0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Esime gebelik haberini nasıl yapmalıyım biraz yaratici olsun istiyorum genelde hep ayni şeyler aklımda biseyler var ama sizinde fikrinizi almak istiyorum

7 Cevaplar

+2 oy
(7,612 puan) tarafından

Hamileyim de geç ya amann supriz yapınca noluyor doğunca da yardım bile etmiyolar giciklar benimkinden bahsediom :)once hamile deilmisim dedim kan vermiştim test yaptimi bilmiordu testi ocakta tencerenin içine koymuştum bak dedim sana ne yemekler yaptım eğildi koklayacak baktı yemek yok test var tencereyi falan firlatmisti:)

(2,761 puan) tarafından
İdrar testini tencerenin içine koymaya nasıl cesaret ettin kuzum
(7,612 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ardından ıdrarlı çorba içtik bizde yeni aldığım tencere takimlardi çok güzel oluyor dene
(216 puan) tarafından
Filizeymen ben çok güldüm yorumuna affet Allah da seni güldürsün:))
(7,612 puan) tarafından
Valla canım bı acayip geldi arkadaşın yorumu.ben cahil cuheyla biri deilim 1 çocuğum vardı 2. Ye hamileydim. sidik soktuğum tencerede yemek yapacak. eski kilerimde kullanmadığım bir tencereyi koydum ztn
(216 puan) tarafından
Ben heyecandan süpriz yapmak aklima bile gelmemişti zaten yapamam çünkü gülerim eşim hemen anlar.Normaldede eşimi görünce gülümserim ama extra bir şey olunca gözlerinin içi gülüyor der.Ben hiç bir şey saklayamiyorum maalesef❤
-Reklam-
0 oy
(5,960 puan) tarafından
hüngür hüngür ağlarken mutluluktan testi göstermiştim:)) romantizm denince ben:) hiç beceremem oysa güzel bir sürpriz yapmayı çok istemiştim:)
0 oy
(13,700 puan) tarafından

Oğlumda telefonda söylemiştim ayrı şehirlerde yedik.

Kızımda da testi kutusuna koyup oğluma vermistim babana götür diye video çekmiştik..

Şok olmstu falan ansızın olunca tabi fkdkjd

O olur yani basks ne olabilir ki aklma gelmedi.

Kuzenim sofraya 1 servis fazladan açmıştı, misafir gelcek falan diye baya adamı kandırdı:D

Sonra yemekleri koyunca misafri beklemicez mi dedi enişte,

9 aylık yoldan geliyo uzun sürer biz baslayalm demişti ahahhahah 

0 oy
(662 puan) tarafından

Bayram hediyem deyip paket yaptırıp verebilirsin açarken saat ya da kulaklık gibi dusunebilegi ebatlar da paket olursa iyi olur :D

0 oy
(416 puan) tarafından
Ben TV'den youtube bağlandım o başka birşey izliyordu bi an da ekran değişti baba oluyorsun diye şarkı vardı unuttum o ekrana gelip şarkı ile video başladı o şok bi şekilde bakıp ne oluyo diye anlamaya çalıştı sonra baktı ışığı kapatmıştım o esnada test elimde yanına doğru gittim testi verdim ışığı açıp ikinci şoku geçirdi sarıldık falan kan testi için de hastaneye gittik ne kadarlık olduğunu bilelim diye :) 
0 oy
(2,791 puan) tarafından

Bence tam tersini yap, eşine birşey alma. Aksine bayram harçlığı iste bebeğin için :)

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Fotoğraf çekinin sen testle çekip göster .

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 505 göst.
29 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,749 soru

11,368,194 cevap

34,850 kullanıcı

...