+1 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (15,944 puan) tarafından

Annemler Adana'dan geldi bayram için. Burda bir evleri var kendi evlerinde kalıyorlar. Bugün de annemlere çıktım burda yemek yiyecem. Eşim diyor annemi de götür gelsin orda yesin. Bende dedim annen çocuk mu her gittiğim yere peşimden gezdirecem zaten yemek yaptığı yok her gün ben götürüyorum bugün de kendi yemeğini kendi yapsın eline yapışmaz dedim. Dünde yemekte saçma sapan konuştu nerde nasıl kijusulmasi gerektiği bilmiyor yine huzur kaçıracak goturemem dedim. 

Bir aralar kaynanamla annemler arasında olay olmuştu bende dahil. Kaynanam annemlere iftira attı. O yüzden ne annem kaynanamdan ne kaynanam annemden haz etmem. Kaynanami buraya getirmek saçma olmaz mıydı sizce de? Tâbi ben kaynanama dedim yine de annemlere çıkıyorum orda yemek yicem istiyorsan sende gel dedim de inşallah gelmez :angel:

7 Cevaplar

+2 oy
(243 puan) tarafından
Bir birinden haz etmeyen iki insanın Bir arada olmasını ben saçma buluyorum. Çağırmak zorunda değilsin kendiliğinden gelirsede yapacak birşey yok .
(15,944 puan) tarafından
İstiyorsan gel dedim de inşallah gelmez.
-Reklam-
+1 oy
(1,191 puan) tarafından
Anneme iftira atacak bende alıp götürecem yanımda otursun oturduğu yerde ne işi var. Yaptığından utansın önce hangi yüzle bakacak suratına anamın 
(15,944 puan) tarafından
Onda her türlü yüz var biri olmazsa diğerinden bakar
+1 oy
(7,246 puan) tarafından
Ben olsam demem ben gidiyorum hadi görüşürüz der çıkarım 
(15,944 puan) tarafından
Her gün ona yemek götürürüm ya hani yemek beklemesin kendi yapsın diye haber verim bari dedim yoksa Ramadan dışında haber vermem.
+1 oy
(12,954 puan) tarafından
Misafir gittiğin yere misafir götürülmez ne münasebet ha araları iyi olur yaşları yakın insanlar sohbet etsinler ikisine de iyi gelir dersin o zaman eyvallah ama gittiğin her yere onu da götürmek zorunda değilsin. Ben çok sinir oluyorum böyle şeylere ablamlara kalmaya gittim kaynanası ordayım diye özellikle geldi orda kaldı bir kaç gün ablamla vakit geçirecektim kaynanası ile oturup oturup geldim 
(15,944 puan) tarafından
Yaşları yakın değil annem 48 yaşında kaynanam 70 yaşında. Ya yaş dengi değil ne de kafa dengi değil
(12,954 puan) tarafından
Hiç bir şekilde götürmeni mantıklı bulmuyorum zaten
+1 oy
(6,784 puan) tarafından

Kız valla aynı benim koca :unsure:  tek başıma ancak haberi olmadan giderim, haberi olsa annesi öne sürer.. Gidecem yere gelince ben geldim senin tele ulaşamadım derim eşime :D mecburen diyom napim teyzeme dahi peşime takacak adam. 

(15,944 puan) tarafından
Benimki öyle değil. Bugün niye öyle dedi bende bilmiyorum..
(6,784 puan) tarafından
Oysaki bilir 3 yere gidecemi:)  gurbetlik zor.  Arabayı da sattı benim akıllı.. otobüsler desen cep yakar.
(6,784 puan) tarafından
Bayramda gideyim dedim, nasılsa anan gelecek diyor:(( memleket havası çekip gelecem anlamıyor ya..
+1 oy
(2,593 puan) tarafından
Benim eşimde senin eşin gibi annemide götürelim mi

Annemide götür derdi en sonunda ben senin annenle biyere gitmek zorunda değilim dedim istese heryere gidebiliyor evime misafir gelecekse bile annemide çağıralımmi der sen o zaman annenle yasa heryere gidin dedim zaten seni Bi götüremedi dedim evine 
(15,944 puan) tarafından
Benimki öyle değil. Eşimle bir yere gidince hiç götürmeyiz bugün niye öyle dedi bende bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 272 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 549 göst.