyi hastada degil anlamadim hic (6aylik)
(1 puan) tarafından
Benmkide geçmezse video çek dedi
0 oy
tarafından
Kulaklarında enfeksiyon olabilir kulak ağrısı olabilir çok geçmiş olsun
(1 puan) tarafından
Evet kulağında enfeksiyon var inşallah ondandır canm ya teşekkür ederm yorumun icin
tarafından
Ondandır merak etme o öyle ysptıkçs rahatlıyor bizim bile ağrısa kafamızı sağa sola eğip duruyoruz çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
0 oy
17 cevap 344 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Hayalerva (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Seherkzll (222 puan) tarafından soruldu