+2 oy
619 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından

image

image

image

Hanımlar Zeynep bugün iki yaşına girdi dayımın dördüncü çocuğu iki yıldır sma hastalığıyla uğraşıyor babası inşaatçı annesi ev hanimk artk dayanamayacak hale geldi karnını deldirdiler hortumla mama veriyorlar gönül rizanir varsa bu mübarek ayda kandil gecesinde fitrenizi vermeyen varsa kimin kalbinde ne koparsa el atalım bir anne için en kötü şey evladiyila sınaması Bizim çocuğumuz gripten iyilesne kadr ölüyoruz birde bu gözü yaşlı anneyi düşünelim nolur 

image

image

13 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
Allah tez zamanda ilacina kavuşmayi nasip etsin bu cocugumuza ve nicelerine. Sms onayi varmi canim?
(41 puan) tarafından
Ewwt canm Zeynep yaz 8096 ya gönder bir SMS yirmi tl
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Hiç kimse yokmu başka Bir şey olsa hepmiz koşa koşa girerdk posta
(441 puan) tarafından
Bizimde arkadaşımızın kızı var geçen gün paylaşyım maalesef kimse takmıyor halbuki 50-100 demeden atsak aileler mutlu olacak hayat kurtarma imkanı var işin sonunda bizim bir öğünümüz eksik olsa da olur ama o bebekler hayatından olunca bunun dönüşü yok çok üzülüyorum artık fazlasıyla
0 oy
(886 puan) tarafından
Benim fatura kabarınca eşim söylemeye başlıyor hemen 3 SMS gönderebildim canım rabbim tez vakitte şifasını versin inşallah 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin
0 oy
(258 puan) tarafından
Instgram adresleri ne dır canım 
(16 puan) tarafından
Smazeynepeumutol
0 oy
(16 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 
0 oy
(206 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin insallah gönderiyorum bende
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Canım Allah annesine babasına bağışlasın keşke elimizden daha fazlası gelse ama görünce boş geçmek istemedim 3 tane sms attım inşallah bian önce toplanır parası postta yukarı çıksın diye yazmak istedim 
0 oy
(2,091 puan) tarafından

Paylaşılması doğru değildir ama elimden geldiğince 

image

(903 puan) tarafından
Aaa sana gelen mesajla benimki neden farklı acaba canım
(2,091 puan) tarafından
Ne geldi ki sana ne yazıyor
(903 puan) tarafından
Zeynep Bebege umut oldugunuz icin tesekkur ederiz.Lutfen kizimizin ellerini birakmayin. B002

Böyle yazıyo
(2,091 puan) tarafından
Normaldir canm farklı gidebiliyor diye biliyorum
(903 puan) tarafından
Anladım canım ❤️
0 oy
(171 puan) tarafından

image

Rabbim şafi ismiyle şifa versin SMS gondericem :'(
0 oy
(1,987 puan) tarafından
Keşke elimden fazlası gelse canım benim Allah'ım acil kalıcı şifalar versin bu yavruya bende SMS gönderdim 
0 oy
(141 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle sifalandirsın inşallah canım. Ben yardımda bulundum birazdan Instagram'da da paylaşayım inşallah bu güzel bebeği sağlığına ilacına kavuşturulabiliriz hep beraber 
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Post yukarı cıksın. 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 304 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 823 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 556 göst.
+1 oy
8 cevap 408 göst.
14 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu

378,705 soru

11,335,644 cevap

34,798 kullanıcı

...