+1 oy
1,126 göst.
Aile kategorisinde (1,696 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Selamın aleyküm hanımlar nasılsınız yemekler yendimi çaylar icildimi neler yapıyorsunuz 

Ben çocuğu eşime sattım AVM ye kahve içmeye kaçtım onlar evde baba oğul keyfî yapıyor ben anne gezmesi yapıyorum 

image

31 Cevaplar

+9 oy
(1,282 puan) tarafından
Gerçekten siz dışarda kahve için diye eşiniz evde çocuğa bakıyor mu? Benim eşim asla bakmaz hem ise gidicem hem gelince evde çocuk mu bakicam der 
(1,717 puan) tarafından
Boşan diye bişey dediğimi hatırlamıyorum:)))) ama mecbur bakmak zorunda onu söylüyorum açık açık :))) çocuk bakmak sadece annelerin görevi değil :)))
(74 puan) tarafından
Boyle adamlarla evli kalinmazsa bosanilir yani soyledigin laf oraya cikiyo :) evet haklisin tabii cocuga baba da bakmak zorunda tek annenin gorevi degil ama bakmak zor geliyo erkeklere yapcak bisey yok bence yani bakmiyosa da ona gore ayarlicaz kendimizi bu onu kotu insan yapmaz . Demek istedigim evliligi bozacak bi durum degil
(1,717 puan) tarafından
Evlenmek hata bence en baştan o yola girilmemeli :)))
(74 puan) tarafından
Iste ayni eve girmeden tam anlamiyla nasil bi insan oldugunu bilemiyoruz maalesef .keske bilebilsek  Veya sonradan da degisebiliyo insan.
(1,717 puan) tarafından
Bence değişmiyorlar kendilerini kamufle ediyorlar evlenince de nasıl olsa köprüyü geçtik diyip kendilerini ortaya veriyolar :))
-Reklam-
+1 oy
(744 puan) tarafından
Çok iyi olmuş annelerin de dinlenmeye ihtiyacı vardır ve içimdeki ses diyor ki kizzzz niye buraya yazdın Allah korusun nazar değer ya benim bebeğim de buyuse de eşime bırakıp böyle kaçsam daha 6 aylık babasına bıraktığım an adamın ödü kopuyor emziriyorum ya ağlayacakta susturamazsam diye korkuyor hahahhaha
(1,440 puan) tarafından
Ayy okuyunca direk bu ben oldum benim oğlumda altı aylık eşim sağolsun bakıyor ama ben evdeyken yakınında olmam lazım bı kere markete gittim uyuyordu bıraktım on dk sonra aradı koş gel bu çok agliyo susmuyo diye ☺️ bı tek bende var sanıyordum inşallah büyüdukce daha iyi performans gösterirler :D :))
(1,696 puan) tarafından
Büyüsünler daha rahat bırakırsınız benimki 2 buçuk yaşında
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Afiyet olsun çok yorgunum 
(1,696 puan) tarafından
Neyin yorgunluğu hayır olsun
(7,747 puan) tarafından
Badana yaptık bugün kalın olan kışlıklari kaldırdım sonra evi temizledim eşimde yardım etti Allah razı olsun o olmasa yapamazdim tek başıma
(1,696 puan) tarafından
Rabbim binlerce kez razı olsun cnm
(7,747 puan) tarafından
Amin iyi olan tüm babalardan tüm kocalardan Allah razı olsun ❤️☺️
0 oy
(3,111 puan) tarafından

Bu

imageda ben den olsuuun sana bana afiyet olsun ☺️

(1,696 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm sanada afiyet olsun şimdi olsa kahve ile ne güzel gider di
0 oy
(983 puan) tarafından
Benim kocada bana böyle bir iyilik yapsa keşke 
(1,696 puan) tarafından
Keşke cnm
0 oy
(119,373 puan) tarafından
bizde iftara son 10 dk agaaa
(1,696 puan) tarafından
Allah kabul etsin gülüm
(119,373 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Yemeği yedik çayı içtik yayıldık öyle esim film izliyor bende burda takılıyorum. Yerleşecek çamaşırlar var ama umrumda mi asla
(1,696 puan) tarafından
Arada umursamaz olmak iyi oluyor
(1,953 puan) tarafından
Aynen valla iş iş iş nereye kadar hergün aynı
(1,696 puan) tarafından
Ay iş deme valla bugün camları perdeleri elden geçirdim detaylı temizliğe giriştim odalarda yatakların dolapların yerlerini değiştim canım çıktı mutfağı da yapacaktım eşim sen git bı kahve ic rahat durmayacaksin dedi
(1,953 puan) tarafından
Bende dün yaptım camları halıları falan kaldırdım sildim. Kışlıkları kaldırdım. Fazla detaya girmedim bayramda evde değilim zaten. Gelince tasinma telaşı olacak. yinede çıkarken evi temiz bırakayım diye sildim camlari ama bugün yağmur yagdi yine aynı
0 oy
(998 puan) tarafından

Afiyet olsn canm valla o kadar yorgunum ve hastayımki derin uyusun direk bnde uyucam :( 

(1,696 puan) tarafından
Geçmiş olsun gülüm uyur inşallah
0 oy
(690 puan) tarafından
Davetten geldik çok yorgunum cocuklarla gezmek çok yorucu imiş yeni bebeğimle bu ikinci davet yemeği 

Baya yorucu geçiyor 
(1,696 puan) tarafından
Tatlı yorgunluklar
(690 puan) tarafından
Vallaha canım kafam kalkmıyor baurm geldi çok zormuş iki bebe
0 oy
(13,060 puan) tarafından

Tebrikler enişteye :) Afiye olsun :)

(1,696 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Bayılıyorum ilişkinize maşallah.

Karşılıklı birbirinize özel alan yaratıp desteklemek binde bir görüyoruz artık 

Şaşıranlar olmuş bu iliskide değerin saygının çok baskın olduğu da belli her çift böyle birbirine alan yaratıp destek olsa inan mutsuz yuva kalmaz linççiler de gelir burdan onlara selam 
(1,696 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm

Gerçekten terapi gibi geliyor

Geldiler geldiler gec kalmadılar
0 oy
tarafından
Ne güzel bende gel hava alalım dedim:DD uyudu temizlik yapıyom
(1,696 puan) tarafından
Kolay gelsin cnm
tarafından
Allah razı olsun :D Rab bim seni ve aileni nazarlardan korusun kız huzurunuz kaçmasın mutlu insanları görünce ben daha mutlu oluyorum
(1,696 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim cnm Allah razı olsun
tarafından
Cümlemizden inşAllah
0 oy
(1,449 puan) tarafından

Benimde tam olarak ihtiyacım olan şey :sideways:

(1,696 puan) tarafından
İnşallah olur
0 oy
(442 puan) tarafından
Ohhh şifa olsun iyi etmişsin canım bende ara ara bırakırım kızı babasına iyi geliyor terapi gibi 
(1,696 puan) tarafından
Gerçekten terapi
0 oy
(3,351 puan) tarafından
Bende kızı sattım babasına bir güzel market gezdim peynirli çubuk ve tatlı sipariş ettiler alıp eve geldim ☺
(1,696 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Canım maşallah çok şanslısın aslında olmasi gereken normal bir durum ama bizim türk erkeklerinin hepsine bu özellikler yüklenmemiş malesef :D insan bazen yalnız kendini dinlemek istiyor gercekten çok iyi gelmiştir afiyet olsun ❤️☺️ benimkide hakkını yemim çocukla ilgileniyor orda sıkıntı yok :)) bizde sadece ben nereye onlarda pesimde sagolsunlar:D  bende şimdi bı kahve yapıp icicem inşallah pazartesi kayinvalidemlere gidiyoruz bakalim bol bol çamaşır yıkama bavul hazirlama durumları icersindeyim bı yandan da ☺️ 
(1,696 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm kolay gelsin
0 oy
(17,817 puan) tarafından
En güzelini yapıyosun canım tadını çıkar
(1,696 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(679 puan) tarafından
Ohh keyfin bol olsun canim gecenlerde annenle ilgili post açmıştım canım sonuç nasıl çıktı annen nasıl ağrıları var diyordun
(1,696 puan) tarafından
Kuzum emar ve ultrason tekrarı istendi ilaç başlandı şuan bıraz daha iyi bayramın ikinci günü emar çekimi olacak inşallah
(679 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Rabbim sağlık sıhhat versin
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Aranılan türk erkeği modeli benimde eşim böyle ince ruhludur
(1,696 puan) tarafından
Allah sayılarıni arttırsın
0 oy
(1,511 puan) tarafından
Afiyet olsun canım keyfin bol olsun 
(1,696 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm