0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Eşim sürekli beni sürekli aldatıyor yetmedi dövuyor  küfür edyor bir kızımda var annem babam arkamda degileer evden çıkıp gidim diyorum gidecek yerim yok anne baba var ama yok gibiler sahip çıkmıyorlar bana eşim beni delirmeye calisoyor psikolojik olarak hiç iyi değilim bana hiç bir zaman güzel bir kelime dememiş beni aldatigi kadınlara onları sevdiğini söylüyor telefonda beni evin içine hapislemis hiç bir yere götürmez hiç arkadasim  komşum olmasını istemez dışta çıkmamı istemez  ben delirmek üzereyim siz benim yerimde olsaydınız bu adama tahamul edermiydiniz ben tahamul edemiyorum ama gidecek yerim yok diye boyun eymek zorunda kalıyor bana bazen zorla tecavuz eder gibi saldırıyor nerfert ediyom kendisinden bazen kendimi öldurmeyi bile dusunuyom bir kızım var onun için ayakta durmak zorunda kalıyor ve ne yapacağımı bilmiyom lütfen bana bir tavsiye verin

10 Cevaplar

+2 oy
(1,546 puan) tarafından
Tafsiyem kadın sığınma evine gitmen eğer affetmek zorunda kaliyorsan en azından bir kez gitmiş gözünü korkutmus olursun içine kaybetme korkusu girer belki kıymete binersin sen ona gidecek yerim olmadığını o ne yaparsa yapsın mecbur olduğunu asilmissin bu durumu tersine çevirip gidersen bı noluyo ya der en azından 
-Reklam-
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Çocuğun çok çok küçük değilse boşanıp kendine yeni bir hayat kurabilirsin çalışıp çocuğunla huzurlu bir evde huzurla yemeğini yiyebilirsin 
(12,903 puan) tarafından
Beni burda bilen bilir şiddeti ihaneti affet katlan diyecek son insanlardan biriyim belli ki yeni üyesin hoşgeldin :) gelir gelmez de kimi linçlesem dedin herhalde muhtemelen çocuğu var diye gidecek yeri yok diye böyle bir adama katlanmak zorunda hissediyor kendini bende ailen destek olmasa da boşanabilirsin çocuğu kreşe verip çalışabilirsin o adama mecbur değilsin demişim. Sürekli aldatılmanın tek sebebi sürekli affetmektir boşanıp kendine yol çözebilmesi için cesaretlendirdiğim yorumu bu kadar ters anlamakta sizin seçiminiz bence yarın uykunuzu aldıktan sonra bir daha okuyun yorumumu zira düzden de tersten de ye dayağını otur aşağıya aman aldatsın çek ne var gibi bir anlam çıkmıyor
(92 puan) tarafından
Canım benim öncelikle burda yeni olan sensindir emin ol . Çocuğun çok çok küçük değilse boşan ne demek kurduğunuz cümlenin başı konuyu çok farklı yerlere çekiyor belki siz o niyet ile yazmadınız ama kurduğunuz cümle yanlış ...
(12,903 puan) tarafından
Algılama sorunun mu var hani yeni dogum yapmış olur lohusa olur ya çocuğun annede olması gereken zaman vardır onu bırakıp çalışamaz dolayısıyla kendine bir hayat kuramaz ama boşanmak için illa aile desteği şart değil evet olsa güzel olur ama herkes o kadar şanslı değil bir sürü çocuğuna bakıcı tutan veya yaşı tutuyorsa kreşe verip çalışan anneler var yani illa kendi mesleği olması gerekmiyor kendine yeni baştan bir hayat kurabilir diyorum 13 saat önce üye olmuşsun 3 senedir bu platformdayım dayağı şiddeti kimseye layık görmüyorum çok şükür gerçekten bitmesi gereken evliliklere boşan dediğim için yeterince linç yedim ama anlamak istemeyenlere laf anlatma tahammülüm eskisi kadar değil ne yazık ki
(92 puan) tarafından
Canım sohbet yerine 13 saat önce üye oldum ben yargılamak senin işin çok belli yani ilk çocuğum 5 yaşında burayı ilk defa kullanmıyorum misal diyelim yeni üye oldum ne fark ediyor yani bu nasıl bakış açısı :))))
(12,903 puan) tarafından
Yeni üyesin eski üyesin inan zerre umrumda değil ama saçma sapan alginla yorumuma musallat olmamdan rahatsızım inatla kadına otur çek demişim algısı oluşturmaya çalışıyorsun ki hiç öyle bir şey dememişim kendine yeni bir hayat kurabilirsin o adama mahkum değilsin dediğim yoruma da ama çok yanlış cümle kurmuşsunuz demessiniz yani. Metnin ana fikri diye bir şey vardır onu bulmanı tavsiye ediyorum
0 oy
(95 puan) tarafından
Şimdi ne desem bilemedim ve yazdıklarını çok üzüldüm hakikaten çok üzüldüm hiçbir kadın aldatmayı hak etmiyor ailenin arkanda olmaması çok kötü bir şey Rabbim yardımcın olsun ama ne olursa olsun Kimseye Boyun eğme çık karşısına boşanmak istediğini söyle
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Kadın sığınma evine git öyle bir pislikle yasamaktan iyidir bence yada kendine bir iş bul gizliden kızını da kreşe falan verirsin ailenden hiç mi kimse seni almaz evine 
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Madem bütün yollar kapalı.  3 maymunu bilirmisin ? Mecbursun onu oynamaya . Görme, duyma, bilme . Telefonda mi yakalıyorsun misal , karıştırma o telefonu . Şartla kendini . Ya bunu yapacaksın ya da kadın sığınmayla başlayacaksın fakat oda zor . Arkadaşım 3 gün kaldı çocuksuz  şartlar inanılmaz zormuş yani ortam vs. Allah yar ve yardımcın olsun . Kocani yokmuş gibi say . 
(1,427 puan) tarafından
Neden cocuksuz ve şartlar neden zorki
(2,191 puan) tarafından
O zaman daha çocuğu yoktu . Bin bir çeşit insan var mış.  2 Gece korkudan uyuyamamistim , gündüzleri şekerleme yaptim demişti.
(1,427 puan) tarafından
E sonra naptı peki
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Bu okuduklarim gerçek mi? 

Bunlar doğru ise ailene guvenme ozaman kendi hayatını kur ne zamana kadar böyle devam edeceksin 

Kadin sığınmaya git devletten yardım iste çocuk kaç yaşında ver kreşe okula gir bir işe 
(9 puan) tarafından
Tabikide doğru kızım 3yasinda bu anlatiklarim hepside doğru yalan yok ne soylumki zaten yüreğim biruk
(2,870 puan) tarafından
Ozaman muhakkak kendini kurtarmaya calis böyle oturup sürdürme
0 oy
(10 puan) tarafından
Eğer elinde bir mesleğin yoksa ayrılıp yeni baştan bir hayat kurmak çok çok zor Allah yardımcın olsun .aldatılmış  Bir kadın olarak seni çok iyi anlıyorum. Benim annem arkamdaydi ama çocuklarımın babasız ailesiz büyümemesi için gitmedim. Ama ilahi adalet. Siz unutsaniz Allah akittiginiz göz yaşını kırılan kalbinizi görüyor. Ve unutmuyo devran dönüyor. Zaman geçti ceza evine girdi ben onu bu sefer orda yalnız bıraktım gitmedim kocam naparsa yapsın yanında olduğumu düşünüyordu. Ama ben onu orda yalnız bıraktığım için benim akittigim göz yaşını yaşadığım yalnızlığı bu sefer o yaşadı. O onu asla bırakmam sanıyordu. Sonrasında da ona "beni aldata bilirsin bu senin seçimin. Kimse kimsenin başını beklemiyo. Yapmak isteyen her zaman her şartta yapar. Ama ben yakalarsam bu sefer kesin olarak bizi kaybedersin " dedim o beni hiç bu kadar kararlı görmemişti. Ve akillandi diye bildirm şimdilik
0 oy
(60 puan) tarafından
Bence de kadın sığınma evine git uzaklaştırma kararı al Bi işe gir. Bu durumu yaşayan bir ok kadın var Allah yardım eder 
0 oy
(7,913 puan) tarafından
Sana diyeceğim tek şey kadın sığınmaya git bu yaşadığın hayattan ne kadar kötü olabilirki? En azından denemiş olursun 6 ay kalırsın sonra iş ayrliyolar ev bakarsın.
0 oy
(829 puan) tarafından
Yaşanabilir bir hayat değil seninkisi.Şu bulunduğun durumdan daha mı kötü olacaksın sığınma evine gitsen.Mutlaka daha iyi olursun.Kızını da düşün o herife daha fazla katlanma kızının hayatını da mahvetme

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 184 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 1,447 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...