0 oy
27 göst.
Diğer kategorisinde (114 puan) tarafından
Artık valla napcam bilmiyorum herşeyi ısırıyor beni babasını kaşığı yastığı anlatıyorum annem canım acıyo diyorum gülüyor cimcikliyor hiçte ısıran olmadı yada ne bileyim şiddet hiç görmedi kızıyorum tabi o hariç kimseye gitmiyor eşimde senin yüzünden diyor ben yabani yetiştirmişim istemediği şeyi yapmayın diyorum sadece bunu demem oğlumu yabani yapmış eşime diyorum şuan ortam kötü kim ne gözle bakar bilemeyiz konuşamayan çocuk diyorum anlamıyor eşimlede oğlumlada valla başım dertte bu sorunları nasıl çözebilirim ve bide şunu sormak istiyorum bilgisi olanlar için güvenli bağlanan çocuk herkese gider mi acaba bizim ki bize mi bağımlı

2 Cevaplar

0 oy
(1,074 puan) tarafından
Kız tıpatıp aynı benim oğlum bu kimseye gitmediği yetmez gibi biri eve gelse görünce ağlamaya başlıyorum dışarda biri bişe dese ağlar .ben yabani yetiştirmek istemezdim ama gurbet tek başımayım kimsem yokki yavrumda görsün. Isırma bizdede çöktü zmanla geçiyor biraz böyle çekeceksin dis çıkardı benim oğlum azı dis ozman çok ısırıyordu 
(114 puan) tarafından
Evet eve biri gelince bir yere gidince zehir ediyo günü
-Reklam-
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Ek olarak evet size bağımlı yani bize ben yaz tatilinde memlekette gittim ağladı durdu 1 kaç gün sonra herkese gider oldu oyunlar oynar oldu kuzenleriyle filan
(114 puan) tarafından
Nasıl çözcem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 26 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (414 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 187 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masel (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu