0 oy
130 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Hangi güneş kremi iyi kızlar hem rengimi açacak hemde iyi olacak etkili tabi çok maliyetli de olmasın güneş lekelerime iyi gelir mi bilmiyorum olursa tavsiyelerinizi alırım güneş kreminde

7 Cevaplar

0 oy
(5,837 puan) tarafından
lekeler için iyi bir şey alman gerekebilir ama ben günlük olarka procsinin güneş kremini kullanıyorum 
(1,465 puan) tarafından
Evet pahalılar ama yanmaktan kararmaktan güneş lekeleri oluşmasından iyidir ilk defa alıp kullanıcam yüzümde çil gibi güneş lekeleri oluştu
-Reklam-
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Solenta kullanıyorum ama her cilde iyi gelmiyor çok katı bı dokusu var. Benim cildim karma olduğu için sorun olmuyor 
0 oy
(4,555 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

Bu bb krem gibi renkli

image

(1,465 puan) tarafından
Tmm cnm ekledim sepete hesabıma yatsa alıcam dire ama bayram sonrasına kalır gelmesi şuan bayrama yakın olduğu için geç gelir
(4,555 puan) tarafından
Aynen bayram sonuna kalır Büyük ihtimal eczaneden de alabilirsin canim
(1,465 puan) tarafından
Evet gördüm sanırım bnm tenim seninkinden koyu el renginden anladığım kadarıyla
(1,465 puan) tarafından
Ordada fiyatlara bakayım olmasa hiç beklemden ordan alırım
(4,555 puan) tarafından
Güneşte yanmış halim canım ama ezaciya da sorabilirsin bana cildiye doktoru önermişti ezacida tene göre rengini ayarlıyor demisti
0 oy
(4,210 puan) tarafından
La roche posay 
(1,465 puan) tarafından
Güneş lekelerimi de geçirir mi acaba bu
(4,210 puan) tarafından
Bilmiyorum canim bende leke yok. Ama cok iyi bi kremdir gunese karsi korumasi cok iyi yani. Ben beyaz tenliyim ve cildim cok hassas. 15 senedir falan bu markayi kullaniyorum.
(1,465 puan) tarafından
Tmm cnm mutlaka araştırcam şimdi bakıyorum hatta trendyolda
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ben her sene ayrı marka kullanıyorum. Şimdiye kadar la Roche (fazla sıvı gelmişti), rocs( yüzümden kir gibi soyuluyordu), Bioderma(yapısı kalın geldi), purest ve dermoskin kullandım. Geçen sene kızıma aldığım sivenodan da sürdüm..hiçbiri de lekeleri azaltmadi bence. Bu sene bir de bebak marka aldım, bir de onu deneyelim
(1,465 puan) tarafından
Bnmde yüzümde daha önceye bağlı güneş lekeleri var bu sene yüzüm kararmasın diye ve birde lekeleri yok edecek bir şey arıyorum umarım bulabilirim
(1,618 puan) tarafından
Lekeler yok olmaz öyle güneş kremiyle
(1,465 puan) tarafından
Onun için ne yapabilirim acaba cildiyeyede randevu bulmak imkansız
(1,618 puan) tarafından
Ben cilt doktoruna da gittim hiçbir krem öyle tertemiz yapmaz, tek çaresi lazer dedi.
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Missha,la roche posay,loreal paris çokkkkk iyi.
(1,465 puan) tarafından
Aralarında en iyisi hangisi peki
(1,865 puan) tarafından
La roche kullandım çok şükür Urfa sıcağında yanmadım :) şu an loreal kullanıyorum la roche muadili çok iyi. Bitince missha deneyeceğim nasipse.
(1,465 puan) tarafından
Diyarbakır da çok kavurucu kuru sıcağı var kavuruyor resmen
(1,865 puan) tarafından
Iyi bir şey al o zaman. Ben celenes alma gibi bir gaflette bulunmuştum. Ayna gibi patlattı yüzümü. Ayrıca korumadı yandı yüzüm
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Bence hicbir gunes kremi lekelere iyi gelmez cok uzun sure kullanimda belki bir ton lekeyi acar ama dusuk ihtimal. Bence kisin doktor kontrolu ile leke tedavisi olup cildi de cok iyi fondotonli gunes kremi korumak gerekir. Cilde uygun gunes kremi var olan lekenin buyumesini engeller veya yenilerin olusmasini onler. Ben onceden la roche kulladim simdi solante pigmenta tinted kullandim the purest pembe olani kullandim. Cildiniz icin doktors gidebilirsiniz. Orda cilt yapiniza uygun gunes kremi tavsiyesi veriyorlar.
(1,465 puan) tarafından
Hiç kullanmadım bilgim yok artık kullanayım dedim kullandığım için zaten güneş lekeleri oluştu karardım hep
(1,017 puan) tarafından
Anladim o zaman cildinize uygun secmenizi tavsiye ederim
 Cunku bazilari kalitesiz oluyor bazilari sivilce yapuyor bazilari yogurt gibi beyaz kaliyor. Bana da bunlari doktor soyledi  ve benimde cildim lekeli tedavi yaninda gunes kremi gerekiyor
(1,465 puan) tarafından
Cildiyeyede bulabilirsem randevu gidip bakıcam inşallah geçer çil gibi göz altlarım elmacık kemiklerim güneş lekesi hep

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 236 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
13 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Smyra17777 (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Glhnmhmmd (476 puan) tarafından soruldu

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...