0 oy
40 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kizlar kadın doğum yazdı ama kaç gün kullan dedini hatırlamıyorum adetimin 4 günü başladım . Sabah akşam aliyorum siz kaç gün kullandınız birde adetim 28 Mart'ta başladı Nisan 1de bitti adetim bugün alttan muane etti 11 mm 1tane yumurtam var sağ tarafta iki gün sonra tekrar gel dedi büyümüş olurmu sizce ? 

1 cevap

0 oy
tarafından
Bana da verdi kadın doğum adetimin 4 . günü bugün başladım sabah akşam olmak üzere 5 gün ama randevu yoktu 15 Nisan pazartesi ye aldım bakalım 
tarafından
Benimde polikistik over görünümü var dedi bi çocuğum var 4 yaşında 3 senedir korunmasız ilişki olmasına rağmen gebelik oluşmadı
Üreme sağlığı bölümü bu ilacı yazdı bana adetin 4 günü kullan günde iki defa beş gün olmak üzere iki gün sonra kontrol dedi
Bende kilolu bir insanım zaten ama son zamanlarda birden 4 kilo falan aldım
(348 puan) tarafından
Benimde 2.5 yaşında kızım var 2.çocuk istiyoruz 1.5 senedir olmuyor .diyetle güzel kg verdim ama misafir gelince hrmen geri aldım verdiklerimi. O yğzden ilaç kullanmak istemiyorum .başka saglık sorunum yok testler hep iyi çıktı şükür . Kg verirsem bu iş olacak biliyorum .sen diyet uyguladın mı yaş kg boyun kaç
tarafından
Hayır hiç diyet uygulamadım.canim başlamam gerekiyor bı an önce biliyorum..
22 yaşındayım 82 kiloyum boy163
(348 puan) tarafından
Ben sana bir diyet listeyi atayım istiyorsan. Ben onunla çok güzel kg verdim ama dediğim gibi şimdi tam başlayamadıgım için kg veremiyorum . Kg ver muhakkak. Ben de korkuyorum kg vermeden frmara kullanıp çocuk sahibi olamamaktan.
tarafından
Tamam canım çok iyi olur diyet listesi atarsan teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
1 cevap 124 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.