0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kızlar 2 yaşında bi oğlum var fakat dur durağı yok. Bitmiş tükenmiş vaziyetteyim artık dibe vurdum. Hiç durmuyor memnun olmuyor sürekli miz miz baş edemez oldum artık. Bana vuruyor saçımı çekiyor oyun oynamıyor. Ağlama krizleri geçiriyorum artık hayatım bitmiş gibi kendime de kızıyorum sakin ol diye ama her Allahın günü normal bir günümüz yok baş edemiyorum bakamıyorum yetemiyorum gurbetteyiz tek başıma bakıyorum. Ne yapmam nasıl yol izlemem lazım uykusu da berbat nefesim kesiliyor artik

8 Cevaplar

+1 oy
(1,642 puan) tarafından
Ay bizde aynıyız 2 buçuk yaşında canımdan bezdiriyor sürekli bı ağlama içersinde 
-Reklam-
0 oy
(5,954 puan) tarafından
2.5 yasinda  oglum var tek oynamaz  yaninda beni ister her zaman  ama vurma  sac cekme huyları yok şükür  havalar  ısındı  enerjisini  atsın  parka götür  
0 oy
(11,193 puan) tarafından
Havalar guzel parka cikar. Uyku saatleri nasil. 2 saat parka cikarsan zaten oda enerjisini atar sende nefes alirsin. Sana şöyle diyim tek cpcuk hic cocuk kiymetini bil :))
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun. Benimde oglum 21 aylik. Sabah ona kalem borek yapayim dedim. Benimle mutfaga geldi. Bi  git arabasinin uzerine cikti tezgaha boyu yetismiyor diye tam yorulmadan yarimm saat benimle mutfakta durdu. Bana annem destek oluyor haftanin belirli gunleri.  Annemin gelmedigi gunler babasi destek oluyor biraz o sekilde idare ediyoruz
0 oy
(1,346 puan) tarafından
2 yaş sendromu canım 2 den 3 e 4  de kadar böyleler.
0 oy
tarafından
Benim kız da öyle ya canları sağ olsunlar da bunlar gelip geçici şeyler 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Nisan sonu 2 yas olcaz ara ara bende cildiriyorum ama parka cikinca iyice yoruluyor o zaman uyuyor guzel yada gunduz tek uyku yaptiriyorum aksam ustu uykusu geliyor ama uyutmuyorum 8.30 9 gibi yatiriyorum o zaman oyun konusunuda yavas yavas cozduk ikimiz 5 arabasi ati motoru ve ilk arabasi meydanda digerlerini kaldirdim iki gundur guzel oynuyor ikimiz dun cirtli kitapla oynadik temizligime dahil ediyorum mesela su doktu mu eline bez veriyorum suyu kendi temizliyor hadi oyuncaklari toplayalim diyorum topluyoruz beraber bazen sebepsiz aglamalari oluyor
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Benim kızımda aynı ama ben ağlama krizlerine girmiyorum çünkü önceden bunu yapıyordum ve bir faydasını görmedim. Onun yerine çocuğumun isteklerini anlamaya çalışıyorum. İşi gücü bırakıyorum onunla ilgileniyorum. Çünkü başka türlü bu zorlu süreci aşamayacagiz. Ben kabullendim. Kabullenince biraz daha kolay oluyor. İnan her gören bu nasıl çocuk diyor. Allah canlarına sağlık versin öyle böyle büyüyorlar işte.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 12ilk-nur (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
3 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.