0 oy
146 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Annemin doğum günü 45 yaşında 155 boyunda 49 kg bakımlı tesettürlü bir kadın şık bir elbise topuklu ve şal istiyorum ama kombin yapamadım bir türlü aklinizda olan kombin beğendiğiniz biseyler varsa rica etsem benimle paylasirmisiniz 

5 Cevaplar

0 oy
(798 puan) tarafından
Masaj aleti de bir seçenek ama tabi siz daha iyi bilirsiniz
tarafından
Pardon anlamadım cidden
(798 puan) tarafından
Hani masaj aletleri var ya, ben de anneme hediye düşünüyordum kıyafet sonra onun zevkini bilsem bile belki tam tutturamayabilirim diye masaj aleti alayım demiştim. Ağzını arayınca çok mutlu olacağını keşfettim annesine hediye almak isteyen istemeyen herkese söylüyorum. Belki o mutluluğu yaşarlar diye. :)
tarafından
Canım annem benden sağlam masaj aletiyle falan işi olmaz kadın her gün düzenli squat yapiyo :D
(798 puan) tarafından
MaşaaAllahhhhhh ❤️
tarafından
❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(4,198 puan) tarafından

anneler gununde ben bir seans hdrofacial ozon kolajen cilt bakimi ismarlicam anneme:)

tarafından
İçinde alkol olan hiçbir bakım ürününü kullanmiyoki canım onu nerden nasıl bulim:)
(4,198 puan) tarafından
kizilcik serbeti alkolsuz kolonyaa sahnesi geldi aklima:) tabi onu bikemessin  kullndiklari urun markalari iceriklerini haklisin
0 oy
(471 puan) tarafından
Kiz maşallah sen kaç yaşındasın annen kacta evlenmiş ben 40im da:))
tarafından
26 yaşındayım :)
0 oy
tarafından
Ben fincan takımı bıçak seti aldım ama kıyafet olarak nası giyiyor uzun şeyler mi köyü renk açık renk bütün mü takım mı zevklerini anlat
tarafından
Esmer tenli fiziği düzgün olduğu için tarz elbiseler giyiyo çiçekli böcekli şeyler giymez mesala
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Bakımlı şık kadın başkasının aldığı seyleri pek giymez canim.sen giyim değilde başka bişey bak.mesela bir çanta, cüzdan ,telefon kilifi,alabilirsin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 423 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.