0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Varsa yazar mısınız kardeşlerim lazımda 

4 Cevaplar

0 oy
(897 puan) tarafından
Özel olarak hamile kalmaya dua diye bişey bilmiyorum ama sen namazlarımdan sonra bolca dua etsen Rabbim hayırlısıyla nasip eder inşAllah
-Reklam-
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Her gün Meryem suresi okunur diye biliyorum bende ilk evlendiğim sene doktor bana asla normal yolla anne olamazsın demişti.alaninda aşırı iyi bir kadın doğum doktoruydu eve geldim her gün meryen suresi okudum ve ramazan ayindaydik yine böyle bayrama 2 gün kala hamile olduğumu öğrendiğim. Rabb'im sana isteyen herkese versin inşaAllah 
(44 puan) tarafından
Ne güzel kardeşim Rabbim razı olsun
(7,939 puan) tarafından
Amin inşaAllah
Cümlemizden
(1,239 puan) tarafından
Bende hamile kalamıyordum pcosluyum ramazan ayında ettiğim dualardan sonra hamile olduğumu öğrendim mübarek günlerde dua kapılarımız sonuna kadar açık oluyor :)
0 oy
(652 puan) tarafından

Canım ben tedavi görüyordum 3 yıl kadar çocuğumuz olmamisti bizim bende o zamanlar bir elmaya 7 tane İbrahim suresi okuyup yarisini esim yarisini ben kabuklu bir şekilde yemiştik. Yanılmıyorsam 2-3;ay gibi bir surede hamile olduğum haberini aldık. Hiç öyle dusuk kürtaj hikayemde yoktur ilk hamileligim saglikla doğdu cok sukur rabbim sana da nasip etsin inşallah. Duayı da buradan görüp uygulanmıştım farklı uygulama şekilleri de var. 

Ben de bir kitap var orada bu konuyu soyle aciklamis:yedi ayri kisi bir elmaya ibrahim suresinin 34. Ayetten 42. Ayete kadar(42. Ayet dahil) olan kismini okuyup uflerler. Elmanin yarisini erkek,yarisini kadin kabuk ve cekirdekleriyle birlikte yer.
Diger rivayetide yedi elmaya yedi ibrahim suresi okunur.yine ustteki gibi yenir diyor.
Bir baska rivayette suymus: yedi gun kirmizi tatli elmaya ibrahim suresinin 34. Ayetten 44. Ayete kadar( 44 dahil) kisim okunur uflenir ayni usttekigibi yenir diyor.

Kitabin adi : Her anneye lazim
Hazirlaya: E. Muratoglu

0 oy
(746 puan) tarafından
Meryem suresi hurmaya okunur yenir

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 89 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
24 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aytenlam (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 261 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nihalllll (42 puan) tarafından soruldu

378,956 soru

11,343,338 cevap

34,809 kullanıcı

...