0 oy
44 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından

Kızlar merhaba hayırlı sabahlar kızım

image

18 günlük yüzünde böyle sivilceler çıktı çenesinde de aynı şekilde diğer yanağında da başına gelen var mı sebebi ne olabilir

4 Cevaplar

0 oy
(1,563 puan) tarafından
Canım normalde bı bilgim yok ama merak ettim bı internetten bakayım dedim de yenidoğan bebeklerde 2 ile 4.haftalarda goruluyormus çoğunluk bu durum ve bazı bebekler çok hassas ciltli oluyorlar senjn bebegininkide büyük ihtimal öyledir normalde kendiliğinden geçiyormuş sadece ılık suyla yıkayıp kurulayın bişey yapmayın yazıyor ama eğer iltihaplı gibi uçları daha şeyse doktora gidin diyor ben senin yerinde olsam nolur nolmaz  bı doktora giderdim hem cildi hassassa ona göre önlem alirsin kullandığın ürünleri falan değiştirirsin belki bı yandan da postun üste çıksın belki yaşayan bir arkadaş vardır geçmiş olsun canım 
(16 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabın için canım pazartesi günü olmadı sağlık ocağına götüreyim
-Reklam-
0 oy
(16 puan) tarafından
Başka bilen var mı kızlar
tarafından
Tatlım benim çocuğumda da olmuştu hormon yükselişinden oluyor normal yenı doğan larda demişti doktorum hormonlar düzene gırene kadar olabiliyormuş korkma gecıyor sonra
Maşallah sağlıkla büyüt yavrunu :)
(16 puan) tarafından
Teşekkür ederim tedirgin oldum bayağı acaba bir şey mi oldu diye şimdi rahatladım :)
0 oy
(158 puan) tarafından

Büyüme sivilceleri olabilir, isilik olabilir, öpülüyor elleniyor ise ondan olabilir, sıcaktan olabilir baya neden var :)  benim bebeyi ablası gelip gidip öptüğü için yüzü böyle olmuştu kimseye dokundurmadım bir süre geçti . Doktora git bence baya sebebi var zaten 15 gün muayenen gelmiş sağlık ocağına kontrol ettirirken sorarsın 

(16 puan) tarafından
Daha iki gündür böyle oldu sağlık ocağına 4 gün önce gitmiştik zaten o zaman yoktu öpmekten olabilir diye düşünüyorum çünkü sürekli öpüyorum teşekkür ederim cevap verdiğiniz için:))
(158 puan) tarafından
Yüzleri çok hassas ondan dolayı öpülmelere de hassaslar canım rica ederim ❤️
0 oy
(2,175 puan) tarafından
Çok optuysemiz yada süt değdi ise oluyor ılık suyla pamukla silin 
(16 puan) tarafından
Teşekkür ederim öyle yapayım bide :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
9 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mklc00 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,200 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 172 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde _.Seva._ (33 puan) tarafından soruldu

382,711 soru

11,457,569 cevap

35,039 kullanıcı

...