0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Kendi okulumdakilerle iftar yapacağız bugün eşler de davetli.Soyledim gelmek istemiyor.Ben şu an ikilemde kaldım gidip gitmeme konusunda eşli olanlar eşiyle gelecek hem ondan hem iftarda yalnız kalsın istemiyorum eşimin.Siz olsanız ne yapardınız?

15 Cevaplar

+1 oy
(12,925 puan) tarafından
Gelmek isteyeni zorla hiç bir yere götürmem gelse bile sürat beş karış ortamın huzurunu kaçıracak bir hali olur gerek yok 
-Reklam-
+1 oy
(7,579 puan) tarafından
Gitsen orada herkes eşiyle olduğu için sen kendini yarım hissedersin gitmesen bu sefer fedakarlığı sen yapmış olursun ha bi seferlik bir şeyse sorun değil ama evlilik te bütün fedakarlığı tek bir taraf üstleniyorsa bu bir sorun sen bence eşini emrivaki yap götür böyle davranırsan onu çok şımartırsın.
(39 puan) tarafından
Eşi gelmeyen de var bekar olan ama eşim genellikle benim okulca yemek etkinliklerime katılmak istemiyor ben de katilmadigim da var tabi ama sürekli gitmemezlik de etmek istemiyorum
0 oy
(2,754 puan) tarafından
Boşver gitme. Öyle organizasyonlarda buruk kalırsın. Aynu şekilde böyle şeylere bne katilmayi sevmediğim için eşimde gitmiyor. Ancak milletin samimiyetsiz bir ortami oluyor. Ne ramazanla alakası var ne dinle alakası var. Yemekler abdestli insanların elinden çıkıp çıkmadığı belli değil. Etler helal kesim mi belli değil. Otur evinde keyfine bak 
0 oy
(1,201 puan) tarafından
Sende aman aman gitmeye meraklı değilsin anladığım kadarıyla. Eşim de istemiyorsa gitmem ben 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Gelmek istemezse zorlamam. Eşimin olmadığı yere ben de gitmem. Eşimle olmayı tercih ederim. 
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Ben gitmem. 
0 oy
(1,915 puan) tarafından
Ben giderdim, gelmek istemiyorsa zorlamazdim. O gelmiyor diye kendimi soyutlamam boyle ortamlarda. Ne kadar eşim gelmiyor bende gitmem dersen, tek bu etkinlik değil başka etkinliklerde aynı sorunu yaşarsın.
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Gelmek istemiyorsa istemiyor zorlamaya lüzum yok ben hazırlanıp çıkardım dışardan birşeyler söyleyip yer geride kalanı hiç düşünme :) sen keyfine bak 
0 oy
(48,626 puan) tarafından
tek git canim 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben eşimi hiç okul etkinliğine götürmedim bazen geceye gittiği günlere denk geliyor zaten. En son da küçüğü ona bırakıp oğlumla gittim yemeğe oğlum 10 yaşında onla takılıyorum o mutlu oluyor. Yalnız da giderim hiç arkama bakmam 
0 oy
(186 puan) tarafından
Ne kadar ayıp. İnsan içinde seni neden yalnız bırakıyor. Ben çok alınırdım
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Gitmeme sebebi ne peki
0 oy
(553 puan) tarafından
Sebebi ne keyfi bir sebep mi ozguvensizlik mi ya da seninle görülmek istemiyor mu 

Şahsen benim eşimin gelememe gibi bir seçeneği olmazdi herkesin kocasınin geldiği bir yere beni tek yollayan erkeğe de kızarım yani erkek dediğin biraz kıskanç olacak onu da geçtim eşli bir toplanti bu sıradan bir şey değil seni nasıl yalnız bırakabilir  
(39 puan) tarafından
Gereksiz geliyor.Evde oturmak daha iyi geliyor onun için ama sürekli olan bir şey degil bizim yaptigimiz da
(553 puan) tarafından
Valla ağırlığını koy elalemin kocaları da sonuçta orda bekar adamlar da var eşin bu kadar da geniş olması iyi değil tamam sana guveniyor ama dozajinda kıskançlık şart
0 oy
(226 puan) tarafından
Bu durumu yaşıyoruz ama gitmek istemeyen benim. 
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Gelmek istemiyosa tek giderim sahsen, isteksiz gelip beni germesindense gelmemesi daha hayrima olur.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
29 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 52pecmr (83 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 449 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 552 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.