0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Bugün acilde muayene olmak zorunda kaldım. Açıklık yoktu, nst iyiydi. Ben gebelik tansiyonu ile gitmiştim acile. Ebe alttan muayene etti. Üzerinden 6-7 saat geçmiştir şimdi yeni yeni kahverengi sümüksü yapıda akıntı gibi bir şey geliyor her peçeteye silmemde. Bu nişan felan değildir değil mi? Yoksa zedelenme felan mı oldu? İkinci gebeliğim ama ilk defa başıma geldi

7 Cevaplar

0 oy
(931 puan) tarafından
Nişan o canım kaç haftalık bebeğin ama oluyormuş lekelenme de öyle normal diyorlardır 
(580 puan) tarafından
37+3 haftalık. Gebe okulundaki nişan geldiğinde doğumun yarım saat içinde de olabilir 1 hagta içinde de demişti. Kafam karıştı iyice
(931 puan) tarafından
Bende 37+4 te doğurmuştum :D aynen 24 saat içinde de olabilir benim nışanım geldi ondan sonra beni yatırdılar öğlen 2 3 gibiydi ertesi sabah 10 da doğurdum
-Reklam-
0 oy
(5,358 puan) tarafından
Doktor bana lekelenme  olur demişti ama benim o gece suyum geldi doğumum yakındı 
(580 puan) tarafından
37+3 benimde haftam
(5,358 puan) tarafından
Benimki 40 haftalıktı Gündüz hafif lekelenme oldu ama öyle sümüklü filan değildi sen istersen bi acile git ne olur ne olmaz
0 oy
(603 puan) tarafından
ay bence doktoruna gitmelisin vakit kaybetmeden.zedelemiş zarar vermiş givi geldi bana.bir sefer gelse belki nişan dersin ama gelip duruyor diyosun doktors gitmelisin kesinlikle
(580 puan) tarafından
Bayram haftası ya o kadar değişik bir zamana geldi ki
(603 puan) tarafından
39+3 üm bende her muayene bana da bakıyo alttan ama herhangi birkaç damla kan bile olsa gel demişti.doktorun muayenesinden sonra bendr hiç. kanama leke vs olmadı.nişanda ztn vi sefer de gelmez mi yani tam bilmiyorum ama öyle sanıyorum
(580 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ki kafam karıştı iyice
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Nişan olabilir. Kaç aylık hamilesin? 
(580 puan) tarafından
37+3 haftalık canım.
(2,526 puan) tarafından
Erken değilmiş canım. Doğum da olsa artık olur yani. Sıkıntı olmaz.
0 oy
(1,481 puan) tarafından
Benim o kontrolden sonra kanamam olup doğumum başlamıştı canim 
(580 puan) tarafından
Yaa nasıl olmuştu peki. Kanama mı geldi? nişan mı geldi? ya da sancı mı oldu?
(1,481 puan) tarafından
Zaten sancim vardı diye gittim 38+4 te doktor baktı daha 3 cm açılma var ve doğuma hazır değilsin diyip beni eve göndermişti bende gittim 3 saat yürüyüş yaptım eve geldim duşa girdim ve adet olur gibi kanamam başladı ama doktor kanaman olur demişti normal yani korkma demişti tabi çok az leke halinde olur demişti ama ben adet olur gibi kanamam olunca aradık acilen ambulans ile gelin ne olur ne olmaz kendi arabanızla çıkmayın demişti gittiğimde de 6 cm açılma olmuştu sonra da suni verip 3 saat içinde de doğum yapmıştım
(580 puan) tarafından
Ya seninkide baya adrenalin li olmuş. O kadar kafam karıştı ki. Açıkçası gitmek istemiyorum sabah gitmek istiyorum bir şey olur mu ki?
(1,481 puan) tarafından
Kanamam çok mu  canim
(580 puan) tarafından
Hsyır peçeteye sildiğimde geliyor. Kahverengi renginde yoğun kıvamda ama böyle akıntı gibi düşün
0 oy
tarafından
Ne alaka ya her şey de neden alttan bakma hevesindeler anlamıyorum. Bana da bakacaklardi izin vermedim çünkü baktıkları zaman doğumu tetikliyorlar zedeliyorlar. 

İlk hamilelikte bakmışlardi adet kanamasindan daha yoğun kanamam oldu az kalsın bebeğimi kaybediyordum vicdan azabından ö ldüm. Ve daha 20 haftalık bile değildi baktıklarında 
(580 puan) tarafından
Ay seninkide çok kötü olmuş. Dedim ya bende dedim sinir oldum. Ben gebelik tansiyonundan geldim dün zaten yatış vermişlerdi dedim. İlk gebeliğimde öyle oldu zaten doktor rahimden sancı verecek gerek var mı ki dedim. Gerek var canım bir bakalım açıklık var mı yok mu dedi. Sinir oluyorum bende şu alttan muayenelerde
tarafından
Doğururken bile elli sefer alttan elini sokmuşlardur yani şu ülkede sağlık sistemi de berbat durumda artık. Valla bitane yabancı kadın takip ediyorum 6 ya da 7 . Çocuğunu doguruyordu ve evde hiç müdahale edilmeden öyle güzel dogumlari oldu ki ve gelişmiş bir ülkede kadın yani biz yapsak yobaz derler ama doğal bir süreci zorlaştıran kendileri bence. Biraksalardi ben çok güzel dogururdum onların yuzunden strese girdim süreci uzattilar boş yere evde kalsaydım yarım saatte dogardi o kadar eminim ki kendi sancılarım çok güzeldi ebenin tavirlari yuzundn sancılarım bile durmuştu hakkımı helal edesim gelmiyor
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Banada alttan bakıldı ama benim sancılarım geldiği için bakıldı onun dışında hiç alttan bakalım demediler baktıktan sonra nişan geldi 8 9 saat sonra doğurdum 
(580 puan) tarafından
Nişanın nasıldı rengi fazlalığı peki?
(1,211 puan) tarafından
Kahrengimsi sümüksü
(580 puan) tarafından
Benimde :( peki her peçeteye silmende mi gelmişti yoksa yoğun yoğun mu?
(1,211 puan) tarafından
2 kere geldi başka yol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 108 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkul (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,496 cevap

34,894 kullanıcı

...