0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Bizi sevmiyor yıllarca bize annemiz baktı binası var esimle bana küçük biyer verdi ama burnunuzdan getiriyor adıma icra borcu var baba gel halledelim dedim bak borç benim degil dedim banane senin borcundan çocuğum var baba dedim benim degul borç gel avukat tutalım dedim ama nafile adam bildiğin sanki yabancı neyse ben avukat tutup borcu üzerimden artırdım çünkü gerçekten benim değildi herşey ortaya cikri borç babaminmis ona gitti sokağın ortasında bana bağırarak benimle adliyeye geliceksin bu borc benim degil sen benim üzerine yaptın dedi uzerime yürüdü yok ben yapmadım kanun araştırdı sneinmis borç delillerle gittim dedim nerdeee kovacaktı bizi ben bu adamın evinden çıkıp gidicem zehir hergunum zehir zaten ve onu nufusumdan cikarticam asla babalık görmedim dihunume bile gelmedi maddi durumu iyi borçlarını ona buna yapıyor nasıl insan bu benim babam mi şimdi tek bildiği şey kadınlar ve yemek içmek bizi hiç düşünmüyor öyle baba olmaz ya olmazzz!  Zaten millet bisey demesin diye bizi zorla tutuyor kovdu kovacak insan borcunu ödemez mi ya naısl bisey bu ya 

...

5 Cevaplar

0 oy
(7,533 puan) tarafından
Bı baba bunu yapmaz borç seninde olsa öder baba gibi babadır o vicdan sahibi merhamet sahibi canından bir parça sonucta.Mumkunse uzaklaşın 
-Reklam-
0 oy
(983 puan) tarafından
Bence siz kendiniz kalıyorsunuz kimse kimseyi zorla tutmaz bu zamana kadar orda durmanız hata diğer dediklerinde sen haklısın 
0 oy
(370 puan) tarafından
Ne yazikki nüfusundan atamiyorsun. Olsaydı ben şimdiye çoktan yapmıştım. Yok sayıp yoluna bakicaksin
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Yapabileceğiniz tek şey ondan uzaklaşmak nüfusta birşey olmuyor olsaydı bende yapmak isterdim miras soy bağı vs hiç bir şey istemiyorum ama resmiyette malesef 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
borc geldi sana peki  sen neden esin dururken babandan yardim istedin
(94 puan) tarafından
Onun binasından geliyordu
(119,231 puan) tarafından
lac kardessinuz belki babanin boyle davranmasina sebeb olan halen onun himayesinde yasiyo olmanda olabilir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 509 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yalandunya34 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 705 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Gunes1997 (3,239 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 775 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 141 göst.