0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (231 puan) tarafından
Evet güzel anneler evli olup kpss çalışanlar bir iki hatta üç bebeği olan anneler neler yapiyorsunuz nasılsın gidiyor ben tarih coğrafyayı bitirdim inşallah bayram tatilinden sonra tekrar ve branş denemesine başlıyorum bu arada iki bebeğim var biri 27 diğeri 5 aylık ama şuan güzel gidiyor 

15 Cevaplar

+1 oy
(866 puan) tarafından

Şöyle postları görünce nasıl içerliyorum :( 1 seneyi geçtik evliyim Ekim de 2.yılıma gircem nasip ise kızımda 1 yaşına gircek ama gerçekten inanırsınız daha bir evi düzene sokamadım bir yeri yapıyorum bakıyorum ilkten mantıklı geliyor sonra hangi akıl ile yaptın diyorum tekrar yapıyorum evime daha düzen oturtamadım çok istiyordum ama malesef :( inşallah gelecek sınava :(

(231 puan) tarafından
Benimde öyleydi ilk kızım 1 yaşına girdi tabi 4 ay öncesi ben kendim evime girdim dsha öncesi eşimin işi nediyle ordan oraya 4 ayda düzen kurdum sonra tam başladım kpss ye bir ay sonra hamileydim süreç zordu bıraktım doğuma 2 kala videoları bitirdim ara verdim bebeğim 3 aylıkken başladım ama kararlı bir şekilde birde sana güzel bir haberim var bebeğin olduğu için memur olduğunda devlet sana 2 sene izin veriyor annelik izni artı herkes 5 de çıkarken sen 3.5 çıkacaksın istersen her gün 5 de çık haftanın bir günü evde ol korkma pes etme herşey olur
-Reklam-
+1 oy
(27 puan) tarafından
7 aylik ve 3 bucuk yas ogluslarimla cok zor olsada geceleri bakabiliyorum o da yarim saat  falan  en fazla . ramazanda hic bakamadim zaten kaplumbaga misal ilerliyorum bu yil pek umitli degilim ama olsun ufakta olsa bakmakta fayda var egitim bir kitap bitti alanda az biraz bakabildim zaten gk gy calismayi dusunmuyorum :))
+1 oy
(594 puan) tarafından
Bugün bu soruyu sormak geçti aklımdan 4 yaşına yeni girmiş bir oğlum var asla ama asla çalışmama izin vermiyor ha bire kitapları yırtıyor oyun oynamak istiyor başıma kadar çıkıyor , bir gelecek kurmak için mecburen çalışmam lazım ama katiyen olmuyor gece de asla verim alamıyorum en fazla yarım saat kadar sonrası pilim bitmiş oluyor 
(231 puan) tarafından
Evet annelik inanılmaz zor bende en azından küçükken daha kolay olur diye simdiden başladım
(594 puan) tarafından
Şu benimle oyna manipülasyonu çok zor ya oynamayı ne ben biliyorum nede o o kadar zorlanıyorum ki
+1 oy
(924 puan) tarafından
Maliye bakanının, emekliliği gelenler dışında alım yapılmasın tüm kurumlarda açıklamasından sonra çalışmayı bıraktım. Gereği yok
(231 puan) tarafından
O 2026 için geçerli ama bence devam et pes etme
(924 puan) tarafından
Yaşım 34 oluyor o zaman da kuzum. İnşallah sizler başarırsınız ❤️
+1 oy
(221 puan) tarafından
5 aylık bebek duruyorsa üstelik 27 aylık valla helal olsun bebeklere . Benim 1  bebeğim canı sağolsun  canımı okuyor.  Sadece kendisiyle ilgileniyorum  günün büyük kısmı onun oluyor
(231 puan) tarafından
Ben bir aylıkken uyku düzenine koydum büyük kiziminda uyku düzeni vardı bozulmuştu ikisini bir alistirdim
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Benimde Türkçe ve coğrafya bitti tarih ve matematiğe baslicam. Günlük paragraf çözüp bitirdiğim derslerin testlerini çözüyorum şuan. Ama eğitim bilimleri yetismeyecek 
(231 puan) tarafından
Yetişir canım benim en büyük problem sabah kalkmakti zaten çocuklar da 2 3 buluyordu uyumaları bende sabah uyuyorum gece full kafam rahat çalışıyorum tarih hafıza teknikleri tavsiye ediyorum içinde hatta coğrafya vatandaşlık da var mükemmel inşallah olur
(1,197 puan) tarafından
Bende geceleri çalışıyorum gündüzleri oğlum izin vermiyor. Uyuklayana kadar çalışıyorum uyuklamaya baslayinca bırakıyorum. Hayirlisiyla atanırız inşaallah canım
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Benim de 30 aylık ve 9 aylık bebeklerim var mumkunati yok bir kitap okuyayım canjm nasil  başardın  çalışmayi
(231 puan) tarafından
Küçük kızım 3 aylıkken başladım sabahalri ve öğlen baktım olmuyor ikindi başladım akşam sabaha kadar çalışıyorum mesala sabah kalktım demi elimi yüzümü yıkarken banyo da işlerimi hallediyorum örnek elbise makinaya atıyorum ya da asıyoru mutfak akşamdan hallediyorum büyük kızım kendi kendine oyun oynuyor küçüğü de emzirip yatırıyorum zorlandım mi bırakıyorum bı kaç saat dinleniyorum hafta da bir gün boş gün o gün full evi temizliyirum aslında istersen olur uyku düzeni varsa yoksa da yap bı şekil Allah'ın izniyle olur
(2,253 puan) tarafından
Vala çok istiyorum ama bnm ikisinde çok yaramaz bölüm ne senin canım benm temelimde yok zaten. Üstüne Hem eğitim bilimleri Hem gk gy çok zorlar beni ama olsaydı çok iyi olurdu
0 oy
(886 puan) tarafından
Gitmiyor valla ne yalan soyleyeyim çok zorlaniyorum, eğitim bilimlerini bitirdim alan ile devam şimdilik zaman bulabildikce.. 
(231 puan) tarafından
İşte sizin alan olması zor ben sadece gk gy çalışıyorum Allah'ım yardım etsin inşallah
(886 puan) tarafından
Eğitim bilimleri de var :(
0 oy
(201 puan) tarafından
Eğitimden bi ölçme kaldı gk gy duruyor önceki yıllar çalıştığım için tekrar ederim ama bitti demeyle bitmiyor gerçekten sürekli tekrar ve soru çözmek lazım 
0 oy
(163 puan) tarafından
Keşke bende liseyi ve uniyi dışarıdan bitirsem :/
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ah ah bu böyle bir post açmayı düşünüyordum:( oğlum 4 buçuk yüşında günlük 4, '5 saat çalışıyordum ama ramazan da hiç çalışamadım toplasan ramazan boyunca 10_15 saat çalışmşm ramazan sonrası artık son sürat devam ederim. 

Matematik çok az yapıyorm:( diğerlerinde branş denemesine başladım denemelere de son sürat devam ederim.

Ama 28 günlük hamileyim 3 gün oldu belim aşırı ağrıyor ve huzursuz bacak sendromu izin vermiyor masa başına oturayım:((  emeklerim boşa ğideçek diye korkuyorum... Maşallah sizin bebekleriniz de çok küçükmüş rabbim yardım etsin sizi inşallah biz çalışan bütün annelere
(231 puan) tarafından
Matematikten Mehmet Yıldız'ı dinle tavsiye ederim rabbim yardımcımiz olsun bu arada bebişiniz sağlıkla doğsun
(1,016 puan) tarafından
Ya onunla ilerliyorum inşallah iyi olur .. rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın
0 oy
(290 puan) tarafından
16 aylık kızımla çalışıyorum ben bu yıl baya hırs yaptım geçmiş yıllarda hiç çalışmıyordum ilk kez çalışıp KPSS gircem sadece gy gk çalışıyorum konularım benim bitti tarih ve coğrafya 2.tekrar yaptım Türkçe bol soru hergun deneme cözüyorum mat biraz sıkıntı benim inşalllah biraz bile olsa yapabilirsem fayda faydadır. Kızım kaç kez kitabımı yırttı kaç kez kalemimi kırdı sinirden ağladığım da oldu ama pes etmedim belli bi düzene oturttum Allah emeğimizin karşılığını verir inşallah
(231 puan) tarafından
Evet zor zamanlar oluyir elbette ama bence asla pes etmemeliyiz kadın dediğin güçlü olur demi  inanıyorum herşey olur
(290 puan) tarafından
Evet istersek hersey olur başka da her türlü şey bahaneden ibaret
(279 puan) tarafından
Masallah Hangi bölüm
(290 puan) tarafından
Uluslararası ilişkiler 85 üstü gerekli
(279 puan) tarafından
İnşallah olur
0 oy
(1,858 puan) tarafından
Branşınız ne ? Kaç puan istiyor atanmak için?
(231 puan) tarafından
Maliye en 85 hatta üstü benim
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Türkçe bitti matematik yariladim tarih coğrafya bakmadım daha
0 oy
(564 puan) tarafından
Benim GYK bitti eğitim ve alan dersleri de bitti şu an tekrar ve soru çözümü yapıyorum . 
(231 puan) tarafından
Maşallah süpermiş inşallah güzel yerler kazanırız

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
0 oy
4 cevap 104 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy